چین گزارش کاهش عمده جدید COVID-19 موارد; 143 جدید و میر

پکن – چین گزارش روز شنبه یک شکل از 2,641 جدید ویروس موارد عمده قطره از شماره های بالاتر در روزهای اخیر پس از گسترده تر تشخیصی روش اجرا شد.

تعداد مرگ و میر افزایش کمی به 143 آوردن مجموع مرگ و میر در سرزمین اصلی چین به 1,523. تعداد موارد تایید شده در کشور در حال حاضر در 66,492 با توجه به اطلاع از چین ملی کمیسیون بهداشت.

COVID-19 یک بیماری ناشی از یک شکل جدید از coronavirus گسترش به بیش از 24 کشور از دسامبر زمانی که اولین عفونت به نظر می رسد در مرکز چین است.

شنبه, علائم روز دوم تعداد COVID-19 مورد سقوط پس از یک سنبله سه شنبه هنگامی که سخت ترین ضربه استان هوبئی آغاز شد از جمله تشخيصهای بالينی در رسمی خود را شمارش. با استفاده از محدوده وسیع تری از طبقه بندی های چینی مرکزی استان گزارش 15,152 موارد از جمله 13,332 که تشخیص داده شد با استفاده از پزشکان و تحلیل و ریه تصویربرداری مخالف قبل از استاندارد آزمایشگاهی تست.

هوبئی مقامات بهداشت گفت: در این توجه کنید که این روش جدید به تصویب رسید به منظور تسهیل در اوایل درمان برای کسانی که مشکوک به عفونت است.

“جریان مبارزه با رمان coronavirus بیماری همه گیر است که یک آزمون بزرگ چین سیستم و ظرفیت برای حکومت” رئیس جمهور چین گفت: در طول یک حزب کمونیست کمیته مرکزی در جلسه روز شنبه, به گزارش رسانه های دولتی.

“در پاسخ به کاستی و کمبود در معرض این بیماری همه گیر (دولت) باید برای تقویت نقاط ضعف و نزدیک کردن نقاط ضعف” Xi گفت.

چین تحمیل کرده است اقدامات بی سابقه در یک, فراگیر, کمپین حاوی ویروس است. در وقوع این کانون در مرکز استان هوبئی شهرستانها با ترکیب جمعیت بیش از 60 میلیون که قرار است تحت مستند با خروجی حمل و نقل متوقف و تقریبا تمام فعالیتهای عمومی به حالت تعلیق درآمد.

مردم از بازگشت به پکن خواهد شد در حال حاضر به منزوی کردن خود یا در خانه یا در یک متمرکز منطقه برای مشاهدات پزشکی گفت: اطلاع از چینی پایتخت پیشگیری و کنترل کار گروه منتشر شده توسط رسانه های دولتی در اواخر جمعه.

متوجه هشدار وجود خواهد داشت عواقب حقوقی برای کسانی که نمی مطابق با 14 روز در قرنطینه. آن را نداد در مورد نحوه جداسازی به اجرا گذاشته خواهد شد. در حالی که پکن عودت قبلا دستور به “خود-قرنطینه” دو هفته است که اندازه گیری مجاز برای گاه به گاه گردش و اجرای متنوع در سراسر محلات.

مقامات چینی هشدار داده اند که COVID-19 ممکن است گسترش یافته و به عنوان مهاجران بازگشت به شغل خود را در شهرستانها و یا استانهای دیگر بعد از یک مدت طولانی قمری تعطیلات سال جدید.

——

آسوشیتد پرس پژوهشگر هنری هو در پکن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو