صحبت با خبرنگاران در باشگاه مطبوعات ملی در دوشنبه فرستاده گفت: “وجود خطرات در آوردن آنها در حال حاضر.”

رمان coronavirus کشته شدن بیش از 1700 نفر و آلوده بیش از 70000 در چین تا کنون باعث بزرگ احساس وحشت و نگرانی در میان بنگلادشی که در حال حاضر رشته در کشور است.

موارد برای اولین بار در دسامبر ترسیم شد به غذاهای دریایی در بازار چین در شهر ووهان قلب بیماری همه گیر از کجا بنگلادش تخلیه 312 شهروندان و قرنطینه آنها در داکا در Feb 1.

یکی دیگر از 171 بنگلادش اتباع تحصیل در ییچنگ برخی از 285 کیلومتر از ووهان نیز مشتاق به بازگشت به خانه در میان شیوع با توجه به دولت است. اما امتناع از خلبانان و خدمه پرواز به چین است مانع تلاش به آنها را به عقب.

Li Jiming استفاده می شود به عنوان مثال چگونه یک راننده تاکسی منتقل می شود این ویروس به کسانی که در تماس با او برای توضیح خطرات درگیر در تخلیه شهروندان بنگلادشی از چین است.

“آنها می تواند سقوط در راه آسیب است اگر آنها را با اتوبوس از فرودگاه ییچانگ. به همین دلیل من توصیه می کنم از آوردن آنها.”

اما پس از دیدار با سفیر چین مقیم کابل روز یکشنبه وزیر خارجه AK Abdul Karim گفت: تلاش های در حال انجام به ترتیب یک عبور امن خانه برای بنگلادش شهروندان است.

در زمانی که آنها خواهد بود به بازگشت به خانه Momen گفت: آن همه بستگی به چین را تصویب.

پرداختن به این موضوع در دوشنبه Li Jiming گفت: چین خواهد greenlight خود را تخلیه یک بار بنگلادش دولت باعث می شود مقدمات لازم برای آن است.

“وجود دارد هیچ پرواز از هوبئی در این زمان. بنگلادش خلبانان و خدمه پرواز وجود دارد را تکذیب کرد ورود به کشورهای دیگر است. این است که عوارض و ما به دنبال جایگزین است. تصویب یک مسئله نیست; مشکل نهفته است با ویژگی های مهم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو