چین میاد کانادا, انتقاد شدید آمریکا بیش از coronavirus پاسخ

تورنتو — کانادا ستایش شد نه پس از آمریکا به عنوان مثال از تصویب ممنوعیت سفر در نور از شیوع کروناویروس توسط یک سخنگوی چین وزارت امور خارجه در روز دوشنبه.

سخنگوی وزارت خارجه هان Chunying در زمان پرسش در طول یک آنلاین کنفرانس مطبوعاتی از رسانه های بین المللی در احترام به کروناویروس و سرزنش ایالات متحده در واکنش به شیوع این ادعا کرده بودند “overreacted” با توجه به ترجمه متن.

“بسیاری از کشورهای قدردانی و حمایت چین در تلاش برای مبارزه با رمان coronavirus و ما را در درک و احترام به آنها را زمانی که آنها اتخاذ و یا افزایش اقدامات قرنطینه در مرز ورودی” Chunying گفت. “اما در این میان برخی از کشورها ایالات متحده به ویژه نامناسب overreacted.”

روز یکشنبه در ایالات متحده آغاز شد اجرای دقیق محدودیت های مسافرتی در پاسخ به این ویروس از جمله به طور موقت انکار ورود به اتباع خارجی که برای بازدید از چین در گذشته 14 روز با توجه به سی ان ان.

Chunying خاص کانادا در کنفرانس مطبوعاتی ستایش دولت کانادا برای تصویب ممنوعیت سفر مانند ایالات متحده آمریکا

“کانادا معتقد است ممنوعیت ورود هیچ پایه و اساسی است که یک تضاد ایالات متحده رفتارهای [sic],” Chunying گفت.

Chunying رفت برای excoriate آمریکا گفت: آنها تا به حال نه “ارائه هر گونه اساسی کمک” به چین بود اما “برای اولین بار به تخلیه پرسنل… برای اولین بار به پیشنهاد خروج بخشی از آن به کارکنان سفارت و برای اولین بار به تحمیل ممنوعیت سفر بر مسافران است.”

“آنچه در آن است انجام می شود تنها می تواند ایجاد و گسترش ترس” Chunying گفت:, و اضافه کرد که چین امیدوار است که کشورها را “معقول و آرام و مبتنی بر علم قضاوت” در پاسخ به کروناویروس..

در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه, کانادا, وزیر بهداشت پتی Hadju توضیح داد که دولت چاره ای برای جلوگیری از ممنوعیت سفر این است که با توجه به عدم وجود “شواهد برای حمایت از که بسته شدن تمام مرزهای لزوما به راه راست رفتن است.”

قطعا ما می دانیم که شواهد نشان می دهد در واقع مخالف – که در واقع توسط بسته شدن مرزهای آن را بسیار سخت تر برای شناسایی که در آن کسی است که از” Hajdu گفت:, و اضافه کرد که “باز و صادقانه” معامله مجاز برای یک مقدار دقیق تر فرآیند غربالگری.

Sidestepping یک سوال در مورد زمانی که دولت چین قصد دارد به ارائه مجوز برای فدرال-اجاره هواپیما برای کانادایی ها به تخلیه ووهان Chunying گفت که هر دو کشور “در ارتباطات” در مورد این مسئله.

حداقل 325 کانادایی در هوبئی منطقه از چین در انتظار تخلیه اما کسانی که در حال حاضر نشان دادن علائم کروناویروس اجازه داده نخواهد شد به هیئت مدیره پرواز مجموعه به زمین در ترنتون, Ont., که در آن 14 روز انزوا دوره آنها را در انتظار.

کانادا مقامات بهداشت عمومی بارها و بارها تاکید کرد که خطر ابتلا به مردم بسیار کم است و به دنبال استاندارد فصل آنفولانزا پروتکل از شستن دست و اغلب پوشش دهان هنگام عطسه و یا سرفه و دریافت واکسن آنفولانزا.

چینی رهبران جامعه در کانادا را محکوم کرده اند متعاقب آن نژادپرستانه و sinophobic واکنش به کروناویروس است که تقلید از وحشت از سال 2003 شیوع سارس چیزی است که نخست وزیر جاستین ترودو تکرار در حالی که حضور یک سال جدید قمری رویداد در سکربروق, Ont., در هفته گذشته.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>