چین coronavirus عفونت سنبله در مرکز شهر ووهان

سرزمین اصلی چین تا به حال 139 جدید مورد تأیید مجلس ملی کمیسیون بهداشت (NHC) گفت: آوردن مجموع انباشته تعداد موارد به 80,409. مقامات گزارش 119 موارد جدید از روز قبل و 125 روز قبل از آن.

افزایش رانده شد بیشتر موارد در ووهان در استان هوبئی که در آن ویروس است که اعتقاد به ظهور در یک بازار در اواخر سال گذشته.

ووهان جدید عفونت با صعود به 131 از 114 روز پیش از آن. هیچ فوری پیچیدگی و مقامات بهداشت شد با توجه به برگزاری یک جلسه بعد در روز.

پس از آنچه برخی از منتقدان گفته بود که در ابتدا مردد پاسخ به این ویروس جدید چین اعمال محدودیت های گسترده سعی کنید به آن را متوقف کند از جمله حمل و نقل تعلیق مستندات شهرها و گسترش یک ماه در تعطیلات سال جدید در سراسر کشور است.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفته اند کشورهای دیگر بسیار به یادگیری از راه چین به کار گرفته شده شیوع و معاون وزیر امور خارجه Ma Zhaoxu گفت: بسیاری از کشورها خواسته بود برای کمک به چین و پاسخ.

تعداد موارد تایید شده در هوبئی به استثنای ووهان باقی مانده است در تک رقمی به مدت هفت روز متوالی با سه عفونت های جدید ثبت شده در روز چهارشنبه.

در بقیه سرزمین اصلی چین در خارج هوبئی وجود دارد تنها پنج جدید مورد تأیید کمیسیون بهداشت و درمان گفت.

شمار تلفات ناشی از شیوع بیماری در سرزمین اصلی چین رسیده بود 3,012 تا پایان روز شنبه تا 31 از روز قبل. هوبئی حساب برای همه جدید مرگ و میر. در ووهان 23 نفر کشته شدند.

با روند رو به پایین در موارد مقامات چینی تبدیل شده اند توجه خود را به متوقف کردن ویروس بودن در آورده از جدید کروناویروس نقاط داغ در خارج از کشور.

‘بازپرداخت مهربانی’

تعدادی از عفونت های جدید در خارج از کشور در حال حاضر بیش از چوب خط حساب کردن از موارد جدید در چین و ایتالیا و کره جنوبی و ایران در خصوص دیدن نگرانی از گسترش ویروس.

مقامات خواسته اند در خارج از کشور چین امیدوار به بازگشت به خانه به تجدید نظر در سفر خود قصد دارد در حالی که شهرستانها در سراسر کشور راه اندازی قرنطینه قوانین برای کسانی که به ورود از بالا و خطر ،

فرد آلوده شناخته شده است به وارد چین از ایران یکی از این ویروس جدید به نقاط داغ آخر هفته.

شهرهای شانگهای و گوانگ دستور داده اند که افرادی که در مناطق با شیوع شدید در دو هفته گذشته به ماندن در قرنطینه به مدت 14 روز.

شهر چنگدو در مرکز استان سیچوان گفت: همچنین سفارش قرنطینه برای چنین افرادی است.

این NHC گفته مقامات گذار از “کلی مهار به هدف مهار” اقدامات با تمرکز بر مهار در داخل جوامع و درمان های پزشکی.

کارشناسی ارشد گفت: در یک جلسه مطبوعاتی چین را کمک به کره جنوبی, عراق, کامبوج و سریلانکا در بالا از آنچه در آن در حال حاضر با توجه به پاکستان و ژاپن و ایران.

چین نیز با توجه به پاسخ به تماس برای کمک, او گفت:.

“بسیاری از کشورهایی که درخواست برای کمک به ما تا به حال در واقع به ما کمک کرد که قبلا تا زمانی که ما کمک به این کشورها آن است که برای کمک به آنها در مبارزه با ویروس و همچنین برای بازپرداخت بدهی های خود مهربانی” Ma گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im