چین رکورد روزانه مرگ و میر آن را به عنوان تلاش برای بازگشت به کار

این تیم به رهبری توسط بروس Aylward یک دکتر کانادا و اپیدمیولوژی است که نظارت کمپین بین المللی برای مبارزه با ابولا و فلج اطفال.

از آنجا که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus بازدید پکن در ماه ژانویه این سازمان در تلاش است برای ارسال یک تیم اما دولت چین تا به حال خودداری کردند. تاخیر پرسش در مورد چین حساسیت به کمک های بین المللی در مبارزه با این بیماری همه گیر.

در یک سری از پست ها در توییتر Tedros ابراز نگرانی کرد که کشورهایی که دیده می شود تنها در چند مورد با هیچ اتصال مستقیم به چین می تواند در عین حال دیدن یک پرش در عفونت های جدید.

“ما تنها ممکن است با دیدن نوک کوه یخ” او نوشت.

به نام او در همه کشورها برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد کوروناویروس “در زمان واقعی” با این سازمان است.

چین رکورد بیشترین مرگ و میر ناشی از این ویروس در یک روز

نود و هفت نفر از coronavirus یکشنبه جدید, رکورد روزانه پس از آن برای اولین بار شناسایی شده در دسامبر ملی چین کمیسیون بهداشت روز دوشنبه گفت:.

مرگ و میر در حال حاضر 908 مردم که منجر به برتری تلفات از شیوع بیماری سارس از 2002-03, با توجه به داده های رسمی.

تعداد تایید عفونت در کشور افزایش یافت به 40,171 و 3,062 موارد جدید ثبت شد قبل از 24 ساعت بسیاری از آنها در هوبئی استان است.

از شیوع بیماری سارس در آن نیز آغاز شد و در چین کشته 774 نفر در سراسر جهان. شده اند وجود دارد تنها دو تایید مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید در خارج از سرزمین اصلی چین در هنگ کنگ و یکی در فیلیپین.

بسیاری از پزشکان بر این باورند که مرگ و میر و عفونت از زمان اپیدمی undercounted در چین به دلیل امکانات تست تحت شدید فشار است.

پس از یک استراحت طولانی چین به آرامی بازگشت به کار

برخی از کارخانه ها و دفاتر در سراسر چین از سر کار دوشنبه تا پایان تمدید قمری تعطیلات سال جدید در نظر گرفته شده به سرعت گسترش ویروس.

از سر گیری کسب و کار بود که آهسته به عنوان بسیاری از کارگران تمایلی به بازگشت به شهرهای بزرگ از زادگاه خود و به عنوان مدیران سعی در پاسخ دادن به کشت و جدید بهداشت و درمان مقررات صادر شده توسط دولت های محلی در سراسر کشور است.

A man buys medicine at a Beijing pharmacy through a window, a precaution taken to combat the coronavirus, on Sunday, Feb 9, 2020. The coronavirus death toll in China has risen to 811, surpassing the toll from the SARS epidemic of 2002-3, according to official data released on Sunday. (Giulia Marchi/The New York Times)

یک مرد اقدام به خرید دارو در پکن داروسازی از طریق یک پنجره احتیاط گرفته شده برای مبارزه با کروناویروس در روز یکشنبه, فوریه 9, 2020. Coronavirus مرگ و میر در چین افزایش یافته است به 811 بیش تلفات از شیوع بیماری سارس از 2002-3 با توجه به اطلاعات رسمی منتشر شده در روز یکشنبه. (Giulia Marchi/نیویورک تایمز)

قوانین جدید تا حدودی متفاوت است از شهرستان به شهرستان اما برخی از مخرج مشترک.

شرکت گفته شد برای بار ورود برای هر کسی که سفر کرده بود در دو هفته گذشته مناطق با شیوع این ویروس به خصوص هوبئی استان است. شرکت در برخی از شهرستانها نیز ممنوع بازگشت به کار از هر کسی که تا به حال شده است به Wenzhou شهر در استان ژجیانگ است که نیز تا به حال موارد متعدد.

شهرستان دولت نیز نیاز است که اغلب شرکت های خود را بررسی کنید کارکنان درجه حرارت و ایجاد شستن دست پروتکل های.

در ساخت مراکز مانند شنزن سوژو و نانجینگ شرکت ها ملزم به یادگیری سفر تاریخچه هر کارمند است.

شرکت های آمریکایی در چین مرکزی در حال شروع مجدد تولید به عنوان به زودی به عنوان آنها به دست آوردن اجازه اما همچنین نیاز به ایجاد استادانه درست شده روش های جدید.

“آنها می خواهند برای محافظت از کارکنان بلکه هیچ کس می خواهد به offsides وقتی که می آید به قانون کار و یا روزانه اطلاعیه از دولت” گفت: Ker گیبس رئيس جمهور از اتاق بازرگانی آمریکا در شانگهای.

در بسیاری از شهرهای بزرگ شیوع این بیماری همچنان ادامه دارد و به زندگی روزمره را مختل. در سراسر کشور پرتکاپو شهرستانها به طور موثر قفل شده است و مدارس بسته شده اند و برای هفته ها و قطار و پرواز لغو شده است.

فرودگاه بین المللی هنگ کنگ یکی از شلوغ دنیا بود به طرز مرموزی خالی یکشنبه. Cathay Pacific این شهر پرچم حامل هفته گذشته گفت که این امر نیروی کارکنان را سه هفته بدون مزد furloughs.

والدین در قلمرو و جاهای دیگر در سراسر چین از جمله شانگهای و گوانگ دونگ درهم برای پیدا کردن مراقبت از کودک پس از مدارس اعلام کردند که با بسته باقی می ماند برای فوریه.

در پکن شهر به طور معمول پرتکاپو مترو تا به حال به مراتب کمتر سواران دوشنبه و قطار بودند تا حد زیادی خالی است.

CORONAVIRUS STYMIES جهانی تجارت و کسب و کار جهانی

چین انجمن توسعه سالانه سیاست های اقتصادی, کنفرانس, که در چین مورد استفاده برای پروژه یک تصویر به عنوان یک اقتصادی کشور باز شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد.

در سال گذشته اعضای حزب کمونیست دفتر سیاسی کمیته دائمی و فرماندار بانک مرکزی چین استفاده کرده اند این رویداد به دنبال سرمایه گذاری خارجی برای کشور است.

اما در این سال شرکت های جهانی هستند و به جای دست و پنجه نرم کردن با نتایج حاصل از داشتن یک زنجیره تامین عمیقا تعبیه شده در چین به عنوان coronavirus گسترش در سراسر کشور است.

روز دوشنبه نیسان ژاپن گفت: این امر تعطیل کردن کارخانه خود را در کیوشو ژاپن به مدت چهار روز آغاز شد و این هفته “با توجه به کمبود عرضه قطعات از چین است.” دیگر خودروسازان مانند فیات کرایسلر در ایتالیا و هیوندای در کره جنوبی در حال حاضر هشدار داد که کمبود قطعات از چین می تواند آنها را وادار به محدود کردن تولید در بازار به خانه خود.

حتی نشان می دهد تجارت بیشتر در صحرا در حال گرفتن یک ضربه با شرکت هایی مانند آمازون و سونی انتخاب به دور ماندن از این ماه را در کنگره جهانی موبایل فن آوری در کنفرانس بارسلونا, اسپانیا, یکی از مهم ترین های جهان, تلفن همراه, تکنولوژی, نمایشگاه ها. Nvidia ال جی و اریکسون نیز کشیده از این نشست است.

بیش از 100000 نفر از بیش از 200 کشور بوده است انتظار می رود برای حضور در این رویداد اما برخی از شرکت های بزرگ در حال ترک. سازمان جدید گفت: اقدامات ایمنی اجرا شده پرداخته می شود از جمله منع هر بازدید کننده ای از استان هوبئی در چین از حضور در. مقامات امنیتی را نیز بازدیدکنندگان درجه حرارت بدن و بررسی گذرنامه تمبر به منظور حفظ هر کسی که بازدید از چین در گزارش قبلی 14 روز. این رویداد آغاز می شود Feb. 24.

جهش قیمت در چین به عنوان ویروس مختل لوازم

Coronavirus کمک کرده است تا فشار تورم هشت سال اخیر دولت چین روز دوشنبه گفت: اضافه کردن به پکن ،

تورم قیمت مصرف کننده افزایش به 5.4% در سال در سال در ماه ژانویه در مقایسه با 4.5 درصد افزایش در ماه دسامبر. که نشانگر بالاترین سطح خود از نوامبر سال 2011 با توجه به چین آمار اداره است. شیوع است مختل چین زنجیره تامین ساخت آن را دشوار است در بسیاری از مکان ها برای دریافت محصولات به بازار است.

در حالی که افراد غیر مرتبط با قیمت, از جمله انرژی و افزایش کمی آن قیمت مواد غذایی که فشار تورم ، قیمت گوشت خوک که رسید برای سال در حال حاضر بیش از دو برابر سال گذشته پس از شیوع تب خوکی آفریقایی منجر به کمبود خوک.

آخرین آمار و ارقام تورم را علامت یک چالش جدید برای بانک مرکزی چین. بانک خلق چین باز کرده است spigots به ارائه پول به دولت های محلی است که در حال تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری است. هفته گذشته آن را اعلام کرد و آن را به حال پمپ $175 میلیارد دلار به سیستم مالی.

دولت گفته است که بانک ها به گسترش مطلوب به شرکت هایی که بسته شده اند تلاش برای مهار شیوع این بیماری که شامل وسیله ای برای نگه داشتن مردم در خانه. در بسیاری از موارد کارفرمایان را به عهده داشته اند کارمند حقوق و دستمزد پس از بسته شدن کارخانه ها و یا عملیات دیگر.

اما چاپ پول برای تزریق به اقتصاد نیز کمک می کند تا فشار قیمت ها ایجاد یک شمشیر دو لبه برای چین مقامات.

تورم به طور معمول افزایش می یابد کمی طول تعطیلات زمانی که خانواده ها برای خرید و ارائه مواد غذایی برای تغذیه خانواده بزرگ کرده است. اقتصاددانان می گویند که افزایش سریع تر از حد معمول و در آنجا ماند بالاتر برای یک دوره طولانی تر از زمان.

مقامات محلی جلوگیری از ماسک و محافظ دنده کارخانه از شروع دوباره

چینی تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس آمار حتی آن دسته از شرکت هایی که در ساخت تجهیزات ضروری پزشکی و اورژانس کارگران — چرخ دنده است که در تامین کوتاه مدت در بسیاری از نقاط کشور است.

روز سه شنبه مقامات در شهر خینتو در هوبئی استان به اطلاع شرکت های ساخت لباس محافظ و ماسک های پزشکی که آنها مورد نیاز برای تولید مناسب مدارک قبل از آنها می تواند بازگشایی شده است. مگر اینکه ثابت کند می تواند محصولات خود را پاکسازی شده بود و برای فروش در چین اخطار گفت: این کارخانه می تواند باز نمی شود تا فوریه. 14.

این توجه باعث داد و بیداد آنلاین. خینتو عمده صنعتی hub برای آنچه شناخته شده به عنوان تولیدات محصولات. که شامل لباس و دستکش استفاده توسط کارکنان اورژانس برای محافظت از خود در طول شیوع بیماری. این منطقه است که به ویژه مهم برای ساخت ماسک محافظ. اکثریت قریب به اتفاق تولید آن صادر شده است با توجه به 2016 دولت آمار و ارقام.

اخطار گفت: مقامات محلی ساخته شده حرکت می کند برای اطمینان از کیفیت و استانداردهای تایید شد و برای ریشه کن کردن تقلبی دنده سازان. اما مقامات relented پس از اعتراض عمومی. روز دوشنبه از دولت گفت: آن را تایید 73 محافظ تولید محصول برای از سرگیری عملیات در حالی که دیگران در حال تایید شده است. هنوز روشن نیست که جمعه چگونه بسیاری تا به حال از سر تولید.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im