چین-استرالیا روابط آمار جدید کم تف بر دست زدن به کروناویروس

استرالیا در رابطه با چین است شکسته. مسلما این بدترین لحظه در چین و استرالیا روابط پس از گاف Whitlam normalised روابط در انتخابات خود را در دسامبر سال 1972 است.

چینی گفت: “کشتن مرغ برای ترساندن میمون” به نظر می رسد قابل استفاده در پکن در واکنش به استرالیا فشار برای رسیدگی به عملیات سازمان بهداشت جهانی (WHO) – و با مفهوم چین مسئولیت coronavirus شیوع همه گیر.


ادامه مطلب: تیره و ریشه: چرا چین هرگز خوش آمدید جهانی تحقیق منبع COVID-19


دیگر کشورهای مشابه ساخته شده اند تماس بدون نقشه کشی پکن خشم به همان اندازه.

در مصاحبه ای با بررسی های مالی استرالیا چین سفیر چنگ Jingye, lambasted استرالیا رهبران سیاسی و اقتصادی هشدار داد اقدامات تلافی جویانه. این علائم جدید و دندانه دار پایین در روابط بین دو کشور.

با استانداردهای این فوق العاده بود مرحله توسط یک مقام چینی. چنگ نمی خواهد آن را گرفته و بدون پکن برو جلوتر.

او متهم به استرالیا از “teaming” با ضد چینی عناصر در واشنگتن به “راه اندازی یک نوع از مبارزات سیاسی در برابر چین”.

در چین انتقاد استرالیا “مرغ” و ما “میمون” به عنوان یک دریافت کننده چینی نارضایتی.

چین singling خارج از استرالیا برای انتقادهای تند و تهدید به اقدامات تلافی جویانه اقتصادی طراحی شده است برای انتقال یک پیام به یک برنامه به طور بالقوه آسیب پذیر ما متحد است که هزینه های تعلق خواهد به کشورهایی که در پکن مشاهده بی احترامی چینی حاکمیت.

نخست وزیر اسکات موریسون لابی گری برای یک تحقیق که در تماس تلفنی با رهبران خارجی از جمله آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را زده اند چینی ها به عنوان بیشتر به جلو متمایل به رهبر وسط از قدرت لازم است.


ادامه مطلب: Coronavirus می درخشد نور را در دنیای سیاست جهانی در زمانی که انسجام و رهبری حیاتی هستند


یک هزینه ای کمتر حرکت دیپلماتیک ممکن است برای موریسون به سادگی به پیوست فرانسه امانوئل پاکسازی و آلمان آنجلا مرکل در کاملا مشروع تماس برای پرس و جو.

این است که به دور از بی گناه. اولیه آن پاسخ بودند دست و پا چلفتی. اما هدف کمی خواهد بود در خدمت کاهش اعتبار این سازمان در وسط یک بیماری همه گیر.

یک بار جهانی بهداشت اضطراری تحت کنترل در آورده است – هر زمان که ممکن است – سهامداران خواهد شد که زمان کافی برای بررسی سرمایه گذاری های خود را در که.

در تلاش خود را برای تغییر سرزنش برای امریکا فاجعه بار اولیه پاسخ به همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن است به دنبال پناه در انتقاد از چین و که. واشنگتن تصمیم به تعلیق در پرداخت به سازمان است که هم در کوتاه اندیش و بازدارندگي نسبت به جهانی تلاش برای مهار یک بیماری همه گیر که نابسامانی به مراتب از اجرای دوره خود را.

این یک مثال دیگر اگر به عنوان مثال مورد نیاز آمریکا عدم به ورزش جهانی رهبری در زمان بحران.

در نزدیک به نیم قرن پس از این Whitlam دولت به پایان رسید دیپلماتیک سخن بی معنی وبیهوده است که ملی گرایان در تایوان به نمایندگی از کل چین روابط کانبرا و پکن باید اقدام نسبتا هموار.

در موارد وجود داشته است برجستگی مانند زمانی که پس از آن نخست وزیر باب Hawke محکوم کرد پکن را در سال 1989 قتل عام دانشجو معترضان در میدان تیان آن من.

و یا زمانی که در سال 1996 پس از آن وزیر امور خارجه الکساندر Downer به استرالیا در حمایت از به کارگیری دو هواپیما حامل های مجاور به تایوان پس از چین اخراج موشک در مسیر آن است.

پکن اظهار داشت آمریکا اقدامات نشان مهار تهدید. اما مقاومت مواجه و سپس در برابر استرالیا برای حمایت از ما نسبتا خفیف بود.

در سال 1996 این امر بوده است غیر قابل تصور برای سفیر چین در کانبرا به احضار یک روزنامه نگار به دریافت این نوع از اشاره به انتقاد و تهدید – که بوجود آمده اند بیش از این که موضوع و چین مجرمیت برای این بیماری همه گیر.

اساسی چین ناخشنودی با استرالیا و کاملا مجزا از coronavirus استدلال Huawei موضوع است.

استرالیا دست و پا چلفتی لابی تلاش برای متقاعد کردن دیگر اعضای موسوم به “پنج چشم” امنیت و هوش جمعی به رد چینی غول ارتباطات از راه دور از یک ساخت خود را 5G شبکه باقی می ماند در حال اجرا درآورد.

دیگر “پنج چشم” اعضای کانادا, انگلستان, آمریکا و نیوزیلند.

آن سخت است برای مبالغه پکن نارضایتی بیش از یک استرالیا ضد Huawei لابی مبارزات انتخاباتی. در واقع Huawei موضوع زمینه بسیار از چین احساس وحشت و نگرانی در برابر استرالیا در این آخرین دوره است.

اتفاقا هیچ نخست وزیر استرالیا سفر کرده است پکن در ظرفیت رسمی پس از Malcolm Turnbull بازدید در ماه سپتامبر 2016.

موریسون را آشکار تلاش برای نگه چین به حساب بیش از نقش آن در شیوع کروناویروس مشاهده خواهد شد در پکن به عنوان یک قطعه با Huawei موضوع است.

هیچ یک از این است که به نشان می دهد به غیر از چین که رفتار بود بی وجدان اولین بار در کتمان شیوع کروناویروس از جهان و سپس آزار و اذیت کسانی که در میان شهروندان خود که به دنبال به کشتزارهای خود کوشندگی.


ادامه مطلب: عدم اعتماد به نفس در ما رهبری می افزاید: به کروناویروس وحشت


پکن اوایل سوء مدیریت از coronavirus نمی خواهد فراموش شود و نه باید آن را.

این سوال برای وسط قدرت مانند استرالیا – واقع در اقیانوس هند و آرام که در آن چین تبدیل خواهد شد بیشتر غالب است – چگونه بهترین برای مدیریت اژدها در اتاق.

چین قلدری رفتار خود را تهدید به توسل به یک شکل اقتصادی باج خواهی و تلاش خود را به درایو یک گوه بین کانبرا و واشنگتن علامت احسان new frontier برای استرالیا دیپلماسی است.

موریسون و مشاوران او ممکن است منعکس کننده در جهان چگونه ممکن است نگاه به عنوان نخست وزیر قرار می دهد “از طرف دیگر” این بیماری همه گیر. ما نمی دانیم اما آنچه ما میدانیم این است که همه چیز خواهد بود.

آیا چین همچنان افزایش یا ورقه یک سوال باز است. اما هر چه محاسبات ساخته شده ممکن است در مورد آینده آن را ثابت کرده است یک اشتباه به شرط در برابر چینی ها پس از باز شدن خود را به جهان خارج در سال 1978 پس مائو مرگ است.

موریسون بازاریابی از تماس تلفنی خود با مغلوب ساختن پیشی جستن در آن او و یا او سخنگویان به دنبال به تصویر کشیدن یک نخست وزیر در پاسخ به یک تماس به اسلحه در برابر چین یک اشتباه بود تا آنجا که آن را فعال پکن به حال حمله با چنگال.

چین نیاز به کمی تشویق به رانندگی گوه بین کانبرا و واشنگتن است. اینها فرصت های پیچیده تر و کمتر مشتاق رویکرد در کانبرا خواهد ممانعت. آن سخت است برای فرار این نتیجه رسیدند که استرالیا چین سیاست در دست آماتورها یا ایدئولوگ و یا هر دو.

این ما به ارمغان می آورد به آسیب پذیری موضوع اشاره به وقاحت توسط سفیر چنگ در AFR ، چینی, او هشدار داد ممکن است باید افکار دوم در مورد مصرف محصولات استرالیا مانند شراب و گوشت گاو و یا فرستادن کودکان خود را به دانشگاه های استرالیا اگر روابط تیره و تار باقی می ماند. او گفت:

چینی است و نا امید و نگران و نا امید با آنچه استرالیا در حال انجام است در حال حاضر.

او با ارائه شواهد برای حمایت از چنین گزاره.

اما از آن است که استرالیا وابستگی اقتصادی در چین است که از آن جمله می توان به چینی ها چه استرالیا سیاستگذاران باید تشخیص به سطح قابل قبول از اهرم حتی یک کنترل در زمان استرس است.

هیچ قابل مقایسه با دیگر کشور است که به عنوان وابسته به چین است. در سال 2019 چین اختصاص بیش از یک سوم از استرالیا کالا صادرات و یک پنجم از خدمات تجارت است.

بازگشت به مرغ و میمون تشبیه این امر می تواند عاقلانه برای آینده دولت استرالیا به کار سخت در دادن مرغ چند گزینه های بیشتر – از جمله فرمان روشن از واشنگتن قفس – برای جلوگیری از پایان دادن به در یک چینی خرد کردن بلوک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de