کل گروه حساب قرارداد مدیران منابع انسانی تیم و حتی receptionists بودند در یک ماموریت فرستاده شده برای پیدا کردن منابع عمده فولاد ماسک, دماسنج ضد باکتری دستمال مرطوب دست sanitisers دستکش و Panadol.

در حال بارگذاری

“وجود درخواست های متعدد از مدیر منابع انسانی و حتی مستقیم ما گزارش خط [که] همگانی کمک از شرکت در جمع آوری این منابع بیش از دیگر فعالیت های کار” گفت: منبع. کل گروه حساب غایب بودند برای روز به عنوان آنها را خرید لوازم, او گفت:.

در بیانیه ای به هرالدهای گرینلند گروه تایید حمل و نقل تجهیزات پزشکی در ژانویه و فوریه آن گفت: “احساس مجبور … به کمک در تلاش برای کاهش گسترش این ویروس که ناشی از یک کمبود مهم تجهیزات پزشکی در چین است.”

گرینلند استرالیا به حمایت از گروه ابتکار “با تنظیم برای لوازم پزشکی برای اعزام به چین که در آن زمان بود که کانون شیوع” بیانیه ای گفت:.

شهرستان و اتاق ملاقات گرینلند دفتر مرکزی در بازار و خیابان استفاده شد repack اقلام پزشکی به جعبه مهر با آرم شرکت. پالت-بارهای از لوازم پزشکی شد و پس از آن به چین ارسال شد.

Managing director Sherwood Luo celebrates the completion of the Lucent apartment complex in North Sydney in 2016.

مدیر عامل شروود لو جشن تکمیل روشن و شفاف مجتمع آپارتمانی در شمال سیدنی در سال 2016.اعتبار:Daniel Munoz

شروود لو مدیر عامل گرینلند استرالیا ارسال شده عکس از این اتفاق در رسانه های اجتماعی.

به عنوان مثال در فوریه 13 او ارسال شده در WeChat “#CombatCoronavirus گرینلند استرالیا اقدام است. دسته دوم از غیر تماسی دماسنج پیشانی به زودی به چین! Coronavirus وضعیت جدی است, چینی, مردم, محلی و خارج از کشور در حال مبارزه با هم برای مبارزه با ویروس.”

در این زمان چین مبارزه COVID-19 بیماری همه گیر. همانطور که از 14 فوریه استرالیا تا به حال تنها 15 مورد شناخته شده. آن را در حال حاضر بیش از 2.300.

با توجه به شرکت و عضویت در خبرنامه گرینلند گروه منابع 3 میلیون محافظ ماسک 700,000 hazmat مناسب و 500,000 جفت دستکش از “استرالیا و کانادا و ترکیه و کشورهای دیگر است.”

خبرنامه همچنین گفت: “گرینلند گروه استرالیا نیز سازماندهی نیروی انسانی و منابع مادی به ضروری و خرید لوازم پزشکی مانند ماسک و لباس های محافظ و عینک ایمنی در شهرهای بزرگ استرالیا.”

Greenland Australia's managing director Sherwood Luo outlined on WeChat the efforts the local company was doing to help Chinese citizens fight the coronavirus.

گرینلند استرالیا مدیر عامل شروود لو مشخص شده در WeChat تلاش های محلی شرکت انجام شد برای کمک به شهروندان چینی مبارزه با کروناویروس.

گرینلند است که اکثریت متعلق به شانگهای دولت فروخته است بیش از یک میلیارد دلار ارزش آپارتمان های مسکونی در سیدنی و ملبورن پس از ورود خود را در سال 2013.

گل سرسبد پروژه, ‘گرینلند مرکز سیدنی در Bathurst Street, Sydney CBD خواهد بود و یکی از بلندترین برج های مسکونی در این شهر است.

با توجه به وب سایت خود را گرینلند گروه می گوید: از آن شده است به طور مداوم ذکر شده توسط مجله فورچون به عنوان یکی از 500 شرکت بزرگ در جهان است. این شرکت همچنین ادعا می کند که از آن 23 ultra-high-rise پروژه های در حال ساخت چهار در میان جهان ده بلندترین ساختمان.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو