پکن – ده نفر بیمار با یک ویروس جدید روی یکی از دو قرنطینه کشتی های کروز با برخی از 5,400 مسافران و خدمه سرنشین مقامات بهداشتی در ژاپن روز پنجشنبه گفت که چین گزارش 73 مرگ و میر بیشتر و اعلام کرد که اولین گروه از بيماران انتظار می رود برای شروع در نظر گرفتن یک جدید داروی ضد ویروسی.

کشتی در ژاپن و هنگ کنگ در یک اورژانس بهداشت جهانی است که به نظر می رسد به بدتر شدن روز به روز.

در شهرستان بندر یوکوهاما فقط در خارج از توکیو سلامت کارگران گفت: 10 نفر از الماس شاهزاده خانم تایید شد بیمار با این ویروس علاوه بر 10 نفر دیگر که تست مثبت در روز چهارشنبه. آخرین عفونت شامل چهار ژاپنی, دو آمریکایی و دو کانادایی, یک New Zealander و تایوانی. اکثر آنها در 60s و 70s به.

آنها کاهش یافته است به عنوان کشتی لنگر انداخت و انتقال به نزدیکی بیمارستان برای تست بیشتر و درمان است.

این 3,700 مردم بر روی تخته رو دو هفته قرنطینه در کابین خود. کشتی تا به حال 2,666 مسافران و 1,045 خدمه. تست های بیشتر در حال انتظار در 171 دیگران بود که علائم و یا در تماس با یک مرد بود که مبتلا به این ویروس پس از خروج از کشتی در هنگ کنگ وزارت بهداشت گفت.

3,600 سرنشین هنگ کنگ کشتی بودند نیز به نمایش در آمد و پس از سه مسافر در یک سفر قبلی تشخیص داده شد با این ویروس. خاک را محاصره رهبر, کری لام اعلام کرد که دو پایانه — از جمله یکی که در آن کشتی کروز در حال حاضر در قرنطینه — تعطیل خواهد شد.

مدیر کل سازمان بهداشت جهانی Tedros Adhanom Ghebreyesus روز چهارشنبه خواسته برای $675 میلیون دلار برای کمک به کشورهای آدرس انتظار گسترش ویروس. او اذعان کرد که مبلغ زیادی است ، گفت: اخبار نشست خبری که “آن را بسیار کمتر از این لایحه ما را اگر ما سرمایه گذاری در مصلی در حال حاضر.”

Tedros گفت که در 24 ساعت گذشته U. N. سلامت سازمان دیده است بزرگترین جهش در موارد پس از شروع این بیماری همه گیر. با توجه به آخرین آمار و ارقام اولیه روز شنبه تعداد موارد تایید شده شروع به پریدن کرد 3,694 به 28,018 و مرگ و میر افزایش به 563. تعداد کسانی که “مرخص و درمان” در ایستاده بود 1,153.

در خارج از سرزمین اصلی چین حداقل 240 موارد تایید شده اند از جمله دو مرگ و میر یکی در هنگ کنگ و دیگری در فیلیپین.

کره جنوبی گزارش داد چهار بیشتر موارد در مجموع 23. آنها شامل یک چینی توریستی و کره جنوبی که بستگان آلوده شدند و یا در تماس با بیماران.

رسمی شین هوا اخبار آژانس گفت: آزمایش های بالینی برای داروی ضد ویروسی Remdesivir تایید شده اند و اولین گروه از بیماران در حال انتظار برای شروع مصرف مواد مخدر در روز پنج شنبه. قیمت سهام از دارو ساز آمریکایی بیوتکنولوژی شرکت Gilead Sciences, Inc., برد افزایش از کلمه از محاکمه.

ارشد سلامت رسمی در تایلند گفت که “در حال حاضر هیچ واکسنی وجود دارد و هیچ درمان خاصی دارد اما در چند رژیم” هستند که در حال تلاش کردن.

آنتی ویروسها و دیگر مواد مخدر می تواند به کاهش شدت این ویروس اما “تا کنون هیچ ضد ویروس ثابت شده است موثر باشد” گفت: Thanarak Plipat یک دکتر و معاون مدیر کل کنترل بیماری های وزارت بهداشت وزارت.

او گفت: جلعاد را Remdisivir بود در میان گزینه های مختلف.

“چندین دیگر از ضد ویروس اگر چه وجود دارد بسیاری از ناشناختهها. اما ما یک مقدار زیادی از امید و همچنین” Thanarak به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه.

