چین دانشمندان شناسایی pangolin که ممکن است coronavirus میزبان

این pangolin یکی از آسیا بیشترین قاچاق پستانداران اگر چه حفاظت شده توسط قوانین بین المللی از آنجا که گوشت آن در نظر گرفته شده است ظرافت در کشورهایی مانند چین و مقیاس های مورد استفاده در طب سنتی به صندوق جهانی حیات وحش می گوید.

“این آخرین کشف خواهد شد از اهمیت زیادی برای پیشگیری و کنترل از مبدا (ویروس)” جنوب چین کشاورزی دانشگاه که رهبری این تحقیقات گفت: در بیانیه ای در وب سایت خود را.

شیوع است که کشته 636 مردم در سرزمین اصلی چین اعتقاد بر این است که آغاز شده در یک بازار در شهر ووهان در مرکز استان هوبی که نیز به فروش می رسد زندگی حیوانات وحشی.

کارشناسان بهداشت و فکر می کنم این ممکن است سرچشمه گرفته و در خفاش ها و سپس به انسان احتمالا از طریق یکی دیگر از گونه های.

ژنوم توالی از رمان coronavirus سویه جدا شده از pangolins در مطالعه 99% یکسان است که از افراد آلوده چین رسمی رادیو فردا خبر داد و اضافه کرد که تحقیقات نشان داده که pangolins به “به احتمال زیاد ميزبان.”

اما درک فایفر, استاد دامپزشکی در هنگ کنگ شهر دانشگاه هشدار داد که این مطالعه هنوز یک راه طولانی از اثبات pangolins حال انتقال ویروس است.

“شما فقط می توانید در قرعه کشی بیشتر قطعی نتیجه گیری اگر شما مقایسه شیوع (از coronavirus) بین گونه های مختلف بر اساس نمونه نماینده که این تقریبا به طور قطع نمی,” او گفت:.

حتی پس از آن یک لینک به انسان از طریق بازار مواد غذایی هنوز هم نیاز به تاسیس فایفر اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>