این گزارش در نهایت منتشر شد البته فقط قبل از شروع تعطیلات آخر هفته اروپا زمان و با برخی از انتقاد ها از دولت چین بخواهند صفحاتی دوباره مرتب یا حذف یک علامت از عمل تعادل بروکسل در تلاش است به جلو به عنوان coronavirus شیوع همونطور روابط بین المللی.

چینی ماموریت به اتحادیه اروپا نمی شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر و چین وزارت امور خارجه بلافاصله پاسخ به فکس سوال در مورد ارز. یک سخنگوی اتحادیه اروپا گفت: “ما هرگز در نظر محتوا و یا اتهام محتوای داخلی دیپلماتیک تماس و ارتباط با همکاران ما از دیگر کشورها است.” یکی دیگر از گزارش خبرگزاری رویترز گفت که این گزارش دروغ منتشر شده بود طبق معمول و رد هر یک از آن شده بود سیراب.

چهار منابع دیپلماتیک به رویترز گفت که این گزارش تا به حال شده است در ابتدا میله میله برای انتشار در مارس 21 اما به تعویق افتاد و پس از مقامات چینی تا یک سیاسی اخبار گزارش کلاه پیش نمایش و یافته های آن است.

یک مقام ارشد چینی در تماس با مقامات اروپایی در پکن همان روز به آنها بگویید که “اگر این گزارش است که به عنوان شرح داده شده و آن این است که امروز منتشر شد از آن خواهد شد بسیار بد برای همکاری” با توجه به مکاتبات دیپلماتیک اتحادیه اروپا بررسی کرد.

مکاتبات به نقل از مقامات ارشد چینی مقام وزارت خارجه یانگ Xiaoguang عنوان کرد و گفت که انتشار این گزارش را به پکن “بسیار خشمگین” و متهم به مقامات اروپایی از تلاش برای لطفا “دیگری” – چیزی اتحادیه اروپا دیپلمات درک به عنوان یک مرجع برای واشنگتن است.

چهار منابع گفت: این گزارش تا به حال به تاخیر افتاده است به عنوان یک نتیجه و مقایسه داخلی نسخه از این گزارش به دست آمده توسط رویترز و نسخه نهایی منتشر شده در اواخر جمعه نشان داد چند تفاوت.

برای مثال در صفحه اول گزارش داخلی مشترک با دولت های اتحادیه اروپا در آوریل 20, اتحادیه اروپا سیاست خارجی بازوی گفت: “چین همچنان ادامه دارد و به اجرا جهانی کمپین دروغ برای منحرف کردن مقصر برای شیوع بیماری همه گیر و بهبود تصویر بین المللی. هر دو آشکار و پنهان تاکتیک های مشاهده شده اند.”

عمومی خلاصه ارسال شده در جمعه به بلوک دروغ پورتال euvsdisinfo.اتحادیه اروپا http://www.euvsdisinfo.eu نسبت به دروغ به “دولت-حمایت منابع از دولت های مختلف از جمله روسیه و به میزان کمتر — چین.”

عمومی خلاصه ای انجام داد توجه داشته باشید “شواهد قابل توجهی وجود دارد از covert چینی عملیات در رسانه های اجتماعی” اما اشاره به نهایی شش پاراگراف از سند است.

دروغ در مورد شیوع کروناویروس در حال ظهور به عنوان یک flashpoint بین ایالات متحده و چین و مقامات در هر دو طرف معامله کرده اند اتهامات پنهان کردن اطلاعات در مورد این بیماری همه گیر.

این اختلافات گاهی اوقات گرفتار اروپایی ها در وسط. با بیش از یک میلیارد یورو در روز در تجارت دو جانبه اتحادیه اروپا چین بالا شریک تجاری در حالی که چین دوم به ایالات متحده به عنوان یک بازار اروپا برای محصولات و خدمات است.

در پخش روز شنبه با دوستان از اروپا فکر می کنم تانک, چین سفیر اتحادیه اروپا ژانگ مینگ گفت: “دروغ است که دشمن برای همه ما است و باید آن را خطاب به همه ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de