نیاز فوری است: وجود دارد هیچ درمان تایید شده ای برای بیماری های ناشی از coronaviruses.

روز پنجشنبه چین شروع ثبت نام از بیماران در یک کارآزمایی بالینی remdesivir یک ضد ویروسی داروی ساخته شده توسط جلعاد آمریکا دارویی ،

این دارو باید با توجه به صورت داخل وریدی تجربی است و هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده برای هر گونه استفاده و مطالعه نشده است در بيماران مبتلا به هر بیماری کروناویروس. اما مطالعات آلوده موش ها و میمون ها پیشنهاد کرده اند که remdesivir می تواند به مبارزه با coronaviruses.

و به نظر می رسد امن است. آن را تست شد و بدون عوارض در بیماران ابولا, اگر چه آن را به خوبی کار نمی کند در برابر آن ویروس است که در خانواده های مختلف از coronaviruses.

پزشکان در ایالت واشنگتن به remdesivir برای اولین coronavirus بیمار در ایالات متحده در هفته گذشته پس از خود بیماری بدتر شده و پنومونی توسعه یافته هنگامی که او شده است می خواهم در بیمارستان برای یک هفته. علائم خود را بهبود روز بعد.

تنها یک مورد نمی تواند تعیین کند که آیا یک دارو کار می کند اما یک گزارش در واشنگتن بیمار در New England Journal of Medicine, است با این وجود موجب شور و هیجان در مورد مواد مخدر است.

یکی دیگر از گزارش های منتشر شده روز سه شنبه توسط دانشمندان در چین اضافه شده به شور و شوق نشان می دهد که remdesivir مسدود جدید coronavirus رسما شناخته شده به عنوان 2019-nCoV از آلوده کردن سلول های رشد کرده در آزمایشگاه است.

Personnel from the health ministry participate in a drill to prepare for the potential arrival of passengers infected with the coronavirus at the Viru Viru International Airport, in Santa Cruz, Bolivia, Feb 6, 2020. REUTERS

پرسنل از وزارت بهداشت شرکت در یک تمرین برای آماده شدن برای پتانسیل ورود مسافران مبتلا به کروناویروس در دلتا دلتا فرودگاه بین المللی در سانتا کروز بولیوی Feb 6, 2020. ایسنا

“این مهم است که به نگه داشتن در ذهن که این طب تجربی است که تنها استفاده شده است در تعداد کمی از بیماران مبتلا 2019-nCoV به تاریخ, بنابراین ما لازم نیست که مناسب یک درک قوی از اثر این مواد مخدر به حکم گسترده ای استفاده در این زمان” رایان McKeel یک جلعاد گفت در یک ایمیل.

دو کارآزمایی بالینی برگزار خواهد شد در ووهان چین مرکز شیوع; 500 بيمار را دریافت دارو و در گروه مقايسه خواهد شد دارونما McKeel گفت.

یک دادگاه آغاز شد که ثبت نام بیماران دوشنبه, شامل افرادی که به شدت بیمار با علائمی مانند نیاز به اکسیژن است. دیگر محاکمه خواهد شد شامل بیمارانی که به بیمارستان منتقل شد اما نه به بیمار.

بیماران داده خواهد شد و این دارو به صورت داخل وریدی به مدت 10 روز و سپس ارزیابی و 28 روز پس از درمان به ببینید که چگونه آنها را به شانس نسبت به دارونما تقسيم شدند.

اگر این دارو آثار خواهد جلعاد قادر به ارائه به اندازه کافی برای هر کسی که به آن نیاز دارد ؟

“در حال حاضر وجود دارد محدود در دسترس بالینی منابع remdesivir اما ما در حال کار برای افزایش عرضه در دسترس به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” McKeel گفت.

جلعاد تا به حال انبار دارو و همچنین به عنوان مواد مورد استفاده در آن را برای استفاده در برابر ابولا. این شرکت در حال حاضر با استفاده از این ذخایر برای محاکمه در چین و برای بیماران منحصر به فرد مانند یک در واشنگتن که پزشکان به دنبال اجازه مخصوص از سازمان غذا و داروی آمریکا برای “استفاده مهربان” به طوری که آنها می تواند به او تایید نشده مخدر است.

Personnel from the health ministry participate in a drill to prepare for the potential arrival of passengers infected with the coronavirus at the Viru Viru International Airport, in Santa Cruz, Bolivia, Feb 6, 2020. REUTERS

پرسنل از وزارت بهداشت شرکت در یک تمرین برای آماده شدن برای پتانسیل ورود مسافران مبتلا به کروناویروس در دلتا دلتا فرودگاه بین المللی در سانتا کروز بولیوی Feb 6, 2020. ایسنا

این شرکت قصد دارد به سرعت تولید است و به دنبال “تولید شرکای متعدد, جغرافیای,” McKeel گفت که جلعاد بود پیش رفتن با این فرآورده ها بدون دانستن در عین حال این که آیا این دارو کار می کند در برابر جدید کروناویروس.

در ضمن این ووهان موسسه ویروس شناسی به کار گرفته شده برای ثبت اختراع در چین به استفاده از remdesivir برای درمان coronavirus با توجه به بیانیه ای در این موسسه در وب سایت.

جلعاد در حال حاضر دارای اختراع ثبت شده برای این دارو در چین و دیگر نقاط جهان و در سال 2016 در زمینه های اضافی برنامه های کاربردی ثبت اختراع برای استفاده از آن در برابر coronaviruses. اما این شرکت نرم افزار برای استفاده از coronavirus است که هنوز هم در انتظار McKeel گفت.

“جلعاد هیچ تاثیر بر اینکه یک دفتر ثبت اختراع مسائل مربوط به ثبت اختراع به محققان چینی” او اضافه شده است.

در آن بیانیه ویروس شناسی موسسه گفت: این امر نه ورزش آن حقوق ثبت اختراع “اگر مربوط به شرکت های خارجی قصد کمک به پیشگیری و کنترل چین بیماری همه گیر.”

گزارشی از چین منتشر شده روز شنبه در مورد remdesivir همچنین دریافتند که کلروکين ارزان مواد مخدر استفاده می شود برای چندین دهه برای درمان مالاریا نیز می تواند مبارزه با کروناویروس جدید. محققان توصیه که آن را نیز مورد مطالعه همراه با ضد ویروس داروها از جمله برخی از آنهایی که مورد استفاده در درمان اچ آی وی است.

© 2019 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو