چین گیره را بر روی اخبار منفی

در اوایل سال جدید coronavirus چینی عمومی سرخوردگی بیش از این که چگونه دولت کمونیستی بود که رسیدگی به این مشکل شدند تا حد زیادی بدون سانسور آنلاین و رسانه های خبری گزارش دقت در شیوع.

آن روزها در حال حاضر ممکن است بیش از. وجود دارد جدید سرکوب رسانه ها و در اینترنت و آن را نشان دهنده تلاش برای کنترل این روایت در مورد یک بحران تبدیل شده است که یک بار در یک نسل چالش برای رهبران در پکن.

نزدیک به 500 نفر در چین کشته شده اند از ویروس, مقامات بهداشت گفت, و هزاران نفر دیگر در حال آلوده شدن هر روز دامن زدن ترس است که این ویروس گسترش است که به اندازه کافی کنترل شده است.

در روزهای اولیه بحران آنلاین سولفات کارگردانی شد تا حد زیادی در مقامات محلی گفت: King-wa فو استادیار در روزنامه نگاری و رسانه ای مرکز مطالعات در دانشگاه هنگ کنگ است.

اما در حال حاضر او گفت: بیشتر از این خشم است که با هدف در سطح بالاتر رهبری — و به نظر می رسد به بیش از آن را به طور کلی. بنابراین دولت چین معطوف کرده است استراتژی خود را برای کنترل اطلاعات.

دولتی و رسانه های خبری و تجاری بیشتری فکر رسانه ها به تازگی گفته شده است به تمرکز بر روی مثبت داستان در مورد ویروس تلاش های امدادی با توجه به سه نفر در چین, اخبار سازمان صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد دستورات داخلی.

اینترنت و سیستم عامل را حذف کرده و مقالات متعددی است که نشان می دهد کاستی در دولت چین پاسخ و یا در غیر این صورت منفی در مورد شیوع. مقامات محلی نیز در پایین ترک خورده چه به آنها تماس بگیرید آنلاین “شایعات” در مورد ویروس.

بیشتر آمریکایی evacuees وارد خانه شدند و قرنطینه.

صدها نفر از آمریکایی ها که در ووهان به عنوان شیوع بدتر وارد در کالیفرنیا روز چهارشنبه در دو تخلیه پروازهای مرتب توسط دولت ایالات متحده.

آن را موج دوم آمریکا تخلیه; زودتر پرواز هفته گذشته رسید. مسافران انتظار می رود به صرف روز در قرنطینه در پایگاه های نظامی تحت سخت و بسیار غیر معمول پروتکل مقامات فدرال قرار داده اند در محل به سرعت گسترش شیوع.

Evacuees شد و انتظار می رود جایگزین در پایگاه نیروی هوایی تراویس در فیرفیلد کالیفرنیا و در Marine Corps Air Station میرامار در سن دیگو.

وزارت امور خارجه آمریکا گفت که این امر در مرحله یک یا دو بیشتر تخلیه پرواز از ووهان در روز پنج شنبه اما که آن را به حال هیچ اضافی پروازهای برنامه ریزی شده پس از آن زمان.

ویسکانسین است که 12 مورد تایید شده از coronavirus در ایالات متحده است.

مقامات در ویسکانسین تایید کرد که دولت در اولین مورد از coronavirus در روز چهارشنبه. بیمار یک فرد بالغ که به تازگی در بازگشت از چین به ما گفته شد که به خوبی انجام شد و در حال جدا شده در صفحه اصلی.

پس از بازگشت به ایالات متحده, و بیمار به دنبال درمان در بخش اورژانس یک بیمارستان در مدیسون اما پذیرفته شد. کارگران بیمارستان که در تماس با بیمار تحت نظر قرار گرفتند به صورت بالقوه علائم.

وجود دارد در حال حاضر 12 تایید coronavirus موارد در ایالات متحده است. ویسکانسین مورد جدید تایید گزارش از روز یکشنبه هنگامی که سه مورد جدید اعلام شد در کالیفرنیا است.

“در این زمان خطر بیمار شدن از 2019 رمان coronavirus در ویسکانسین بسیار پایین است گفت:” جین Ayers, دولت بهداشت افسر. “ما در پاسخ به شدت به این وضعیت است.”

قانونگذاران سوال ما پاسخ پس از جلسه.

دولت و مقامات بهداشتی آمد به کاپیتول هیل روز چهارشنبه به مختصر قانونگذاران در مورد چگونه دولت در پاسخ به شیوع کروناویروس.

“من فکر می کنم آنها مناسب هوشیار از آنچه چالش این است که بدون اینکه ترس از” خانه سخنران نانسی پلوسی گفت: به عنوان او را ترک جلسه.

خانه اعضای فشرده briefers در آنچه که دولت انجام شد برای جلوگیری از شیوع پرسیدن که آیا بودجه اضافی مورد نیاز بود.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی اعلام کرده است که قانونگذاران آن ممکن است نیاز به انتقال به $136 میلیون دلار برای کمک به حمایت از پاسخ اما هنوز مشخص نیست که چگونه از این پول استفاده خواهد شد و که در آن پول خواهد بود منتقل میشود.

کشتی های کروز در ژاپن و هنگ کنگ در حال scrutinised پس از عفونت.

نه مسافر و خدمه در کشتی کروز قرنطینه در یوکوهاما ژاپن را آزمایش مثبت برای coronavirus خط کروز, Princess Cruises گفت.

کشتی حمل 2,666 مسافران و 1,045 خدمه وارد در یوکوهاما در روز سه شنبه اما مقامات اجازه نمی دهد هر کسی کردن.

در همه 273 مسافر مورد آزمایش قرار گرفتند برای این ویروس پس از هر کس در هیئت مدیره تحت اولیه سلامت غربالگری. بیست و یک نفر پاک و مقامات در انتظار نتایج دیگر.

شاهزاده Cruises گفت: آلوده مسافران بودند از استرالیا و ژاپن و هنگ کنگ و ایالات متحده در علاوه بر این به یک عضو خدمه از فیلیپین.

مسافران که تست مثبت بودند منتقل شده و توسط یک کشتی گارد ساحلی به یک بیمارستان است. دیگر مسافران باقی می ماند قرنطینه در هیئت مدیره کشتی الماس شاهزاده خانم برای دو هفته.

به طور جداگانه یک کشتی کروز که در سمت چپ هنگ کنگ روز یکشنبه بود تبدیل به اطراف توسط مقامات در کائوسیونگ تایوان در روز چهارشنبه پس از سه مسافر در یک سفر قبلی تایید شد با آلوده coronavirus.

جهان رویای ترک سرزمین اصلی چین شهر گوانگژو در Jan 19. هنگ کنگ وزارت بهداشت آغاز شده است چک کردن درجه حرارت و مصرف بهداشت اعلام اشکال از 1,800 مسافران و 1800 خدمه در حال حاضر در کشتی. مسافران اجازه داده نخواهد شد به پیاده بدون نیاز به تایید از وزارت.

حداقل 30 خدمه گزارش داشتن علائم بیماری دکتر لئونگ یی-هنگ پورت رئیس افسر بهداشت وزارت بهداشت گفت.

به مرگ نزدیک 500 در چین وجود دارد هیچ نشانه ای از کاهش سرعت.

مرگ و میر از این monthlong coronavirus شیوع همچنان به صعود در چین افزایش 490. موارد جدید باید رسید توسط دو رقمی درصد در گذشته 11 روز.

این آمار و ارقام جدید از چین کمیسیون بهداشت در روز چهارشنبه نشان داد که 65 نفر کشته سهشنبه و 3,887 بیشتر مردم آلوده شده است. تا کنون 24,324 مردم شناخته شده آلوده شده اند.

کارشناسان بهداشت می گویند مرگ و میر است به احتمال زیاد به دلیل این که تعداد زیادی از عفونت ها. میزان مرگ و میر از coronavirus در حدود 2% تا کنون به نظر می رسد به مراتب کمتر از ویروس سارس بود که میزان مرگ و میر حدود 10 درصد که این آمار چین در 2002-03.

کارشناسان هشدار می دهند آنها هنوز فاقد اطلاعات کافی می گویند قطعی چگونه مرگبار جدید کروناویروس است. بسیاری از ساکنان در ووهان به کانون شیوع این باور واقعی تلفات بسیار بالاتر از رسمی شمارش. سیستم مراقبت های بهداشتی در ووهان است و ضعف است که در بسیاری از موارد تشخیص داده شده اند و به دلیل کمبود تست کیت.

روز سه شنبه مقامات بهداشت منتشر شد جزئیات بیشتر از مرگ و میر تا کنون گفته است که دو سوم از آنها از مردان است. بیش از 80 درصد بیش از 60 سال و آنها به طور معمول تا به حال از قبل موجود شرایط پزشکی مانند بیماری های قلبی و عروقی یا دیابت است.

هنگ کنگ تحمیل 14 روز قرنطينه بر مردم پس از رسیدن از سرزمین اصلی است.

هنگ کنگ گفت که آن آغاز خواهد شد نیاز به افرادی که می رسند از سرزمین اصلی چین به تحت اجباری 14 روز در قرنطینه.

کری لام در هنگ کنگ بالا, رسمی, مقاومت کرده است خواسته برخی از نمایندگان مجلس و پزشکی کارگران به طور کامل نزدیک کردن مرز خواستار آن تبعیض آمیز و نه در خط با سازمان بهداشت جهانی دستورالعمل.

اما در هنگ کنگ گرفته شده یک سری اقدامات از جمله بسته شدن همه اما سه گذرگاه های مرزی که منجر به افت شدید ورودی از سرزمین اصلی است.

لام گفت که هنگ کنگ در حال حاضر 21 تایید موارد coronavirus از جمله سه نفر بودند که انتقال محلی است.

به طور جداگانه تایوان گفت: ابتدا که روز شنبه آن را به طور موقت به حالت تعلیق در ورود شهروندان چینی که زندگی در سرزمین اصلی. آن را قبلا اعلام کرده است که اتباع خارجی که تا به حال شده به سرزمین اصلی چین بیش از گذشته 14 روز خواهد بود و نه اجازه ورود به تایوان است.

ایدز و آنفولانزا مواد مخدر نشان می دهد وعده در درمان coronavirus چین می گوید.

دانشمندان چینی در حال گزارش های اولیه موفقیت با یک رویکرد جدید برای درمان بیماران مبتلا به کروناویروس: یک داروی ضد ویروسی استفاده می شود برای درمان آنفلوانزا و ضد HIV مواد مخدر است.

محققان دریافتند که Arbidol یک داروی ضد ویروسی استفاده می شود در روسیه و چین برای درمان آنفلوانزا می تواند در ترکیب با Darunavir ضد HIV دارو برای درمان بیماران مبتلا به کروناویروس با توجه به ChangJiang اخبار دولت-حمایت روزنامه در ووهان.

محققان می گویند نیست که چگونه بسیاری از بیماران آنها تا به حال تحت درمان با درمان ترکیبی و آن را می شود بیش از حد به زودی برای ارزیابی اثربخشی آن است. يافته ها نیز شده اند بررسی توسط کارشناسان خارج از.

مقامات چینی تبدیل شده اند به انواع دیگر درمان نیز هست. در آن طرح درمان برای coronavirus منتشر شده در هفته گذشته ملی کمیسیون بهداشت چین ذکر شده در طب سنتی چین درمان مورد استفاده قرار گیرد در رابطه با داروهای ضد ویروس HIV مواد مخدر.

Cathay اقیانوس آرام می پرسد کارگران خود را به مرخصی بدون حقوق.

Cathay اقیانوس آرام است درخواست خود را 27,000 کارکنان به سه هفته از مرخصی بدون حقوق در شرایط اضطراری و حرکت به هنگ کنگ گل سرسبد حامل مبارزات با یک ضربه مالی از شیوع کروناویروس در چین است.

در روزهای اخیر شرکت هواپیمایی اتحاد برش تقریبا تمام پروازها به مقصد و از سرزمین اصلی چین و گفته است آن را پاره و برگشت پرواز در سراسر شبکه خود را به عنوان آن را در چهره خود بزرگترین اورژانس پس از عمق بحران مالی در سال 2009.

“وضعیت در حال حاضر فقط به عنوان قبر” آگوستوس تنگ Kin-wing, مدیر اجرایی این شرکت هواپیمایی گفت: در یک ضبط ویدئو ضبط.

شیوع کروناویروس است نابود بخش های بزرگی از این سفر جهانی شبکه. کارشناسان بهداشت هشدار داده اند که حرکت سریع ویروس می تواند تبدیل به یک بیماری همه گیر و شرکت های چند ملیتی غیر ضروری ممنوع, سفر به چین است.

Cathay شد و در حال حاضر مبارزه برای بقا قبل از وقوع محاصره توسط آشفتگی های سیاسی است که گریبانگیر هنگ کنگ.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>