سرزمین اصلی چین گزارش 1,886 جدید ویروس موارد و 98 بیشتر مرگ و میر در مجموع 1,868 در آن به روز رسانی سه شنبه پس از یک گزارش که 80 درصد از موارد خفیف بوده اند باعث محافظت خوش بینی از مقامات بهداشت.

آخرین آمار و ارقام آمده پس از مقامات بهداشتی در چین منتشر شده اولین جزئیات تقریبا 45,000 موارد عفونت با کوروناویروس که سرچشمه وجود دارد گفت: بیش از 80 درصد خفیف بوده اند و آنهایی که جدید به نظر می رسد به سقوط از اوایل این ماه.

در مجموع 72,436 موارد گزارش شده در سرزمین اصلی چین از شنبه, اگر چه افزایش اخیر موارد با توجه به گسترده تر تعریف در سخت ترین ضربه منطقه بر اساس پزشکان تشخیص قبل از تست های آزمایشگاهی انجام شد.

روز دوشنبه گزارش از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری می دهد سازمان بهداشت جهانی یک “تصویر واضح تر از وقوع, چگونه آن را در حال توسعه و جایی که آن را به رهبری” چه کسی مدیر کل گفت: در یک کنفرانس خبری.

“این خیلی زود به بگویید اگر این گزارش کاهش خود ادامه خواهد داد. هر سناریو است که هنوز هم روی میز” Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت.

چین ممکن است به تعویق انداختن سالانه خود در کنگره در ماه مارس بزرگترین سیاسی جلسه در سال برای جلوگیری از سفر در حالی که این بیماری هنوز در حال گسترش. ایستاده کمیته ملی دیدار خواهد کرد Feb. 24 به عمدی در به تعویق افتادن این نشست با توجه به شروع 5 مارس.

این بیماری جدید به نام COVID-19 اولین ظهور در ماه دسامبر در ووهان پایتخت مرکزی چین هوبئی و گسترش به بیش از دو دوجین از کشورهای دیگر است.

این مطالعه جدید گزارش 44,672 مورد تایید در چین از فوریه. 11. این ویروس باعث علائم شدید مانند ذات الریه در 14 درصد از آنها و بحرانی در 5 درصد است.

این نرخ مرگ و میر برای این موارد تایید شده است 2.3% — 2.8% برای مردان در مقابل 1.7% برای زنان است.

که پایین تر از سارس و MERS که ناشی از دو ویروس مشابه اما COVID-19 در نهایت می تواند کشنده تر اگر آن را به مراتب بیش از دیگران بود. آنفلوآنزای معمولی است مرگ و میر 0.1% و در عین حال کشته شدن صدها نفر از هزاران نفر از آنجا که آن را آلوده میلیون ها نفر در هر سال.

این COVID-19 موارد شامل تعداد نسبتا کمی از کودکان و خطر مرگ با افزایش سن. از آن بالاتر در میان کسانی که مبتلا به مشکلات سلامتی دیگر — بیش از 10 ٪ برای کسانی که با بیماری های قلبی به عنوان مثال و بالاتر در میان کسانی که در هوبئی استان در مقابل در جای دیگر در چین است.

موارد به نظر می رسد به کاهش بوده است پس از Feb. 1 اما که می تواند تغییر به عنوان مردم بازگشت به کار و مدرسه پس از تعطیلات چینی این گزارش هشدار می دهد. پکن به دنبال ممانعت از آن با گسترش قمری تعطیلات سال جدید تحمیل تنگ محدودیت های مسافرتی و خواستار 14 روز کردن خود قرنطینه برای هر کسی از بازگشت از خارج خود را فوری منطقه است.

صدها نفر از موارد تایید شده اند در خارج از چین با تعداد قابل توجهی در کشتی کروز در قرنطینه یک بندر در نزدیکی توکیو.

مقامات ژاپن روز دوشنبه تایید 99 بیشتر افراد آلوده در الماس شاهزاده آوردن مجموع به 454. وزارت بهداشت و درمان گفت: در حال حاضر تست شده 1,723 مردم در کشتی که تا به حال در مورد 3,700 مسافران و خدمه سرنشین. خارج از چین کشتی است که بیشترین تعداد از موارد COVID-19.

ژاپن 518 تایید موارد از جمله 454 از کشتی کروز و یک مرگ از ویروس.

ایالات متحده تخلیه 328 آمریکایی مسافران با بسیاری از آنها در حال حاضر در 14 روز قرنطینه در پایگاه نظامی در کالیفرنیا و تگزاس. چهارده نفر از آنها به ویروس و گرفته شد و به بیمارستان های کالیفرنیا و نبراسکا.

هر قرنطینه مسافران که نشان می دهد نشانه های ویروس گرفته خواهد شد و به بیمارستان منتقل کردن پایه “برای مهار و مراقبت های تخصصی” با توجه به بیانیه ای از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری سخنگوی اسکات Pauley. CDC به جای وزارت دفاع مسئول تمام نقاط قرنطینه عملیات.

——

آسوشیتد پرس نویسندگان ماریا چنگ در لندن و Marilynn Marchione دیوید پیت اولگا R. رودریگز و کن میلر در ایالات متحده کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو