پکن – چین روز چهارشنبه گزارش دیگری در کاهش تعداد موارد جدید ابتلا به یک عفونت ویروسی و 97 مرگ و میر بیشتر هل دادن کل مرده گذشته 1,100 به عنوان خدمات پستی در سراسر جهان گفت: تحویل بود که تحت تاثیر لغو بسیاری از پروازها به مقصد چین است.

ملی کمیسیون بهداشت گفت: 2,015 فتح کرد گرفته شد مورد جدید گزارش شده بود بیش از 24 ساعت گذشته, کاهش برای دومین روز. تعداد کل موارد در سرزمین اصلی چین رسیده 44,653 اگر چه بسیاری از کارشناسان می گویند تعداد زیادی از دیگران آلوده رفته اند uncounted.

بیشتر مرگ و میر مطرح سرزمین اصلی تلفات به 1,113. دو نفر فوت کرده اند در جای دیگر در هنگ کنگ و یکی در فیلیپین.

در شهرستان بندر تیانجین فقط در جنوب شرقی پکن یک خوشه از موارد ترسیم شده به فروشگاه در Baodi منطقه. یک سوم از تیانجین را 104 مورد تأیید هستند در Baodi این انتخاب وزارت امور خارجه خبر داد.

یک فروشنده کار در فروشگاه در صفحه اصلی لوازم خانگی بخش شد اولین فرد در خوشه تشخیص داده می شود در ژانویه. 31 شین هوا گفت. فروشگاه در حال حاضر بسته که در آن نقطه و سپس ضد عفونی در فوریه. 1. با این وجود چندین بیشتر تشخیص به زودی به دنبال.

بعد به عفونت تایید شد و همچنین فروشندگان در فروشگاه. آنها را ندیده بودم ووهان به تازگی و به غیر از یک زن و شوهر ازدواج با بیماران مشغول به کار در بخش های مختلف فروشگاه و نمی دانم یک دیگر با توجه به انتخاب.

ژاپن وزارت بهداشت گفت که 39 مورد جدید تایید شده است بر روی یک کشتی کروز در قرنطینه یوکوهاما آوردن مجموع 174 در الماس شاهزاده خانم.

U. s. خدمات پستی گفت که آن را “دچار مشکلات قابل توجهی” در اعزام بسته و اکسپرس ایمیل به چین از جمله هنگ کنگ و ماکائو است.

هر دو ایالات متحده و سنگاپور پست گفت: در یادداشت به همتایان جهانی خود را که آنها دیگر پذیرش موارد به مقصد چین “تا به اندازه کافی ظرفیت حمل و نقل در دسترس می شود.”

چینی سرویس ایمیل پست چین گفت: آن را ضد عفونی پستی و دفاتر و مراکز پردازش و وسایل نقلیه برای اطمینان از ویروس نیست از طریق ایمیل و برای حفاظت از کارکنان.

آن گفت: بحران نیز تأثیر ایمیل که گذر چین به مقصد دیگر از جمله کره شمالی و قزاقستان و قرقیزستان و مغولستان و تاجیکستان ترکمنستان ازبکستان و ویتنام است.

سازمان بهداشت جهانی به نام این بیماری ناشی از این ویروس به عنوان COVID-19 اجتناب از هر حیوان و یا جغرافیایی تعیین برای جلوگیری از انگ زدن و نشان می دهد این بیماری می آید از یک کروناویروس جدید کشف شده در سال 2019.

این بیماری برای اولین بار در گزارش ماه دسامبر و متصل به یک بازار مواد غذایی در مرکزی چین در شهر ووهان که در آن شیوع بیماری تا حد زیادی متمرکز شده است.

زونگ اتباع پیشرو چینی, اپیدمیولوژی گفت که در حالی که شیوع ویروس در چین ممکن است اوج این ماه وضعیت در مرکز بحران باقی می ماند و بیشتر به چالش کشیدن.

“ما هنوز هم نیاز به زمان بیشتری از کار سخت در ووهان” او گفت:, توصیف جداسازی بیماران آلوده وجود دارد در اولویت است.

“ما باید برای متوقف کردن بیشتر مردم از آلوده بودن” او گفت:. “مشکل از انسان به انسان انتقال هنوز رتبهدهی نشده است حل و فصل شده است.”

بدون به اندازه کافی امکانات برای رسیدگی به تعداد موارد ووهان شده است ساختمان پیش ساخته بیمارستان ها و تبدیل یک سالن ورزشی و سایر فضاهای بزرگ به خانه بیماران و تلاش برای منزوی کردن آنها از دیگران است.

چین رسمی رسانه ها گزارش دادند که این روز را بالای مقامات بهداشتی در استان هوبی که ووهان است پایتخت رها شده اند از وظایف خود را. هیچ دلیل داده شد اگر چه استان پاسخ اولیه تلقی می شد آهسته و بی اثر است. حدس و گمان است که در سطح بالاتر مقامات می تواند اخراج کرده است پختند اما انجام این کار می تواند جرقه اختلافات سیاسی و ضمنی پذیرش مسئولیت است.

شیوع ویروس تبدیل شده است آخرین چالش سیاسی برای این حزب و رهبر آن حادثهء که با وجود مستحق آن بیشتر قدرت سیاسی بیش از هر رهبر چینی پس از مائو تسه تونگ است تلاش برای رسیدگی به بحران در چند جبهه. این شامل به شدت کاهش داخلی, اقتصاد, تجارت, جنگ با آمریکا و مقاومت مواجه چین به طور فزاینده تهاجمی سیاست خارجی.

چین در تلاش برای راه اندازی مجدد اقتصاد خود را پس از سالانه قمری تعطیلات سال جدید تمدید شد به سعی کنید برای جلوگیری از گسترش ویروس. حدود 60 میلیون نفر تحت مجازی قرنطینه و بسیاری دیگر هنوز در حال کار در خانه.

در هنگ کنگ تشخیص چهار نفر زندگی می کنند در یک آپارتمان باعث نگران مقایسه با کشنده سارس بیماری همه گیر از 17 سال پیش.

بیش از 100 نفر تخلیه شدند از ساختمان پس از 62 سال مبتلا به این ویروس پیدا شد زندگی 10 طبقه به طور مستقیم در زیر یک مرد بود که زودتر تایید کرد با این ویروس.

مقامات بهداشت آن را به نام یک اقدام احتیاطی و به دنبال تسکین ترس از یک بیماری همه گیر رد شباهت به سارس جامعه شیوع در انگلستان باغ املاک و مسکن در سال 2003.

——

آسوشیتد پرس نویسندگان آیلین Ng در کوالا لامپور, مالزی; ماری یاماگوچی در ژاپن; جان لستر در پاریس; Yanan وانگ و محقق یو بینگ در پکن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو