پکن – سرزمین اصلی چین روز دوشنبه گزارش ترقی اندکی در ویروس جدید موارد و افزایش 105 در مرگ و میر ناشی از این بیماری در مجموع 1,770 پس از وقوع آغاز شد.

این 2,048 موارد جدید به دنبال سه روز ریزش بود اما تا فقط 39 نفر از روز قبلی ، یکی دیگر از 10,844 مردم از بهبود COVID-19 یک بیماری ناشی از کروناویروس جدید و مرخص شده از بیمارستان و با توجه به روز دوشنبه آمار و ارقام.

به روز رسانی به دنبال انتشار اواخر روز شنبه در چین رسانه های رسمی اخیر رئیس جمهور چین که در آن او نشان داد برای اولین بار است که او رهبری پاسخ به شیوع بیماری از اوایل بحران است. در حالی که گزارش شد یک تلاش آشکار برای نشان دادن حزب کمونیست رهبری عمل کرده و قاطعانه از شروع آن نیز باز یازدهم به نقد و ایمان مردم بود نه هشدار داده هر چه زودتر.

او در سخنرانی خود, یازدهم گفت: او به دستورالعمل در مبارزه با این ویروس در Jan. 7 و دستور shutdown از مهمترین متاثر از شهرستانها آغاز شد که در ژانویه. 23.

افشای سخنان خود را نشان می دهد رهبران دانست و در مورد شیوع بالقوه شدت حداقل دو هفته قبل از این خطرات ساخته شد شناخته شده است. آن را تا اواخر ماه ژانویه که به گفته مقامات این ویروس گسترش می تواند بین انسان و زنگ شروع به افزایش است.

موارد جدید در کشورهای دیگر در حال افزایش نگرانی در مورد مهار ویروس.

تایوان روز یکشنبه گزارش داد که اولین مرگ ناشی از COVID-19 پنجم مرگ و میر در خارج از سرزمین اصلی چین است. تایوان مرکزی خبر به نقل از وزیر بهداشت چن Shih-چانگ گفت: مردی که مرده بود در دهه 60 و تا به حال سفر خارج از کشور به تازگی و تا به حال شناخته شده در تماس با بیماران مبتلا به ویروس.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد تشکیل یک نشست کارشناسان به بحث مهار اقدامات در کشور خود که در آن بیش از یک دوجین موارد پدید آمده در چند روز گذشته بدون هیچ گونه آشکار لینک به چین است.

“وضعیت در اطراف این ویروس تغییر لحظه به لحظه” آبه گفت.

ژاپنی, وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت این کشور “ورود به یک فاز است که متفاوت از قبل” نیاز به گام های جدید برای جلوگیری از گسترش ویروس.

ژاپن در حال حاضر 413 تایید موارد از جمله 355 از یک قرنطینه کشتی کروز و یک مرگ از ویروس.

صدها نفر از آمریکایی ها از کشتی کروز در زمان پرواز چارتر به عنوان ژاپن اعلام کرد یکی دیگر از 70 عفونت شده بود تایید کرد در الماس شاهزاده خانم. کانادا و هنگ کنگ و ایتالیا برنامه ریزی شد شبیه پرواز.

300 یا بیشتر آمریکایی ها پرواز ایالات متحده-دولت اجاره هواپیما به ایالات متحده آمریکا روبرو خواهد شد یکی دیگر از 14 روز قرنطینه در پایگاه نیروی هوایی تراویس در ایالت کالیفرنیا و در لککلند ایر فورس بس در تگزاس است. سفارت آمریکا گفت: خروج ارائه شد چرا که مردم در کشتی بودند در معرض خطر قرار گرفتن در معرض ویروس. مردم با علايم ممنوع از پرواز.

حدود 255 کانادایی و 330 دلار هنگ کنگ ساکنان در هیئت مدیره کشتی و یا تحت درمان در بیمارستان است. نیز وجود دارد که 35 ایتالیایی ها که 25 خدمه از جمله کاپیتان.

در چین هوبئی که در آن شیوع شروع در ماه دسامبر تمام ترافیک وسیله نقلیه ممنوع خواهد شد در یکی دیگر از مهار اندازه گیری. آن را گسترش می دهد یک وسیله نقلیه ممنوعیت در استان ووهان که در آن حمل و نقل عمومی و قطار و هواپیما متوقف شده است برای هفته ها.

استثنا بودند ساخته شده است برای وسایل نقلیه درگیر در بیماری پیشگیری و حمل و نقل نیازهای روزانه.

هوبئی ساخته شده جدید بیمارستان هزار تخت بیمار و چین فرستاده است هزاران نظامی پرسنل پزشکی به کارکنان امکانات جدید و کمک به سبب سیستم مراقبت های بهداشتی.

آخرین پنج شنبه, هوبئی تغییر چگونه آن را به رسمیت شناخته COVID-19 مورد پذیرش به تشخیص پزشک به جای انتظار برای تایید نتایج تست آزمایشگاهی به منظور درمان بیماران سریع تر است. شمارش مشخصی با بیش از 15000 موارد زیر روش جدید است.

اصلاح:

این داستان درست شده است برای نشان دادن تفاوت بین روزانه ارقام بود 39 و نه 29, موارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو