پکن – مرگ و میر افزایش به 170 در شیوع ویروس جدید در چین در روز پنج شنبه به عنوان خارجی evacuees از بدترین ضربه منطقه شروع به بازگشت به خانه تحت نظارت بهداشت جهانی و مقامات ابراز “نگرانی بزرگ” که بیماری شروع به گسترش در بین مردم در خارج از چین است.

پنجشنبه ارقام پوشش قبلی 24 ساعت و نشان دهنده افزایش 38 کشته و 1,737 موارد در مجموع 7,711. جدید مرگ 37 نفر در کانون شیوع در هوبئی استان و یکی در جنوب غربی استان سیچوان.

خبر می آید به عنوان 195 آمریکایی از تخلیه ووهان هوبئی استان شهرستان از 11 میلیون که در آن شیوع سرچشمه تحت سه روز از تست و مانیتورینگ در جنوب کالیفرنیا پایگاه نظامی را به مطمئن شوید که آنها را نشان نمی دهد نشانه هایی از ویروس.

یک گروه از 210 ژاپنی evacuees از ووهان فرود آمد پنج شنبه در توکیو فرودگاه هاندا در دوم دولت, اجاره, پرواز, با توجه به وزارت امور خارجه. گزارش گفت و نه از کسانی که سرنشین این پرواز نشان داد نشانه هایی از سرفه و تب است. سه 206 ژاپنی که بازگشت چهار آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید, نخست وزیر شینزو آبه گفت: در طول یک جلسه. دو نفر از آنها نشان داد هیچ نشانه ای از این بیماری است.

فرانسه و نیوزیلند و استرالیا و سنگاپور و کشورهای دیگر نیز بیرون کشیدن شهروندان خود و یا برنامه ریزی برای انجام این کار است.

در میان گزارش ها از کمبود مواد غذایی و مایحتاج روزانه در نقطه داغ مناطق مقامات “پله تا تلاش برای اطمینان از عرضه مستمر و پایدار قیمت” رسمی رادیو فردا خبر داد.

آن ذکر شده وزارت بازرگانی نشان داده ذخایر کنونی در ووهان می تواند اطمینان از امن عرضه برنج و روغن پخت و پز برای بیش از 15 روز گوشت و تخم مرغ برای بیش از 10 روز و سبزیجات برای حدود پنج روز است. دولت ارائه کرده است هیچ برآورد به عنوان زمانی که آن را می تواند شامل شیوع اگر چه برخی از متخصصان بر این باورند که گسترش این بیماری به اوج خود برسد در حدود دو هفته.

سازمان بهداشت جهانی موارد اضطراری نیروهای مسلح گفت: چند مورد از انسان به انسان گسترش این ویروس در خارج از چین — در ژاپن و آلمان و کانادا و ویتنام — بودند از “نگرانی بزرگ” شد و بخشی از دلیل U. N. سلامت سازمان مدیر کل بود reconvening یک کمیته از کارشناسان در روز پنج شنبه برای ارزیابی اینکه آیا شیوع بیماری باید اعلام اورژانس جهانی.

جدید virus در حال حاضر آلوده بیشتر مردم در چین بودند از بیمار وجود دارد در طول 2002-2003 شیوع سارس.

دکتر مایکل رایان صحبت کرد و در یک کنفرانس خبری در ژنو در روز چهارشنبه پس از بازگشت از سفر به پکن برای دیدار با رئیس جمهور چین و دیگر مقامات ارشد دولت و رهبران. او گفت: چین در نظر گرفتن “اقدامات فوق العاده در فوق العاده چالش” مطرح شده توسط outbreak.

تا به امروز حدود 99% از موارد در چین است. رایان برآورد میزان مرگ ناشی از این ویروس جدید در 2% اما گفت: این رقم بسیار اولیه است. با نوسان تعداد موارد و مرگ و میر دانشمندان تنها قادر به تولید یک برآورد از نرخ مرگ و میر و آن را به احتمال زیاد بسیاری از موارد خفیف تر از این ویروس در حال از دست رفته است.

در مقایسه با سارس ویروس کشته و حدود 10 درصد از افرادی که گرفتار آن است. این ویروس جدید از خانواده کروناویروس که شامل کسانی است که می تواند باعث سرماخوردگی و همچنین به عنوان بیماری های جدی مانند سارس و MERS.

دانشمندان می گویند وجود دارد بسیاری از سوالات پاسخ داده شود در مورد این ویروس جدید از جمله چگونه به راحتی آن را گسترش و شدت آن چگونه است.

در یک گزارش منتشر شده روز شنبه, چینی, محققان پیشنهاد شده است که فرد به فرد در تماس نزدیک رخ داده است به عنوان اوایل به عنوان در اواسط ماه دسامبر.

“تلاش های قابل توجهی” مورد نیاز خواهد بود برای کنترل گسترش اگر این نسبت را نگه می دارد تا در جای دیگر محققان در گزارش خود نوشت: منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند.

بیش از نیمی از موارد که در آن علائم قبل از شروع Jan. 1 بسته بود به غذاهای دریایی بازار اما تنها 8 درصد از موارد پس از آن شده است محققان دریافتند. آنها گزارش متوسط دوره کمون بود و پنج روز.

——

آسوشیتد پرس نویسنده ماری یاماگوچی در توکیو کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو