مرکزی چین هوبئی استان تا به حال 349 جدید تایید موارد در روز چهارشنبه از 1,693 یک روز زودتر و پایین ترین سطح از ژانویه 25. مرگ و میر افزایش 108 از 132 روز قبل آوردن به کل در چین به بیش از 2,100 مرگ و میر و 74,000 موارد است.

ارقام جدید شامل کم کردن 279 موارد در استان بودند که تایید نشده بیشتر از تعداد معمول. بدون توضیح داده شد. به استثنای کسر تعداد موارد جدید در روز چهارشنبه در ایستاده بود 628 هنوز یک قطره بزرگ.

چین در تلاش برای گرفتن اقتصاد در مسیر برگشت پس از اعمال شدید محدودیت های مسافرتی برای مهار ویروس پدید آمده است که در مرکز استان هوبئی در اواخر سال گذشته.

فراتر از سرزمین اصلی چین و شش نفر فوت کرده اند از این بیماری و دولتها در سراسر جهان در حال تلاش برای جلوگیری از گسترش آن به جهانی همه گیر.

استرالیا هواپیمایی کوانتاس Ltd گفت: آن را زمین معادل 18 هواپیما توقف استخدام و درخواست خود را 30,000 کارکنان برای استفاده از مرخصی سالانه آن را به عنوان چنگ زدن با کاهش تقاضا از آسیا با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

دانشمندان منتشر شده در چهارشنبه یافته های اولیه در مجله پزشکی نیوانگلند که پیشنهاد virus اسپرد به راحتی از طریق بیمارانی که هیچ نشانه ای ندارند.

“اگر تایید این بسیار مهم است” گفت: دکتر گرگ, لهستان یک virologist و واکسن محقق با کلینیک مایو در روچستر مینه سوتا بود که درگیر با مطالعه.

عنوان صفحه اصلی

صدها نفر از مسافران trundled کردن یک کشتی کروز در ژاپن در روز شنبه پس از برگزار شد در هیئت مدیره در قرنطینه برای بیش از دو هفته به عنوان انتقاد نصب شده در ژاپن را در دست زدن به از شیوع کروناویروس.

حتی به عنوان مسافر نورد توشه خود را خاموش الماس شاهزاده خانم کروز بوش مقامات ژاپنی اعلام 79 مورد جدید کشف شده در هیئت مدیره آوردن مجموع به حداقل 620 بیش از نیمی از موارد شناخته شده در خارج از سرزمین اصلی چین است.

الماس شاهزاده قرنطینه شده در نزدیکی توکیو پس Feb 3 در ابتدا با حدود 3,700 مردم روی. گسترش سریع این بیماری در هیئت مدیره منجر به انتقاد از مقامات ژاپنی فقط ماه قبل از ژاپن است که با توجه به میزبان بازی های المپیک است.

از روز شنبه مسافران که تست منفی نشان داد و بدون علائم بودند آزاد به ترک. حدود 500 شد و انتظار می رود به پیاده روز چهارشنبه با بقیه کسانی که واجد شرایط خروج بیش از دو روز آینده. موارد تایید شده بود به بیمارستان فرستاده در حالی که کسانی که کابین با آلوده مسافران هنوز هم ممکن است نگهداری می شود در هیئت مدیره.

حدود نیمی از مسافران و خدمه ژاپنی هستند و در حال رایگان برای رفتن به خانه یک بار پاک را ترک کنند. کشورهای دیگر از جمله کانادا گفته اند که آنها را به پرواز مسافر خانه و قرنطینه آنها در هنگام ورود. ایالات متحده پرواز کرد بیش از 300 مسافر به پایگاه هوایی در کالیفرنیا و تگزاس این هفته است.

“من بسیار مشتاق به این کشتی” استرالیا مسافر ویکی Presland به رویترز گفت بیش از یک social-media link. او در میان یک گروه از مردم استرالیا ابتلا به یک تخلیه پرواز به 14 روز از قرنطینه در شهر داروین.

“کاملا نامناسب”

متخصص بیماری های عفونی Kentaro ایواتا ژاپن کوبه بیمارستان دانشگاه که به طور داوطلبانه برای کمک به روی عرشه کشتی توصیف کنترل عفونت تلاش به عنوان “کاملا نامناسب” و گفت: پایه پروتکل نشده بود دنبال کرد.

“وجود دارد هیچ حرفه ای کنترل عفونت فرد در داخل کشتی و هیچ کس مسئول پیشگیری از عفونت به عنوان یک حرفه ای. بوروکرات بودند مسئول همه چیز او گفت:” در یک ویدیو یوتیوب.

وزیر بهداشت Katsunobu کاتو دفاع ژاپن در تلاش است.

“متاسفانه موارد عفونت پدید آمده اند اما ما باید تا حد امکان گرفته شده گام های مناسب برای جلوگیری از موارد جدی” کاتو گفت: در گزارش منتشر شده از سوی شبکه دولتی NHK.

آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) گفت ژاپن تلاش “نشده اند ممکن است به اندازه کافی برای جلوگیری از انتقال میان افراد در کشتی.”

کلاید و Renee Smith, 80 ساله آمریکایی مسافران کروز بستری در ژاپن پس از آزمایش مثبت برای این ویروس در فوریه 3, آموخته شده در چهارشنبه, آنها هنوز هم مثبت است.

“ما بسیار خوشحال هستیم در اینجا” کلاید گفت: از زن و شوهر در اتاق بیمارستان در غرب توکیو. “آنها در حال مراقبت عالی از ما. این جدیدترین fanciest بیمارستان من تا کنون دیده ام.”

از شروع کارشناسان مطرح شده سوال در مورد قرنطینه در کشتی. مسافران بودند نه محدود به اتاق تا Feb 5. روز قبل به عنوان مسافر بودند که به نمایش, حوادث, ادامه, از جمله رقص, مسابقه بازی ها و ورزش کلاس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو