چین رکورد روزانه ویروس تلفات اما موارد جدید سقوط

وجود دارد 2,478 جدید موارد تایید شده در سرزمین اصلی در فوریه. 10 از 3,062 در روز قبل آوردن مجموع به 42,638 ملی کمیسیون بهداشت گفت.

این دومین بار در دو هفته گذشته است که مقامات ثبت روزانه کاهش در موارد جدید اما سازمان بهداشت جهانی (WHO) هشدار داد گسترش موارد خارج از چین می تواند “جرقه می شود که بزرگتر آتش”, هشدار نژاد بشر نباید اجازه دهید این بیماری از کنترل خارج شود.

وجود دارد 319 مورد در 24 سایر کشورها و سرزمین های, با توجه به که و چینی بهداشتی کرد. تا کنون تنها دو مورد مرگ گزارش شده در خارج از سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ و فیلیپین.

الماس شاهزاده کشتی کروز با 3,700 مسافران و خدمه باقی مانده قرنطینه در بندر یوکوهاما با 65 بیشتر موارد تشخیص داده شده در نظر گرفتن تعداد موارد تایید شده از کارناوال پارسیان متعلق به کشتی به 135.

چین هوبئی استان کانون شیوع گزارش شده 2,097 موارد جدید و 103 جدید مرگ و میر در فوریه. 10 محلی اقتدار بهداشت گفت: در روز سه شنبه.

هوبئی دولت را رد کرد و استانی کمیسیون بهداشت است رئیس حزب ژانگ جین و مدیر لیو Yingzi, دولت, رسانه های مدار بسته گزارش روز سه شنبه. هیچ دلیلی داده شد.

بیشتر مردم از این بیماری در روز دوشنبه بیش از هر روز دیگر پس از آنفولانزا مانند ویروس پدید آمده از حیات وحش در بازار در هوبئی استان ووهان در ماه دسامبر.

تعداد موارد گزارش شده با این حال کاهش یافت و تقریبا 20 درصد نسبت به روز قبل ،

وو فن نایب رئیس شانگهای Fudan دانشگاه دانشکده پزشکی وجود دارد گفت: امیدوارم نقطه عطفی در شیوع اگر چه کارشناسان دیگر می گویند هنوز هم وجود دارد بیش از حد بسیاری از ابهامات در اطراف عفونت نرخ می گویند که آیا این ویروس تا به حال به اوج خود رسید.

که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus از این گفته شده بود “در مورد موارد” انتقال از افرادی که تا به حال نه به چین بوده است. “این می تواند جرقه ای که تبدیل به یک بزرگتر آتش” Ghebreyesus به خبرنگاران در ژنو است.

یک پیشرفت تیم بین المللی که کارشناسان وارد چین به منظور بررسی شیوع. آن مرگ و میر در حال حاضر پیشی گرفته است که از سندرم حاد تنفسی (سارس) که به کشته شدن صدها نفر در سراسر جهان در 2002/2003.

به عنوان دانشمندان مسابقه به توسعه آزمایش و درمان که می گوید: 168 آزمایشگاه در سطح جهان حق دارند از تکنولوژی برای تشخیص ویروس است. شرکت ها شده است تلاش برای پیدا کردن بالینی ویروس در نمونه مورد نیاز به اعتبار تست های تشخیصی آنها را توسعه داده اند.

چین برای کاهش نرخ بهره و افزایش نقدینگی برای کمک به حفاظت از جهان و دومین اقتصاد از تاثیر ویروس.

بیش از 300 شرکت های چینی به دنبال وام های بانکی در مجموع حداقل 57.4 میلیارد یوان ($8.2 میلیارد دلار) برای کمک به کنار آمدن با اختلال دو منابع بانکی گفت.

در میان وام گیرندگان بالقوه هستند و مواد غذایی تحویل غول Meituan Dianping گوشی های هوشمند ساز Xiaomi پارسیان و سوار-نقطه ارائه دهنده دیدی Chuxing Technology Co, منابع گفت.

آسیایی, سهم بازار راه اندازی شد برای دیگر محتاط جلسه روز سه شنبه به عنوان سرمایه گذاران سعی قاضی چگونه به سرعت در چین کارخانه ها می تواند بازگشت به کار. ریسک گریزی و کمک کرد بلند طلا به بالاترین برای یک هفته هر چند قدرت دلار ساخته شده برای یک صعود کند.

چینی شهرهای مجازی تبدیل به شهر ارواح پس از حزب کمونیست حاکمان دستور مستندات لغو پروازها و بسته در کارخانه ها و مدارس.

در سراسر سرزمین اصلی چین مردم شروع به trickling بازگشت به کار در روز دوشنبه پس از تمدید قمری تعطیلات سال جدید با هدف کند کردن روند گسترش ویروس.

هوبئی استان از 60 میلیون نفر از مردم سخت ترین ضربه از شیوع باقی مانده در مجازی مستند خود را با ایستگاه های قطار و فرودگاه ها بسته و جاده های مهر و موم شده.

بریتیش ایرویز لغو تمام پروازها به مقصد سرزمین اصلی چین تا پایان ماه مارس در حالی که فیلیپین هواپیمایی لغو پروازها به مقصد تایوان پس از دولت گسترش ممنوعیت سفر شامل همه اتباع خارجی از این جزیره است.

رئیس جمهور چین گفت: دولت جلوگیری می کند در مقیاس بزرگ اخراج چینی تلویزیون دولتی گزارش شده است.

یازدهم نشان داده بود در تلویزیون بازرسی کار رهبران جامعه در پکن و با پوشیدن یک ماسک به عنوان او متوسط گرفته شده است. او گفت: چین در تلاش برای ملاقات اقتصادی و اجتماعی اهداف خود را برای سال.

یک اقتصاددان ارشد است گفت: رشد در دومین اقتصاد بزرگ جهان ممکن است به 5% یا کمتر در سه ماهه اول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im