چین به قطع $71.3 میلیارد هزینه بیمه برای کمک به شرکت ها در میان شیوع کروناویروس

پیش بینی به شرح زیر است دولت تعهد این هفته به کاهش یا معاف شرکت در سراسر کشور از سهم بازنشستگی بیکاری و کار-آسیب های بیمه برای یک دوره از زمان.

“بر اساس برآورد اولیه ما انتظار کاهش در سه نوع هزینه بیمه های اجتماعی به بیش از 500 میلیارد یوان” شما Jun معاون وزیر در وزارت منابع انسانی و تامین اجتماعی گفت, اخبار جلسه اضافه کرد که تاثیر این اقدامات را پیش افتادن از تغییرات ایجاد شده در سال گذشته است.

تحت معافیت های این هفته اعلام کرد شرکت در هوبئی استان کانون شیوع نمی خواهد که به پرداخت حقوق بازنشستگی بیکاری و کار-آسیب بیمه تا ماه ژوئن.

شرکت های کوچک در استان های دیگر خواهد بود معاف از پرداخت حقوق بازنشستگی بیکاری بیمه و کار آسیب بیمه تا ماه ژوئن در حالی که پرداخت توسط شرکت های بزرگ خواهد شد به نصف کاهش می یابد تا آوریل است.

شما گفت: دولت می تواند اطمینان حاصل شود صندوق های بازنشستگی و بیمه اجتماعی پرداخت می شود به طور کامل و در زمان با وجود معافیت و کاهش.

به طور جداگانه یو Weiping, معاون وزیر اقتصاد گفت: این جلسه که تاثیر هزینه کاهش در درآمد دولت خواهد بود قابل کنترل است.

“در کوتاه مدت, این اقدامات منجر به کاهش درآمد دولت بودجه اما در بلند مدت آن را کاهش می دهد بار در شرکت” یو گفت.

“با بهبود عملکرد شرکت چین پایه های مالیاتی می تواند گسترش یافته و درآمد مالی وضعیت به تدریج بهبود بخشد.”

چین ادامه خواهد داد با فعال سیاست های مالی و گام به گام تا کیفیت و بهره وری یو اضافه شده است.

برای مبارزه با ویروس مقامات تحمیل یک میزبان از سخت مهار اقدامات, اما آنها آهسته کسب و کار در سراسر کشور با شرکت ها قادر به ادامه تولید و یا بازگرداندن خروجی به سطح نرمال پس از سال جدید قمری تعطیلات به دلیل عدم کارگران است.

“در حال حاضر اپیدمی ناچار خواهد شد تاثیر بر اشتغال و … نیز وجود دارد برخی از شرکت ها رو نسبتا بزرگ عملیات فشار و همچنین عرضه و تقاضا عدم تطابق در بازار کار” می گفت.

اما او گفت: تاثیر خواهد بود در کوتاه مدت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو