شیلی آماده شدن برای پرواز به خانه پس از سال سرگردان در استرالیا

مانند بسیاری از هموطنان آقای Dattwyler شد رشته که عمده آمریکای جنوبی هواپیمایی LATAM آغاز شد, لغو پروازها در پاسخ به محدودیت و بسته شدن مرزها.

“اسکات موریسون گفت: ” مهاجران باید به خانه’ بنابراین ما وحشتزده و خرید بلیط” آقای Dattwyler گفت: در اوایل این ماه. “سپس LATAM آغاز لغو پروازهای بدون اطلاع قبلی و بدون هیچ گونه پاسخ زمانی که ما پرسید چرا.

Stranded: The Dattwyler family have been stuck in Sydney after heading there from Perth in April in an attempt to catch a repatriation flight.

رشته: این Dattwyler خانواده شده اند گیر در سیدنی بعد از رفتن وجود دارد از پرت در ماه آوریل در تلاش برای گرفتن یک بازگشت پرواز.

این گروه رشد به طور فزاینده ای نا امید به عنوان آنها ناموفق به دنبال پاسخ برای آینده خود از LATAM و از شیلی و استرالیا مقامات.

در حالی که پروازهای تجاری هستند, خوش آمدید به داخل و خارج از استرالیا خارجیها بدون معافیت مجاز در ساخت اقتصاد مسافرت هوایی دشوار است.

Natalia Arancibia and boyfriend Felipe Ruiz were among hundreds of Chileans stranded in Australia.

ناتالیا Arancibia و پسر فیلیپه رویز در میان صدها نفر از مردم شیلی رشته در استرالیا.

مانند بسیاری از شرکت های هواپیمایی LATAM مبرم مالی نزاع. آن را به حال حاضر به پرواز خالی هواپیما از سانتیاگو به استرالیا, حتی اگر آن را می تواند پر پرواز بازگشت به عنوان رشته شیلی اصرار داشت آن را می تواند.

شیلی در حال تماشا به عنوان دیگر کشورهای آمریکای لاتین از جمله آرژانتین و کلمبیا فرستاده بازگشت پرواز ترس دولت خود را داده بود تا بر روی آنها.

اما پس از هفته تعیین می شود, لابی, شیلی امید به خانه به زودی.

یک گروه کوچک پرواز در هفته گذشته. یکی دیگر از LATAM پرواز برنامه ریزی شده از سیدنی به سانتیاگو در روز دوشنبه شده است ممکن است با بازگشت از استرالیا — با ظاهری کمک استرالیا کنسولگری مقامات — که شده است به طور مشابه رشته در امریکا لاتین.

ناتالیا Arancibia بود در یک ویزای کار و تعطیلات در استرالیا زمانی که این بیماری همه گیر رسید. او گاه به گاه تمیز کردن آشپزخانه و مشاغل به پایان رسید و در ماه مارس است. او در میان کسانی که با هواپیما به شیلی در هفته گذشته.

از سانتیاگو, او گفت: آن را تسکین بود به خانه بازگشت اما او ادامه خواهد داد برای کمک به دیگران به دنبال او.

پس از دو ماه از قطعیت آقای Dattwyler همسرش, Nivia و پسر آلفردو امید به LATAM پرواز برنامه ریزی شده از سیدنی به سانتیاگو در روز دوشنبه.

“اما من تنها به آن اعتقاد دارند زمانی که من در طیاره و آن را در پرواز است,” او گفت:.

در حال بارگذاری

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری