چانه یو پی اس در پارک خالص تورنتو man $880 خوب به عنوان استان اجرای سختگیرانه تر اقدامات

تورنتو — تورنتو مرد دریافت $880 خوب برای استفاده از چانه تا نوار در یک پارک محلی به عنوان استانهای سرکوب مردم سرپیچی فیزیکی فاصله اقدامات با هدف مهار گسترش COVID-19.

در روز سه شنبه, Dylan Finlay رفت و برای یک بعد از ظهر اجرا و متوقف در تورنتو گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک به استفاده از چانه تا نوار.

دقیقه بعد یک تورنتو آیین نامه اجرایی مامور اجرای متوقف وسیله نقلیه خود و با نزدیک شدن Finlay.

“او می گوید او از رفتن به بلیط من برای که و من گفتم:” برای چه؟’ و او گفت: “آن بسته شده است. شما باید بدانید که به'” Finlay گفت CTVNews.ca در روز چهارشنبه.

زمانی که Finlay اعتراض کردند که هیچ نشانه ای دال بر چانه تا نوار بود از حد او گفت که این افسر به او گفت “خوب است.”

علائم وجود دارد و نوار احتیاط در زمین بازی و نوسان در مجموعه پارک Finlay می گوید اما نه در چانه تا نوار خود را.

Finlay گفت CTVNews.ca او چهره یک $880 خوب به اتهام عدم تطابق با سفارش ساخته شده در طول یک وضعیت اضطراری اعلام کرد تحت انتاریو مدیریت اضطراری و حفاظت مدنی عمل می کنند.

عمل است که تاثیرات آن در ماه مارس, اجازه می دهد تا آئین نامه افسران به صدور جریمه برای تخلفات مانند جمع آوری در گروه های پنج یا بیشتر در عمومی یا خصوصی خوابگاه تجمع در پارک ها و با استفاده از امکانات پارک و یا تجهیزات و راه اندازی یک رستوران با شام خوردن در خدمات.

Finlay یک دفاع جنایی وکیل گفت: او قصد دارد برای به چالش کشیدن آنچه که او احساس می کند مجازات غیر منصفانه است.

“این یک خطر واقعی از تضعیف می دانید اجتماعی حسن نیت همه برای اجتماعی فاصله,” او گفت:.

در حالی که Finlay است در ناباوری او تنها کسی است که با ضربه تند خوب است.

اقدامات سختگیرانه تر در سراسر کانادا

روز چهارشنبه نخست وزیر جاستین ترودو گفت: از آن خواهد شد “هفته” قبل از آنها قادر خواهد بود به طور جدی در نظر گرفتن شل شدن برخی از محدودیت ها در حال حاضر در محل در سراسر کشور.

“این وحشتناک خواهد بود اگر ما به آزادی محدودیت های بیش از حد اولیه و پیدا کردن ما به طور ناگهانی در یکی دیگر از موج بزرگ از COVID-19 و باید همه چیز ما از طریق رفته تا به حال شده اند که برای هیچ چیز چون ما خودمان را یک بار دیگر در همان وضعیت” نخست وزیر به خبرنگاران گفت: با تجمع در مقابل خانه اش در اتاوا.

بهداشت و درمان کانادا هشدار داد که در صورت عدم درمان یا واکسن برای مبارزه با این ویروس ممکن است ماه ها طول بکشد و نیاز به امواج کنترل. این آژانس بهداشت گفت: در حال حاضر پارامترهای است که کانادایی ها در حال زندگی می کنند و مانند فاصله فیزیکی و مسافران در قرنطینه در نظر گرفته قوی کنترل برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam گفت: نتیجه این اقدامات خواهد شد در نهایت تصمیم گرفته شده توسط کانادایی ها و اقدامات خود را.

“در هفته گذشته بسیاری انجام شده است و ما نیاز به مانیتور هر روز تکامل از شیوع و سیر بنابراین ما می توانیم مجددا به عنوان مورد نیاز است,” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در اتاوا در هفته گذشته.

در انتاریو افسران شده اند و صدور جریمه های تحت مدیریت اضطراری و حفاظت مدنی عمل می کنند که تمدید شده است تا اواسط ماه مه.

در بخش 7.0.11 از قانون جریمه برای نقض استانی منظور می تواند طیف وسیعی از $750 $100.000 و می تواند شامل حبس تا یک سال.

در کبک, این استان با کمترین تعداد موارد COVID-19 استانی پلیس باید دست از بیش از 650 بلیط به افراد مطابق با, فیزیکی, فاصله گرفتن سفارشات. ساکنان وجود دارد در صورت جریمه به عنوان کم به عنوان $1,000 به علاوه $546 در هزینه ها برای نقض بهداشت عمومی سفارشات. حداکثر جریمه است تا به 6000 $به علاوه هزینه های اضافی.

در میلاد کسی که نادیده بهداشت عمومی سفارشات از قبیل ممنوعیت تجمع در گروه می تواند جریمه تا $25,000 با ، شهرداری آئین نامه افسران شده اند وظیفه با اجرای استانی سفارشات تحت استانی دولت اضطراری که اعلام شد در ماه مارس ،

جریمه در استان های دیگر

  • نوا اسکوشیا: ساکنان که آیا تمرین های اجتماعی فاصله خود و انزوا می تواند جریمه 1000 $برای افراد 7500 دلار برای کسب و کار. جریمه های متعدد را می توان هر روز یک فرد و یا کسب و کار امتناع.
  • New Brunswick: هر کسی که نتواند به خود منزوی و مطابق با استانی فیزیکی فاصله سفارشات می توانید به صورت جریمه اعم از $292 دلار 10,200.
  • جزیره پرنس ادوارد: نشینان که آیا اطاعت از دستورات زیر این استان به بهداشت عمومی عمل می تواند مشمول جریمه 1000 $برای اولین جرم $2,000 برای دومین جرم و 10000 $برای یک سوم جرم و هر جرم و پس از آن.
  • نیوفاندلند و لابرادور: افرادی که نمی مطابق با استان, ایمنی و بهداشت سفارشات می تواند یک جریمه بین 500 و 2500 $و/یا حبس کمتر از شش ماه. صاحبان کسب و کار می تواند به صورت جریمه از بین 5000 $و $50,000.
  • Manitoba: کسانی که شکستن استانی ممنوعیت تجمعات عمومی و یا عامل غیر ضروری کسب و کار می تواند جریمه $486 برای افراد و $2,542 فتح کرد گرفته شد برای کسب و کار.
  • ساسکاچوان: مسافران بازگشت به ساسکاچوان از مقصد های بین المللی باید خود جدا برای 14 روز یا چهره $2,000 خوب است.
  • آلبرتا: بهره که آیا اطاعت از دستورات را به خود منزوی می تواند جریمه تا 1000 $برای هر تخلف. برای کسب و کار است که نادیده گرفتن بهداشت عمومی سفارشات استانی دادگاه قادر خواهد بود اداره جریمه تا 100.000 دلار برای اولین جرم و به $500,000 پس از آن برای جرائم.
  • یوکان: ساکنان که نادیده گرفتن بهداشت عمومی سفارشات می توانید در صورت جریمه تا 500 $و حبس تا شش ماه.
  • Northwest Territories: ارضی دولت را ممنوع اعلام کرد, سفر به سرزمین محدود استثنا و دستور داده است تا همه از بازگشت ساکنان به خود منزوی برای 14 روز. هر کسی که نافرمانی نظم است و موضوع جریمه تا $10,000 و تا شش ماه در زندان است.
  • Nunavut: افرادی که شناسایی شده اند به عنوان افراد تحت بررسی برای COVID-19 دستور داده شده است به خود منزوی برای 14 روز. کسانی که نمی مطابق با سفارش می تواند جریمه تا 50.000 دلار یا زندانی شود تا شش ماه.

با فایل های از کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im