چین به شدت دفاع آن اپیدمی اقدامات کنترل و به نام کشورهای دیگر نیست برای رفتن به دریا در پاسخ های خود را. کشورها “می تواند ارزیابی وضعیت اپیدمی در یک هدف و عادلانه و آرام و منطقی به شیوه ای احترام معتبر و حرفه ای که توصیه درک و حمایت چین را کنترل اپیدمی تلاش” وزارت امور خارجه سخنگوی هوآ Chenying گفت: در یک آنلاین کنفرانس خبری. “از ترس بدتر از هر گونه ویروس.”

به عنوان هزاران نفر از کارگران بیمارستان در هنگ کنگ رفت و در اعتصاب به تقاضا مرز با سرزمین اصلی چین بود بسته به طور کامل این شهر اعلام کرد که همه مردم از ورود به سرزمین اصلی از جمله هنگ کنگ از ساکنان باید قرنطینه برای 14 روز. توکیو بازی های المپیک, سازمان, در عین حال گفت: آنها به طور فزاینده ای نگران اختلال ویروس است که باعث جلوتر از این بازی است که در کمتر از شش ماه.

روز پنج شنبه یک سخنگوی هنگ کنگ خدمات اورژانس خواهد همچنان به تحت تاثیر قرار به دلیل “تعداد زیادی” از کارکنان شد و پیش بینی می شود وجود ندارد.

بیش از 50 میلیون نفر تحت مجازی قرنطینه در ووهان که در آن شیوع آغاز شد و در ماه دسامبر که در آن اکثریت قریب به اتفاق از مرگ و میر ثبت شده است. در سراسر چین شهرها و روستاها باید به تصویب سطوح مختلف از محدودیت ها و کشورهای خارجی را به شدت محدود شده سفر به و از کشور است.

ویروس اعتقاد به سرچشمه گرفته و در حیوانات وحشی به فروش می رسد در بازار مواد غذایی در ووهان بخشی از یک خانواده از coronaviruses از جمله ابتال به بیماری مرس و سارس و باعث تب و سرفه و تنگی نفس. آن است که به خصوص مرگبار در میان مردم بیش از 60 و کسانی که با موجود بیماری ها مانند بیماری های قلبی و دیابت است.

گزارش ها همچنین گفت: یک نوزاد به حال یافت شده است با ویروس ساعت پس از تولد به مادر آلوده در ووهان بیمارستان. دولت هنوز به طور رسمی تایید گزارش.

برای کاهش خطر قرار گرفتن در معرض برای سلامت کارگران پکن به دنبال توسعه یک ربات به اداره گلو آزمون. به طور جداگانه شانگهای اعلام کرد که همه مدارس را به تاخیر بازگشایی حداقل تا پایان ماه فوریه به جای وسط ماه به عنوان اصل برنامه ریزی شده است. تاریخ دقیق بستگی دارد که چگونه شیوع توسعه.

به عنوان نمونه از ضد آسیایی, تبعیض کوه دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ به دادگاه تجدید نظر برای “همبستگی بین المللی” و حمایت از چین و کشورهای دیگر صدمه دیده توسط ویروس. او خواست توقف به هر انگ زدن مردم بی گناه است.

برای درمان هزاران نفر از بیماران در آن سخت ضربه مرکزی منطقه چین ساخته شده است یک بیمارستان جدید در چند روز و تبدیل یک, ورزشگاه, سالن نمایشگاه و مرکز فرهنگی.

بيماران در حال نقل مکان به یک 1,000-تخت بیمارستان پیش ساخته با بخش ها و اتاق انزوا در ووهان که خدمات بهداشتی و درمانی شده بود غرق تعداد روزانه موارد است. 1500 تخت بیمارستان نیز به ویژه ساخته شده برای بیماران مبتلا به ویروس است برای باز کردن پنج شنبه. بيمارستان ساخته شده از تبدیل فضاهای عمومی برای درمان بیماران با علائم خفیف را در مجموع 3400 تخت تختخواب تاشو ساده قرار داده شده در ردیف کاورنو در اتاق بدون هر گونه موانع بین آنها.

این شهر نیز راه اندازی 132 قرنطینه سایت با بیش از 12,500 تخت با توجه به انتخاب.

——

آسوشیتد پرس نویسندگان ماری یاماگوچی در توکیو ایلین Kurtenbach در بانکوک و داداش-jin Kim سئول, کره جنوبی در کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو