چین جملات هنگ کنگ کتاب فروش به 10 سال زندان

این کتاب فروش Gui Minhai یک چینی متولد شهروند سوئدی که گرفته شد تحت شرایط مرموز از خانه خود در تایلند در سال 2015. او شده است یکی از اهداف برجسته در مبارزات انتخاباتی توسط چین حزب کمونیست به سکوت مخالفان و حتی فراتر از سرزمین اصلی است.

رابط کاربری گرافیکی, 55, قرار داده شده بود در دادگاه در ماه ژانویه به اتهام ارائه اطلاعات در خارج از کشور, Ningbo متوسط مردم را در دادگاه گفت: در اطلاع مختصری اعلام حکم. آن گفت که او تا به حال خود را از سر گرفت تابعیت چینی در سال 2018 به معنی او می دهد تا او تابعیت سوئدی و که او نمی خواهید به درخواست تجدید نظر. جزئیات نمی تواند به طور مستقل تایید نشده است.

این حکم قرار بود آخرین به نوبه خود در یک تیره و طولانی مدت در تلاش برای سرکوب یک بازار برای گاهی اوقات شهوت پرست کتاب در رهبری چین که منتشر شده در هنگ کنگ. این آثار می تواند نمی شود منتشر شده در سرزمین اصلی چین یافت اما پررونق بازار در میان بازدید کنندگان سرزمین اصلی به هنگ کنگ semiautonomous بخشی از چین با آزادی مطبوعات.

رابط کاربری گرافیکی بود صاحب شرکت توانا رسانه ها در حال حاضر یک دلار هنگ کنگ اثر که تا به حال پنج کارکنان برگزار شد که در سرزمین اصلی از جمله یکی Lee Bo بود که ظاهرا کردن خیابان های هنگ کنگ. همه به جز Gui بودند در نهایت منتشر شد پس از اعترافات که پخش شد با رسانه های دولتی.

بیشتر سکوت اما یک لام بال-kee رفت و پس از بازگشت به هنگ کنگ در سال 2016. او در توصیف طولانی انزوا و ارعاب در تلاش برای به دست آوردن او را به فاش کردن نام نویسندگان و مشتریان. او گفت: اعتراف نوشته شده بود توسط مقامات و او تا به حال هیچ چاره ای اما برای ارائه آن است. او بعد از نقل مکان به تایوان با استناد به ترس از رشد نفوذ چینی و کنترل بیش از هنگ کنگ.

لام به نام رابط گرافیکی جمله “مسخره است.”

“چگونه می تواند آن را ممکن است به ربودن و حکم مردم فقط به این دلیل که آنها تولید چند کتاب ؟” او در مصاحبه ای گفت:.

لام گفت: این حکم هشداری بود که دولت چین را به شدت مجازات اعمال مقاومت است.

“تعداد کمی از همکاران من را دریافت نمی, محکوم,” او گفت:. “این است که احتمالا در مورد آنها اجرا یکی برای هشدار دادن به صد.”

Gui داد گریان اقرار در سال 2016 گفت که او نقض آزادی مشروط برای یک کشنده-رانندگی در حال مستی تصادف و تا به حال به طور داوطلبانه بازگشت به چین به صورت عدالت است. یک سال بعد مقامات چینی گفت که او تا به حال منتشر شده از بازداشت اما او مجاز به ترک چین و مجبور شد به طور منظم گزارش به پلیس.

چه آزادی او لذت می برد کوتاه بود. در حالی که گرفتن یک قطار به پکن با دو دیپلمات سوئدی در اوایل سال 2018 او برداشت توسط لباس شخصی افسران پلیس.

سوئد سفیر سابق چین آنا Lindstedt متهم شد در سال گذشته با “استبداد در طول مذاکره با یک قدرت خارجی” و پس از او مرتب مذاکرات بین Gui دختر آنجلا Gui و دو مرد چینی که به گفته آنها می تواند کمک به او را پدر. آنجلا Gui گفت که مردان استفاده می شود در این جلسه به فشار خود به بحث در مورد پدرش مورد.

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im