کودکان و اندوه در coronavirus قرنطینه ممکن است نگاه مانند خشم. در اینجا چگونه پدر و مادر می تواند پاسخ

COVID-19 تا به جهان توسط طوفان گرفته شده و عمیقا تغییر زندگی کودکان و خانواده ها است. کودکان در حال رفتن به مدرسه و بسیاری از کسب و کار را به طور موقت تعطیل. بسیاری از پدر و مادر در حال کار از خانه و ضروری کارگران خط مقدم مانند پزشکان و پرستاران در حال کار ساعت دیگر با افزایش خطر و استرس است.

این یک ترسناک و نامشخص زمان برای همه ما و بخصوص برای کودکان است. از طریق رسانه ها و مکالمات در خانه کودکان به احتمال زیاد شنیدن در مورد COVID-19 غالبا. آنها همچنین شاهد تغییرات آشکار این ویروس تا به حال در زندگی خود و زندگی روزمره.

دوران کودکی غم و اندوه و از دست دادن

از دست دادن می تواند تعریف شده به عنوان یک تجربه جهانی را تغییر دهید. ما به طور معمول فکر می کنم از دست دادن شرایط قطعیت از مرگ است. وجود دارد بسیاری از تجربه از دست دادن و در یک عمر است. همه چیز را که شامل تغییر شامل از دست دادن — از قبیل تغییر در ظاهر و یا در کودکان در زندگی روزمره به عنوان یک نتیجه از COVID-19.

غم و اندوه ما است پاسخ های عاطفی به تغییر و از دست دادن. این شامل واکنش های ما تجربه طریق احساسات فیزیکی, احساسات, افکار و رفتارها. تغییرات مرتبط با COVID-19 ایجاد احساس غم و اندوه برای کودکان و بزرگسالان است. این ضروری است که پدر و مادر حمایت از کودکان منحصر به فرد و اندوه تجارب و عبارات در طول این زمان دشوار است.

غم و اندوه شامل احساسات فیزیکی, احساسات, افکار و رفتارها. (Bruno Nascimento/Unsplash)

کودکان بیان غم و اندوه

روانپزشک الیزابت Kübler-Ross توسعه مدل پنج مرحله مشترک از غم و اندوه. این مرحله مایع هستند و ممکن است رخ دهد در یک سفارش قابل پیش بینی. کودکان ممکن است تجربه تغییرات از همان مرحله بیش از یک بار و دیگران ممکن است جست و خیز یک مرحله یا دو.

اولین مرحله انکار است که کمک می کند تا کودکان برای کنار آمدن با از دست دادن. انکار است که با واکنش های مانند اجتناب از سردرگمی و شوک و ترس است. کودکان ممکن است به اشتباه به همین دلیل آنها نمی توانند به مدرسه بروند و یا چرا آنها نمی تواند انجام کارهای سرگرم کننده با دوستان و خانواده خود را به دلیل یک ویروس است. این ممکن است نگاه مانند اجتناب از فعالیت های آموزشی و گفتگو در مورد ویروس و یا خود را در شرایط فعلی.

مرحله دوم خشم است که با نا امیدی و اضطراب است. در طول این مرحله کودکان به ابراز احساسات است که آنها سرکوب شده است. به عنوان یک نتیجه از COVID-19 کودکان ممکن است احساس رها شده توسط دوستان خود و معلمان و از دست دادن امنیت و کنترل در زندگی خود را.


ادامه مطلب: چه ‘شیر شاه’ به ما می آموزد در مورد کودکان, غم و اندوه


این ممکن است به ویژه برای کودکانی که احساس امن تر در مدرسه با توجه به کمتر پایدار پرورش و حمایتی خانه و یا زندگی خانوادگی. کودکان ندارد و این تجربه در زندگی به کشف این افکار و احساسات به عنوان منطقی به عنوان بزرگسالان است.

بنابراین کودکان اغلب بیان رفتارهای نامطلوب مانند clinginess, تخت, خیس, مشکل خواب انگشت شست مکیدن بداخلاقی و اشکال در تمرکز. این همه ممکن است عبارات خود را از سردرگمی در مورد آنچه اتفاق می افتد در جهان خود را.

مرحله سوم این است که چانه زنی. در این مرحله کودکان و تلاش برای معامله با پدر و مادر خود را و یا یک قدرت بالاتر به مذاکره یک واقعیت جدید است. آنها ممکن است قول به تمیز کردن اسباب بازی های خود شستن دست های خود را واقعا خوب و یا پوشیدن یک ماسک — اگر فقط آنها می تواند بازگشت به مدرسه دیدن دوستان خود و یا بازی در پارک.

مرحله چهارم این است که افسردگی مشخص احساس درماندگی است. کودکان ممکن است وارد این مرحله زمانی که آنها متوجه خود چانه زنی نمی خواهد تغییر شرایط خود را. کودک ممکن است برداشت اجتناب از تعامل با پدر و مادر و خواهر و برادر و کاهش, دعوت به صرف زمان بازی و یا درگیر شدن با عزیزان. افسردگی نیز ممکن است آشکار در علائم جسمی مانند درد معده و سردرد و خستگی است.

نهایی مرحله پذیرش مشخص شده توسط احساس امنیت و تنظیم مجدد. در طول این مرحله کودک می آید به شرایط جدید خود را با روال و واقعیت است. در این مرحله کودکان درک کنند که فقط به خاطر چیزهای متفاوت برای لحظه ای به این معنا نیست که همه چیز نمی خواهد به بازگشت به حالت عادی بعد.

صرف وقت فیزیکی به کودکان می تواند کمک به آنها احساس امن و آزادانه به بیان احساسات خود را. (Shutterstock)

نکاتی برای والدین

به تشویق و تسهیل کودکان بیان غم و اندوه پدر و مادر می تواند:

ارائه کودکان با صادق و ساده اطلاعات: کودکان نیاز به اطلاعات دقیق در مورد این ویروس و این تغییرات اتفاق می افتد در زندگی خود را به طوری که آنها می تواند برای جلوگیری از پر کردن شکاف ها با اطلاعات غلط و افزایش نگرانی.

پاسخ به کودکان ترس ها و احساسات: پاسخ حساسیت به نیازهای کودکان و فکر می کنم در مورد محیط خانواده خود را ایجاد و حفظ می کند. برای مثال بازی اخبار در پس زمینه می تواند احساس ترسناک و ممکن است افزایش کودکان نگرانی و استرس فیزیکی پاسخ. این مهم برای توسعه اعتماد است که پدر و مادر کودکان گفت حقیقت آن را OK به اعتراف شما نمی دانید و یا برای پاسخ به این کودک احساسات است.

چوب به روال خود را: کودکان به طور طبیعی رشد در یک روال. این مهم است که برای توسعه خود را خود تنظیم.

تغییر قابل توجهی در کودک روال می تواند ایجاد یک حس از دست دادن کنترل و ممکن است باعث تغییرات در یک کودک رفتار. ارائه کودکان با برخی از ساختار و برخی از استقلال بیش از وظایف روزانه خود را. تنظیم انتظارات برای کودکان از آنچه آنها نیاز به انجام در روز خود را مانند خواندن یک سوره یا داستان کوتاه. این آنها را فراهم خواهد کرد برخی از پشتیبانی برای خود تنظیم احساسات دشوار مانند از دست دادن و یا ترس.

دعوت از نشانه های غیرکلامی: کودکان انعطاف پذیر هستند و می توانید از طریق این ترسناک زمان با حمایت از یک دوست. شما می توانید ایجاد یک مراقبت گرم و دوست داشتنی محیط زیست با نشستن در کنار و یا در آغوش گرفتن فرزندان خود را که باعث می شود آنها احساس امن و اجازه می دهد تا آنها را آزادانه بیان احساسات خود را. کودکان ممکن است خودشان را از طریق نقاشی و نوشتن در یک مجله, آواز, رقص, صنایع دستی و یا گرفتن عکس.

در نهایت هر کس ممکن است تجربه این مرحله از تغییر و از دست دادن که ما از طریق این غیر قابل پیش بینی و ناشناختنی زمان. نوع به خودتان; خودتان اجازه می دهد زمان و فضا به تجربه و روند خود را در غم و اندوه تجربه.

به عنوان یک پدر و مادر گوش دادن و عشق است. تشویق بیان در هر راه که راحت و شفا به آنها و به شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de