سیاست اعلام شده توسط اداره کل گمرک در جمعه, تولید فوری تاخیر شنبه به عنوان تولید کنندگان و نمایندگی های حمل و نقل و معامله گران سعی در درک چگونه به پیروی. بسته به شهر آنها گفت: این تاخیر می تواند از چند ساعت تا چند روز یا بیشتر به عنوان مقامات دولتی با عجله به پیروی.

جدید گمرک سیاست می آید پس از یک سری از شکایت از اروپا که تجهیزات پزشکی از چین تا به حال مشکلات کیفیت. مقامات چینی باید مقابله است که بسیاری از این شکایات درگیر صنعتی ماسک که خریداری شد برای استفاده های پزشکی, اما نمی شد طراحی شده برای دیدار با آن استانداردها.

جدید تاخیر آمده به عنوان کشور شکایت کرده اند که جهانی رایگان برای همه برای تجهیزات حفاظت فردی دارای سمت چپ حاد کمبود پزشکان و پرستاران.

چین در جهان است غالب تولید کننده طیف گسترده ای از تجهیزات پزشکی. چین تولید روزانه از ماسک و ماسک افزایش یافت و از 10 میلیون در شروع ماه فوریه به 116 میلیون فقط چهار هفته بعد.

چینی آداب و رسوم آژانس روز جمعه گفت که این امر ارزیابی کیفیت لوازم پزشکی قبل از صادرات اضافه کردن به چک است که صادرکنندگان در حال حاضر چهره. آژانس شده بود چک کردن اینکه آیا لوازم پزشکی بودند با دقت شمارش آیا کالا نقض خارجی اختراعات و اینکه آیا اسناد و مدارک همراه با محموله های جعلی.

این سازمان به هیچ نشانه ای چگونه کیفیت تست ممکن است.

قوانین جدید پوشش چین صادرات در 11 دسته بندی: پزشکی ماسک و ماسک های جراحی, پزشکی, محافظ, لباس, دماسنج مادون قرمز, پنکه, کلاه جراحی و پزشکی و عینک و دستکش های پزشکی, پزشکی, کفش را پوشش می دهد, مانیتور بیمار, پزشکی, ضد عفونی حوله و پزشکی ضد عفونی کننده.

به عنوان چین به نظر می رسد به ارمغان آورده اند این ویروس عمدتا تحت کنترل در درون مرزهای آن را ramped تا صادرات تجهیزات ایمنی برای کارگران پزشکی مبارزه با شیوع. ژائو Lijian یک سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: در وزارت, اخبار روزانه توجیهی جمعه که از 1 مارس تا آوریل 4, چین صادر 3.86 میلیارد ماسک 2.8 میلیون coronavirus تست کیت 2.4 میلیون مادون قرمز دماسنج و 16,000 هواکش.

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو