چین یک راه جدید برای اعمال فشار سیاسی: weaponising آن دادگاه در برابر خارجی ها

مجازات اعدام است و نه غیر معمول در چین است. مقامات در ادامه به اجرای هزاران نفر از مردم هر سال بیش از تمام کشورهای دیگر ترکیب شده است.

اما برای استرالیا Karm Gilespie محکوم به مواد مخدر-قاچاق کالا و ارز در اوایل این ماه چه غیر معمول است که او یک “حساس سیاسی” مورد و وقت خود را صرف در بازداشت – بین دستگیری و حکم در حال حاضر طولانی 6.5 سال است.

اکثر موارد قانونی در دادگاه های نسبتا uncontroversial. در موارد در نظر گرفته شود “سیاسی” یا “حساس سیاسی” حزب کمونیست اتحاد weaponised نظام حقوقی و قضایی برای به راه انداختن جنگ های سیاسی در برابر کسانی که از نظر یک تهدید برای دولت است. Gilespie مورد قطعا باعث حزب مداخله.


ادامه مطلب: Karm Gilespie مورد نمی توان از هم جدا به طور کامل از تیره و تار چین و استرالیا روابط


چین وزارت امور خارجه با رد حکم اعدام مربوط به تیره و تار روابط دیپلماتیک با استرالیا. سخنگوی ژائو Lijian حفظ

این حکم توسط دادگاه مطابق با قانون است.

اما Gilespie درخواست تجدید انتظار گام بعدی را نشان می دهد چین سوسیالیستی حکومت قانون است که ممکن است پیامدهای شوم برای استرالیا و دیگر کشورها است. یک پیام است که به وضوح فرستاده: ما باید اهرم با موارد شبیه به این و ما تقاضا انطباق.

سوسیالیستی سیستم قانون با ویژگی های چینی

اصطلاح “سوسیالیستی سیستم قانون با ویژگی های چینی” اعلام شد حزب کمونیست در سال 2011 به عنوان یک نقطه عطف در تاریخ این کشور است.

اما این به چه معنی است ؟ چینی ها سیستم حقوقی است که بر اساس آنچه در حزب خواستار زمان “وضعیت و واقعیت” در چین با قانون بیان خواهد شد از حزب و مردم است.

این “واقعیت” شامل رد اصلاحات سیاسی و یا هر گونه آرامش از کنترل است. وجود چند حزب در انتخابات هیچ متنوع هدایت سیاسی اصول و هیچ تفکیک قوا. حزب قوانین کاملا با دبیر کل شی جینپینگ به عنوان آن استالینیستی راننده.


ادامه مطلب: جهان دارای یک زمان سخت اعتماد چین است. اما آیا واقعا اهمیت دارد ؟


این “وضعیت” اشاره دارد به طور فزاینده ای مملو و بسیار رقابت ژئوپولیتیک رقابت بین چین و قدرت های غربی. با ما پریشان با کروناویروس و مسائل داخلی چین به دنبال پیشبرد منافع خود در سراسر هند و اقیانوس آرام.

یازدهم فرض بر این قدرت بیشتر از هر کسی پس از مائو. تحت حکومت خود را در چین پدید آمده است به عنوان یک قاطعانه قدرت به دنبال تغییر شکل حقوقی بین المللی مالی و تجاری چارچوب را بهتر منعکس کننده منافع خود را دارد.

در داخل این حزب را علنا اعلام آن برتری بر همه جنبه های کلیدی دولتی توابع.

چین به طور پیوسته تثبیت قدرت خود را پس از آمدن به قدرت است. کارلوس گارسیا رولینز/ایسنا

در چنین محیط آن جای تعجب نیست که چین سیستم عدالت کیفری شدت سوغات دولت است. اکثر موارد به نوبه خود در اعترافات مظنون که اغلب بدون دسترسی به وکلای مدافع تا مدت ها پس از بازجویی (اگر تا کنون). دادستان باید فوق العاده بالا محکومیت رای از بیش از 99 درصد پرونده های جنایی.

دستگیری اغلب اعلام کرد که پس از تعقیب شواهد کافی برای محکوم کردن. اکثر محاکمات جنایی در حال اجرا توسط همکاران نیمکت ساخته شده از یک تا سه قضات و سه تا پنج ارزیابان انتخاب شده توسط دولت است. متهمان معمولا به سرعت محکوم.

جنایی دفاع وکلا نیز باید در مقابله با یک دولت قدرتمند قدرت است که می تواند تضعیف کند کار خود را و حتی تهدید شخصی خود ایمنی است.

از سال 2007 دادگاه صدور حکم مجرمان به اعدام مورد نیاز عالی مردم تصویب دادگاه. اما حزب کمونیست سیاست های حمل حداقل برابر وزن, اگر نه بیشتر به قوانین کشور و قوانین به خصوص در مورد سیاسی “حساس” طبیعت است.

Gilespie در حال حاضر به عنوان تجدید نظر حکم او. پیدا کردن و صلیب-بررسی شهود دادستان و اخذ مدارک و شواهد جدید برای حمایت از خود دفاع هنگامی که زمان زیادی سپری شده می تواند به اثبات می شود یک کار به یاد ماندنی به خصوص سیاسی کنونی در آب و هوا.

الگوی نوظهور در موارد مربوط به اتباع خارجی

Gilespie آن خرس تکرار شده و در بازداشت به 6.5 سال است. و درمان خود را در بازداشت خود را در این باره بیشتر شبیه برگزار می شود به عنوان یک سیاسی را به گروگان گرفتند.

یک مورد دیگر مربوط به یک کانادایی رابرت سچللنبرگ مجموعه عجیبی سابقه. سچللنبرگ بازداشت شد و به مدت 15 ماه قبل از اولین دادگاه در دسامبر سال 2018 است. دادستان استدلال او به تلاش برای قاچاق 227 کیلوگرم متامفتامین از چین به استرالیا با استفاده از گلوله های پلاستیکی در لاستیک. سچللنبرگ رد همه اتهامات و ادعا کرد که او قاب.


ادامه مطلب: آن زمان برای کانادا و چین به تن کردن شعارهای


او پس از آن به اتهام قاچاق مواد مخدر و محکوم به 15 سال و جریمه.

زمانی که سچللنبرگ به دادگاه تجدید نظر این حکم در سال گذشته قضات حکومت آن واقع شده بود “بیش از حد نور” برای قاچاق مواد مخدر مورد و تحمیل حکم اعدام. وکیل ژانگ Dongshuo استدلال در برابر این که هیچ شواهد جدید ارائه شده به دادگاه.

در این ماه دو نفر دیگر کانادایی مایکل Kovrig و مایکل Spavor بودند نیز به طور رسمی متهم به جاسوسی پس از گذراندن 18 ماه در بازداشت است.

سچللنبرگ را محاکمه و بازداشت دو نفر دیگر کانادایی ها همزمان با کانادا بازداشت Huawei اجرایی Meng Wanzhou برای استرداد به آمریکا ، آمریکا می خواهد Meng به اتهام جاسوسی به دادگاه مربوط به اتهام نقض تحریم ها علیه ایران است.

چین اقدامات علیه کانادایی ها به طور گسترده ای درک شده از جمله نخست وزیر جاستین ترودو به عنوان قصاص برای Meng بازداشت.

Huawei رئیس امور مالی Meng Wanzhou برگ خانه اش برای حضور در یک دادگاه در کانادا در ماه مه. جنیفر GAUTHIER/ایسنا

با استفاده از دادگاه برای اعمال فشار

این حزب با استفاده از سیستم دادگاه به عنوان یک ابزار کنترل شامل ترس و اجبار – تاکتیک برای سرکوب مخالفان است. این برای سال استفاده شده است به تعطیل حقوق مدنی وکلا و فعالان و دیگران مانند معترضان طرفدار دموکراسی در هنگ کنگ.

در حال حاضر این تاکتیک است که ظاهرا در حال استفاده به هشدار کمتر قدرتمند سازمان ملل از به چالش کشیدن هر مقام چینی روایت است. برای کانادا آن را بازداشت یک Huawei اجرایی; برای استرالیا شد, درخواست تحقیقات مستقل به ریشه های COVID-19.

تایید حکم اعدام یک تبعه خارجی خواهد بود به خصوص راه باطل به پخش فعلی را از حزب کمونیست در طول این لحاظ سیاسی به اتهام زمان. راه های بهتر رو به جلو را می توان یافت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de