سرمایه گذاری شهری و خرده فروشی نیز به شدت کاهش یافت و برای اولین بار در تاریخ ثبت تقویت انداز است که این بیماری همه گیر ممکن است کاهش رشد اقتصادی چین در نیمه در سه ماهه اول.

تولید صنعتی کاهش یافت یک مقدار بیشتر از حد انتظار 13.5 درصد در ژانویه و فوریه از مدت مشابه سال قبل ضعیف ترین مطالب خواندنی از ژانویه سال 1990 زمانی که رادیو فردا رکورد آغاز شده و تیز برگشت از 6.9 درصد رشد در ماه دسامبر از اطلاعات اداره ملی آمار (NBS) نشان داد.

ميانه پیش بینی تحلیلگران در نظرسنجی رویترز بود برای افزایش 1.5% هر چند برآورد متنوع به طور گسترده ای.

سرمایه گذاری دارایی های ثابت کاهش یافت و 24.5% در سال در سال در مقایسه با 2.8 درصد پیش بینی شده توسط تحلیلگران و 5.4 درصد رشد در قبل از دوره.

خرده فروشی کاهش 20.5% در سال در مقایسه با افزایش از 0.8% مخفیگاه آنان توسط تحلیلگران و لغزیدن از 8 درصد رشد در ماه دسامبر به عنوان مصرف کنندگان ترس از ویروس دوری مکان های شلوغ مانند مراکز خرید و رستوران ها و سینما.

مقامات چینی گفت: هفته گذشته که اوج این بیماری همه گیر را گذرانده بودند اما تحلیلگران هشدار می دهند آن می تواند ماه قبل از اقتصاد به حالت عادی برمی گرداند. گسترش سریع این ویروس در سراسر جهان است جرقه ترس از رکود اقتصادی جهانی است که تعدیل تقاضا برای کالاهای چینی.

این مشخصات در بیانیه ای در روز دوشنبه گفت: این تاثیر از coronavirus بیماری قابل کنترل است و تنها در کوتاه مدت و مقامات را تقویت سیاست برای جبران تاثیر و بازگرداندن اقتصادی و اجتماعی شود.

سرزمین اصلی چین گزارش کلی افت جدید کروناویروس عفونت در یکشنبه اما در شهرهای بزرگ مانند پکن و شانگهای ادامه داد: برای مبارزه با موارد مربوط به آلوده ورود مسافران از خارج از کشور.

قبل از وخامت قابل توجهی در ویروس تحلیلگران پیش بینی کرده بود سریع V شکل برای بازیابی اقتصاد چین شبیه به آن دیده می شود پس از شیوع بیماری سارس در 2003-2004.

اما شیوع تشدید فقط به عنوان بسیاری از کسب و کار بودند بسته شدن برای تعطیلات سال جدید قمری در اواخر ژانویه و گسترده محدودیت در حمل و نقل و سفر شخصی و همچنین به عنوان جرم قرنطینه تاخیر در بازگشایی مجدد برای هفته ها.

این Caixin خرید شاخص مدیران خصوصی اندازه گیری فعالیت کارخانه سقوط به کمترین رکورد در ماه فوریه با تولید و سفارشات جدید سقوط و نشانه های سنگین اخراج. کمبود چینی ساخته شده قطعات و لوازم جانبی به سرعت در حال از طریق موج جهانی زنجیره تامین به عنوان دور به عنوان اروپا و ایالات متحده است.

چین-صادرات کاهش 17.2 درصد در دو ماه اول سال جاری در حالی که فازها و کاهش تقاضا قرار دادند و با قیمت تولید به کاهش قیمت ها داده های اخیر نشان داد.

کارخانه ها ممکن است به خروجی تا آوریل برخی از تحلیلگران تخمین می زنند و ضریب اطمینان مصرف کننده ممکن است حتی دیگر به بهبود می یابند. مقامات در حال حاضر در سازمان دیده بان برای اتباع چینی که ممکن است این ویروس از دیگر نقاط جهان است.

با استناد به دو ضربه از هر دو عرضه و تقاضا شوک تحلیلگران در نظرسنجی رویترز انتظار می رود چین در سه ماهه اول رشد اقتصادی می تواند قطع و تقریبا در نیمی به 3.5 درصد در سال در سال از 6 ٪ در سه ماهه قبلی است. برخی گمان می کنند که اقتصاد حتی قرارداد در یک چهارم در سه ماهه اساس.

برای سال, رشد, شد, انتظار می رود آهسته به 5.4% خواهد بود که کمترین از سال 1990 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im