پکن – چین روزانه مرگ و میر از یک ویروس جدید در صدر 100 برای اولین بار تحت فشار قرار دادند و کل گذشته 1,000 مرده, مقامات روز سه شنبه گفتند که پس از رهبر خلق چین در بازدید از یک مرکز بهداشت به تجمع روحیه ملی در میان نشانه کمی از سرایت مصاحبه ،

هر چند بیشتر دفاتر و فروشگاه ها در چین بودند بازگشایی پس از تمدید سال جدید قمری شکستن بسیاری از مردم به نظر می رسد به ماندن در خانه. مقامات بهداشت عمومی در حال از نزدیک نظارت بر اینکه آیا کارگران بازگشت به شهرستانها و کسب و کار از سرگیری بدتر از گسترش ویروس.

در یک پیشنهاد برای افزایش روحیه یازدهم برجسته بود دولت در پخش دوربین مدار بسته اصلی اخبار گزارش سه شنبه شب در بازدید از جامعه مرکز بهداشت در پکن و ابراز اعتماد به نفس در “جنگ علیه این بیماری است.”

در این کشور رئیس جمهور و رهبر حزب کمونیست نشان داده شد با پوشیدن فولاد ماسک و داشتن درجه حرارت خود را گرفته قبل از ابراز لطف خود به سلامت کارگران به نمایندگی از حزب و دولت است. “ما قطعا برنده این مردم جنگ” Xi گفت.

Xi ظاهر میان می آید سوال از دولت و مدیریت بحران به ویژه شکست از مقامات محلی در بدترین آمار در شهر ووهان برای روشن شدن حد بحران است. خشم عمومی شده است ملتهب بیش از مرگ یک دکتر جوان از این ویروس که قبلا تهدید شده همراه با هفت نفر دیگر توسط پلیس برای هشدار آنلاین از پتانسیل عمده شیوع بیماری در اوایل دسامبر.

یازدهم پرداخت جهات خود را به سلامت کارگران اما خیلی از پیام خود متمرکز شده بود در تماس برای شهروندان به دنبال این امر و با هدف به حداقل رساندن بالقوه عظیم اقتصادی از شیوع بیماری است.

“اصول چین در دراز مدت توسعه اقتصادی بدون تغییر باقی می ماند و تاثیر رمان coronavirus بیماری همه گیر در اقتصاد کوتاه” یازدهم به نقل از به نقل از این مقام Xinhua News Agency.

یازدهم به نام “تلاش بیشتر برای به حداقل رساندن تاثیر این بیماری همه گیر در اقتصاد” و توجه به پرداخت به “جلوگیری از مقیاس اخراج” در یک احتمال دارد اشاره به وضعیت مخاطره آمیز از کارگران چینی در حاشیه اقتصاد با کمی امنیت و مزایای چند.

شیوع ویروس تبدیل شده است آخرین چالش سیاسی برای یازدهم که با وجود مستحق آن بیشتر قدرت سیاسی به خود بیش از هر رهبر چینی پس از مائو تسه تونگ است تلاش برای رسیدگی به بحران در چند جبهه از جمله به شدت کاهش اقتصاد داخلی تجارت با آمریکا و فشار به عقب در چین به طور فزاینده تهاجمی سیاست خارجی.

ملی کمیسیون بهداشت گفت: در به روز رسانی روزانه 108 مرگ و میر گزارش شده بود بیش از گذشته 24 ساعت افزایش مجموع به 1,016 مرگ و میر در سرزمین اصلی چین از بیماری شروع به ظاهر شدن در ماه دسامبر. کل است و فراتر از تلفات جانی 2002-03 شیوع سارس و یا سندرم حاد تنفسی که ناشی از متفاوت coronavirus مربوط به زمان پاتوژن.

تعداد تازگی تایید موارد اندکی کاهش یافت به 2,478 از 3,062 روز قبل از آوردن مجموع به 42,638 در سرزمین اصلی برخی از آنها پس از درمان شده و منتشر شده از بیمارستان.

عبور از بیشتر گریم آستانه است dimming خوش بینی است که نزدیک به قرنطینه برخی از 60 میلیون نفر و بیماری های دیگر-کنترل اقدامات ممکن است کار.

در هنگ کنگ مقامات تخلیه یک بلوک آپارتمان پس از دو مورد در میان ساکنان آن مطرح ظن virus ممکن است گسترش از طریق ساختمان لوله کشی.

آن را یادآور شیوع سارس که به کشته شدن صدها نفر در نیمه مستقل شهرستان چینی. بزرگترین تعداد متصل مواردی که شیوع بودند در یک مجتمع آپارتمانی که در آن ویروس از طریق لوله های فاضلاب.

بریتانیا در عین حال اعلام کرد که ویروس “جدی و قریب الوقوع تهدید برای بهداشت عمومی” و گفت: آن را به زور بازداشت افراد آلوده در صورت لزوم. فرانسه آزمایش نمرات از کودکان و پدر و مادر خود را پس از پنج گردشگران انگلیسی قرارداد این ویروس در پیست اسکی.

مدیر کل سازمان بهداشت جهانی گفت که آژانس هنوز قادر به پیش بینی که در آن شیوع عنوان شده است اما او معتقد است که هنوز هم وجود دارد یک فرصت برای آن داشته باشد.

“در روزهای اخیر ما را دیده اند در مورد برخی از موارد از انتقال به بعد از مردم با هیچ سفر تاریخچه به چین گفت:” Tedros Adhanom Ghebreyesus. “تشخیص تعداد کمی از موارد می تواند جرقه ای که تبدیل به یک بزرگتر آتش, اما در حال حاضر آن را تنها یک جرقه.”

در میان تعداد فزاینده ای از محدودیت های مسافرتی ایالات متحده گفت که از روز شنبه آن را تعلیق به طور منظم خدمات ویزا در سفارت این کشور در پکن و کنسولگری های کلی در چنگدو گوانگژو و شانگهای و Shenyang. سرکنسولگری در ووهان در حال حاضر بسته شده است و کارکنان خود را تخلیه.

“با توجه به این وضعیت در حال انجام مربوط به رمان coronavirus سفارت آمریکا و کنسولگری های خود را بسیار محدود نیروی انسانی و ممکن است قادر به پاسخگویی به درخواست ها در مورد به طور منظم ویزا خدمات” سفارت دفتر مطبوعاتی اعلام کرد.

ریاست جمهوری بیانیه صادر Feb. 2 در حال حاضر ممنوع ورود به آمریکا به هر کسی که تا به حال شده است در چین کمتر از 14 روز قبل از ورود خود را.

پکن شهر دولت گفت: مسکونی ترکیبات در پایتخت برای بستن دروازه های خود را بررسی کنید بازدید کنندگان برای تب و ثبت هویت خود است. دولت همچنین هشدار داد مردم به شدت به رعایت قوانین و مقررات نیاز به پوشیدن ماسک و برای جلوگیری از فعالیت های گروه.

بیش از 440 موارد تایید شده اند در خارج از سرزمین اصلی چین از جمله مرگ دو نفر در هنگ کنگ و فیلیپین.

از کسانی که 135 نفر از کشتی کروز قرنطینه در یوکوهاما در نزدیکی توکیو. ژاپن وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت: دولت با توجه به تست همه باقی مانده در هیئت مدیره از 3,711 مسافر و خدمه در الماس شاهزاده خانم است که می تواند نیاز آنها را به باقی می ماند تا روی نتایج در دسترس بودند.

بریتانیا صادر شده خود را “تهدید قریب الوقوع” اعلامیه پس از یک مرد که گرفتار این ویروس در سنگاپور در ماه ژانویه به نظر می رسد مربوط به دیگر موارد تایید شده در اروپا است. پنج انگلیسی ها از جمله a 9-year-old boy قرارداد این ویروس در آلپ فرانسه اسکی شهر Contamines-Montjoie پس از اقامت در همان کلبه ییلاقی به انگلیسی ،

جروم Salomon سر ملی فرانسه آژانس بهداشت گفت: 61 نفر از جمله پسر همکلاسی ها مورد آزمایش قرار گرفتند و ثابت منفی برای ویروس.

——

AP روزنامه نگاران ماری یاماگوچی در توکیو و Danica Kirka در لندن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو