امروز در قسمت کلر کالینز استاد تغذیه و رژیم های غذایی در دانشگاه نیوکاسل توضیح می دهد که چگونه رژیم غذایی ما ممکن است نیاز به تغییر بسته به اینکه در چه مرحله ای از زندگی ما است.

گفتگو قمر راث آغاز شده توسط پرسیدن: چه باید کودکان و نوجوانان بود و چقدر باید پدر و مادر نگران در مورد کودکان به خوردن سبزیجات ؟

یک ویرایش متن زیر است.

جدید به پادکست?

همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد چگونه برای گوش دادن به پادکست است که در اینجا.

Listen on Apple Podcasts

Stitcher Listen on TuneIn

Listen on RadioPublic

اضافی صوتی اعتبارات

مهد کودک Unkle هو از Elefant Traks.

قسمت پادکست ضبط شده توسط قمر راث و ویرایش شده توسط سوفیا موریس.

سرب تصویر

شاتر

ویرایش متن

کلر کالینز: پدر و مادر نگران نباشید خیلی در مورد آنچه که کودکان غذا خوردن. اما قاعده کلی این است که اگر آنها در حال رشد به خوبی و سپس شما لازم نیست که نگران باشید. آنها در حال خوردن غذا به اندازه کافی.

و راه شما می دانم که اگر آنها در حال رشد خوب است: اگر شما به کودک خود کتاب و یا شما یک نمودار رشد بر روی دیوار خود را و شما طرح خود را در قد و وزن به طور منظم, شما قادر خواهید بود برای دیدن اگر آنها را زیر یکی از خطوط نمودار رشد. و این بهترین شاخص است.

نکته دیگر این است که ارزش به خاطر سپردن است که یک کودک به خوبی نمی گرسنگی خود را. اما برای کودکان, اشتها خود را بیشتر متغیر از بزرگسالان است. با ما ما “خوب 12 ساعت بهتر است از خوردن ناهار” یا “آه من بیدار بهتر است صبحانه را در حال حاضر چون من قصد دارم مشغول کار بعد از آن.” اما برای فرزندان آنها بسیار بیشتر پاسخگو به داخلی خود را نشانه.

و جوان کودک بیشتر متغیر اشتها خود را. بنابراین یک نمونه از چیزی است دو یا سه سال ممکن است خوردن یک صبحانه و فردا آنها را نمی خورند ، در مهدکودک آنها ممکن است خوردن یک ناهار و یا هیچ در تمام. و سپس همان چیزی که اتفاق می افتد در شام. بنابراین اگر کودک شما در مهد کودک, شما ممکن است بخواهید به دنبال در کتاب و یا از کارکنان آنها خوردن چای بعد از ظهر و ناهار امروز ؟ و است که شما را کمی از یک راهنمای که آیا شما باید آنها را تشویق به خوردن کمی بیشتر صرف شام و یا فقط رفتن, خوب, آنها تا به حال فقط یک چای بعد از ظهر به طوری که آنها واقعا نمی خواهید به گرسنه شود.

دیگر چیزی که با کودکان در اطراف شام است که آنها اغلب از بخار اجرا تا پایان روز است. پس از شام به عنوان اوایل به عنوان عملی است. و برای یک کودک خردسال است که ممکن است معنی آنها با داشتن شام خود را در پنج ساعت. و سپس آنچه که خوردن آنها در این وعده غذایی خانواده است اختیاری. چرا که اگر شما آنها را به صبر کنید تا 6 یا 7 بعد از ظهر آنها بیش از آن و شام یک کابوس می شود.

چیز دیگری که ما می دانیم در مورد کودکان و نوجوانان از نظر ما باید نگرانی در مورد آنها نمی خوردن سبزیجات است که ما در واقع انجام برخی تحقیقات در مورد این. ما در بر داشت برای کودکان در حدود سن سه, بزرگترین بين خود و سبزی مصرف نمی شد چه مادر خورده بود در بارداری. آن را در واقع آنچه پدر و مادر از خوردن در حال حاضر. بنابراین اگر شما واقعا می خواهید کودکان خود را به غذا خوردن انبوه سبزیجات این میمون-دیدن-میمون-انجام و سپس این بدان معناست که ما رو نگاه چقدر ما در کلم بروکلی و مادر و پدر. و پس از آن که یک تفاوت بزرگ را.

عامل دیگر که می آید به مصرف سبزیجات ژنتیک است. و حدود 25 درصد از مردم از آنچه که به نام “فوق العاده tasters”. این بدان معناست که آنها باید اضافی جوانه های چشایی. و من نوشت: یک مقاله در مورد این گفتگو در واقع. و به طوری که آنها طعم چیزهایی مانند brassicas خانواده – پس کلم بروکسل گل کلم – آنها طعم و مزه آن به عنوان تلخ تر از افرادی بودند یا نه سوپر tasters و یا شما می دانید, که کمتر از جوانه های چشایی. اما خبر خوب: حتی اگر شما یک سوپر taster, اگر شما نمی دهد و شما باید با قرار گرفتن در معرض مکرر شما حتی غلبه بر آن است. بنابراین هیچ بهانه ای برای شهوت و میل خود را گل کلم.


ادامه مطلب: چقدر غذا باید فرزند من بود غذا خوردن ؟ و چگونه می توانم آنها را به غذا خوردن سالم?


قمر راث: که واقعا جالب است. من تا به حال هیچ ایده ای در مورد تعداد زیادی از آن. بنابراین شما شروع به لمس در سوال بعدی من, اما من تعجب می کنم اگر وجود دارد هر گونه راهنمایی شما کردم. من که قرار بود به چه شواهد می گویند با این نسخهها کار برای توسعه عادات غذا خوردن سالم در طول دوران کودکی و یا برای بچه ها, اگر نگران هستید شاید آنها را به عنوان به خوبی به عنوان آنها باید.

کلر کالینز: نکته کلیدی برای توسعه عادات غذا خوردن سالم در دوران کودکی است نه از دست دادن و تلاش برای استرس است. بنابراین واقعا پذیرش وجود تنوع. مطالعات انجام شده در کودک نو پا مصرف و نشان داده است که بیش از 24 ساعت آنها خیلی زیاد خوردن در مورد همان مجموع مصرف انرژی. اما اگر شما نگاه از وعده غذایی به وعده غذایی بسیار متغیر بود اشاره کردم.

دیگر کلید زمانی که من فکر می کنم پدر و مادر شما می دانید غذایی که جنگ شروع می شود حدود 18 ماه و سپس مردم شما می دانید “twos وحشتناک آنها فقط خوردن هرگز هر چیزی!” اگر شما می خواهید برای جلوگیری از مواد غذایی و جنگ و پس از آن حدود 18 ماه فقط گام به عقب کمی و رعایت چه مقدار مواد غذایی است که کودک خود را معمولا از غذا خوردن, چرا که تا 18 ماه نوزادان باید خود را سه برابر وزن هنگام تولد. بنابراین شما می دانید به دنیا آمد و در اطراف شما می گویند که حدود سه کیلو همچنین حدود شش ماه شما شش کیلو و حدود 18 ماه شما بود نه کیلو. حال اگر در 18 ماه آینده شما خود را سه برابر وزن تولد دوباره چه خواهد بود ؟ نه, 18, 36 کیلو. که در اطراف. پس از حدود 18 ماه بسته به یک کودک فعالیت آنها در واقع می تواند از طریق یک دوره از زمان که در آن انرژی مورد نیاز خود را نسبتا کمتر و شما در حال رفتن “نه ماه گذشته آنها می خوردن یک کل punnet زغال اخته!” و سپس شما ممکن است شروع به تلاش برای به زور به آنها غذا. که در آن آغاز جنگ های مواد غذایی می توانید شروع به. بنابراین اعتماد به مانند من گفته است که از یک کودک نمی خواهد گرسنگی خود را.

آن می تواند متفاوت باشد اگر کودک دارای شرایط پزشکی و نیاز به درمانی, رژیم غذایی. که یک کل جدا واگنر و شما می خواهم نیاز به صحبت کردن با خود GP شاید اشاره باشد به یک متخصص تغذیه برای مشکلات خاص و یا اگر وجود واقعی مشکلات تغذيه, یک آسیب شناس گفتار.

بنابراین به طور متوسط برای کودک آن است که در مورد قرار گرفتن در معرض آنها اجازه خوراک خود را به زور آنها را تغذیه و پاداش رفتار است که شما می خواهید برای دیدن. بنابراین این تصویر: شام زمان در جدول. یک کودک تعقیب کسانی که سبزیجات در اطراف بشقاب با چنگال و کودک دیگر خوردن غذاهایی است که آنها واقعا گرسنه برای. اگر شما تمرکز بر روی کودک انجام “درست” – شما می دانید “من عاشق راه Jodi شما در حال غذا خوردن است که کلم بروکلی و هویج” به جای “هی سامی, شما در حال رفتن به نشستن وجود دارد تا وقتی که هر نخود ناپدید شده خود را ورق” – پس شما هستید که تقویت کننده سبزیجات منزجر کننده هستند. بنابراین اگر شما تمرکز بر رفتارهای شما می خواهید برای دیدن و سپس سایر کودکان شروع به رسمیت شناختن است که “اوه من فقط توجه اگر من انجام ‘درست’. “بنابراین پاداش دادن به رفتار شما می خواهید برای دیدن.

بسیاری از شام مصرف می شود در 20 دقیقه. بنابراین نمی توان وعده های غذایی بیرون کشیده شده. و برای کودکان و نوجوانان با کوچکتر اشتها داشتن تنقلات سالم را برای چه خورده و در عرض 20 دقیقه.


ادامه مطلب: پنج چیز پدر و مادر می توانید انجام دهید برای بهبود فرزندان خود الگوهای غذا خوردن


قمر راث: خوب ، و امروز ما در حال بحث در مورد بدیهی است که استرالیا دستورالعمل های غذایی و به نوعی تطبیق با رژیم غذایی در هر مرحله از زندگی. و بنابراین من می خواستم به دانم که در آن از زندگی و مراحل مختلف ممکن است رژیم غذایی ما نیاز به تغییر ؟ ما در حال حاضر صحبت در مورد کودکان, اما آنچه در مورد, گفتن, برای, باردار, زنان, زنان رفتن را از طریق یائسگی و هر گونه دیگران ؟

کلر کالینز: درست است. برای پسران و دختران خود را در رژیم غذایی نیاز به ماندن در مورد همان تا نوجوانی. و پس از آن که اولین بار بعد از زنگ زنگ حلقه. هنگامی که دختران شروع قاعدگی سپس آهن مورد نیاز بسیار بیشتر است. پسران اگر آنها فوق العاده فعال و آنها را به یک افزایش بزرگ در توده بدون چربی بدن – بنابراین این نوع مانند شما می دانم که اگر شما از یک ماشین به ماشین شما نیاز به مقدار زیادی بیشتر سوخت – بنابراین برای پسران, همه از ناگهانی آنها در حال غذا خوردن مقدار زیادی مواد غذایی بیشتر است. و کسانی که با نیازهای تغذیه ای دوران نوجوانی مهم است چرا که دوران جوانی است همچنین زمانی که نوجوانان به طور معمول آزمایش با انواع مختلف رژیم غذایی شما می دانید به طوری که آنها ممکن است در یک رژیم غذایی گیاهی یا رژیم غذایی وگان. بنابراین نگه داشتن یک چشم بر روی آن است. کلید مواد مغذی آهن – و شما می توانید دریافت کنید که از غذاهای گیاهی و مقالات و گفتگو در مورد آن ،

و همچنین مقالات در این گفتگو در مورد نوجوانان و دیگری معمولی مسئله ناشی میشود که در دوران جوانی که در آن پدر و مادر می رویم “من تعجب می کنم اگر این است که یک رژیم غذایی مشکل” است که رژیم غذایی و آکنه. و من در واقع نوشته شده است که برای این گفتگو.

و خود را از مواد مغذی نیاز برای زنان تغییر دوباره در دوران بارداری و شیردهی. این کودک در حال رشد است خیلی خوب اسفنجی. پس از آن واقعا بچه وضعیت تغذیه است که بیشتر در معرض خطر و نوزاد انجام خواهد شد بهترین خود را به رشد با هر سوخت در دسترس است. اما برای بهینه سازی رشد و نمو کودک شما آیا می خواهید به مغذی در رژیم غذایی الگوی. اما شما لازم نیست که مقدار اضافی مواد غذایی و مواد مغذی به عنوان شما فکر می کنم. بطور اساسی, آن را معادل وان اضافی از ماست و سالاد ساندویچ خود را برای دیدار با الزامات اضافی. اما برخی از رژیم غذایی-مشکلات مربوط به انجام لگد کردن در دوران بارداری, مثل, سوزش سر دل یا در حال توسعه یبوست است. و شما می دانید, زنان باردار و این برای من اتفاق افتاده و همچنین در دوران بارداری, رفتن, هی چطور این اتفاق می افتد ؟ به خوبی در دوران بارداری وجود دارد تغییرات هورمونی اساسا خود را آهسته حمل و نقل بار در روده خود را به بدن شما بهترین شانس گرفتن هر گونه مواد مغذی از مواد غذایی تا برای حمایت از بارداری است.

و پس از خوردن سالم در دوران بارداری است که واقعا مهم است, اما شما ممکن است نیاز به یک افزایش در میزان مصرف فیبر در رژیم غذایی خود را. و یکی از مقالات من نوشته شده است برای گفتگو در مورد نحوه مدیریت یبوست است. و تاپیک کل سلسله مراتب تغذیه چیزهایی که شما می توانید انجام دهید. و فراتر از آن, سپس شما واقعا نیاز به ذکر آن را به متخصص زنان و یا GP خود را در مورد شما نیاز به برخی از نوع دیگر مانند دارویی کمک کند. و سپس آن را به مطمئن شوید که آن چیزی است که امن برای بارداری. و شما نیاز به صحبت کردن با آنها در مورد آن است.


ادامه مطلب: بررسی سلامت: چه چیزی برای خوردن و جلوگیری از بارداری


قمر راث: اطمینان حاصل کنید. در هر حال دیگر مراحل زندگی که در آن شما ممکن است نیاز به فکر می کنم در مورد تغییر رژیم غذایی خود را ؟ اگر چه می گویند, شما توسعه خاص به وضعیت بهداشت و درمان?

کلر کالینز: اگر شما دچار خاص وضعیت سلامت و سپس کاملا. رایج ترین رژیم غذایی-بهداشتی مرتبط با شرایط در استرالیا است که دیابت نوع 2 است. و برخی از مردم در حال حاضر مبتلا به پیش دیابت است که مانند یک زنگ هشدار و به شما می دهد یک فرصت برای تغییر الگوهای غذایی و شیوه زندگی خود را با رفتارهای مانند فعالیت فیزیکی به طوری که شما لازم نیست بروید در توسعه دیابت نوع 2 است. و سپس یکی دیگر بیماری های قلبی. هر دو از کسانی که باید در رژیم غذایی قطعات.

بنابراین برای دیابت نوع 2, شما به احتمال زیاد به متوسط نوع و مقدار کربوهیدرات است. و برای بیماری های قلبی وجود دارد طیف وسیعی از فعال زیستی مواد غذایی که شما می توانید افزایش مصرف خود را از غلات سبوس دار و سبزیجات و میوه و کاهش مصرف چربی اشباع شده. و شما می دانید شما می توانید پیدا کردن مقالات در مورد همه آن چیزهایی که در این گفتگو.

اما اگر شما خواندن آن و شما را, آه, وای, این راه پیچیده تر از من فکر کردم یا من واقعا می خواهم برخی از شخصی مشاوره و سپس درخواست خود را GP به شما مراجعه به یک معتبر تمرین متخصص تغذیه و دریافت شخصی طرح است.

قمر راث: بله کاملا. و یکی دیگر یائسگی است. من می دانم که شما در حال نوشتن یک مقاله برای ما در آینده در یائسگی و چه خاص وجود دارد چیزهایی که شما نیاز به نگه داشتن در ذهن در مورد رژیم غذایی خود را.

کلر کالینز: یائسگی است که واقعا ناعادلانه از آنجا که یکی از همکاران من لورن ویلیامز که همکاری برای نوشتن مقاله و او را از گریفیث دانشگاه وجود دارد در Gold Coast است که تمام دکترای پژوهش در این موضوع و تحصیل در استرالیا بررسی طولی سلامت زنان و به دنبال آن زنان به عنوان آنها انتقال از طریق یائسگی است. و میانگین افزایش وزن است که حدود دو و نیم کیلو.

اما حتی است که بیشتر جنبه ناعادلانه از یائسگی است. آنچه او کشف کرده است که هیچ تخفیف اگر شما در به دست آوردن وزن, اگر شما در زندگی یک شیوه زندگی سالم در حال حاضر که همه زنان در معرض ابتلا به افزایش وزن در دوران یائسگی است. و آن را ترکیبی از تغییرات هورمونی تقویت شده با تغییرات در زندگی. و برخی از این تغییرات در زندگی هستند که برای بسیاری از زنان فیزیکی کار در واقع کاهش می دهد که در آن زمان. شما می دانید خانه ممکن است کمتر از مردم زندگی در خانه خود را و شما لازم نیست که برای انجام تا آنجا ببریم.

برای بسیاری از زنان بیش از درآمد قابل تصرف. بنابراین شما در واقع می توانید بیرون بروید و کمی بیشتر صرف پول بیشتر در غذا خوردن. و نکته دیگر این است که این یک مرحله زندگی که در آن مصرف الکل در زنان را افزایش می دهد. شما می دانید, طوفان کامل. شما می دانید که شما تا به حال این دوست داشتنی شیوه زندگی سالم و سپس شما را به دست اورد وزن.

اما آنچه او همچنین نشان داد که این پیام مهم است که در آن برای شروع یائسگی زنان که به تغییر چیزی که رفت “درست است. من قصد دارم به ضرب و شتم این وزن به دست آورید.” و آنها تصمیم به خوردن بیشتر سبزیجات و یا توسعه جدید و سالم دستور العمل و یا راه رفتن خیلی بیشتر. آنها به دست آوردن نیست که دمای دو نقطه 2.5-ish کیلو.

تا آنجا که من واقعا فکر می کنم که بمکد که ما به دست آوردن وزن در دوران یائسگی, من واقعا خوشحال می دانم که آن را اجتناب ناپذیر است اما این نوع مانند شما می دانید آن را مانند داشتن یک بهار تمیز کردن در زندگی خود مرحله الگوهای خود را در الگوهای غذایی و فعالیت فیزیکی خود را. و شما می توانید از طریق یائسگی در یک وزن سالم و با یک شیوه زندگی سالم و سالم تر می شود. اما ما باید در گارد. بنابراین ناعادلانه است.


ادامه مطلب: بررسی سلامت: شش نکته برای از دست دادن وزن بدون رژیم غذایی مد زودگذر


قمر راث: بنابراین در غذا خوردن سالم در کنار چیزهایی که فقط مرتب کردن بر اساس از زیر استرالیا دستورالعمل های غذایی?

کلر کالینز: بله اما ما نیاز به کمی توجه داشته باشید از احتیاط در مورد دستورالعمل های غذایی. و است که بسیاری از مردم خوردن مانند استرالیا دستورالعمل های غذایی. در واقع موسسه استرالیا از سلامت و رفاه مدل چه اتفاقی خواهد افتاد اگر مردم در خوردن پنج وعده سبزیجات و دو وعده میوه و به حال خود غلات سبوس دار و استفاده می شود, کاهش چربی لبنیات و شما می دانید انتخاب کم چرب ترین قسمت اشکال از پروتئین است.

آنها مدل که اگر هر کس در استرالیا فردا شروع به خوردن مانند توصیه های موجود در استرالیا دستورالعمل های غذایی که نرخ بیماری های قلبی را کاهش 62% و دیابت نرخ خواهد رها – دیابت نوع 2 نرخ باید بگم که افت حدود 40 درصد است. که قصد ندارم به اتفاق می افتد. مردم نمی خواهید برای انجام این کار است. و ما می دانیم که تنها 3 از 100 استرالیایی خوردن پنج وعده سبزیجات در روز.

بله قطعا خوردن بیشتر مانند استرالیا راهنمای غذا خوردن سالم و استرالیا دستورالعمل های غذایی اما یک جای خوب شما می توانید شروع به غذا خوردن سالم امتحان. این یک مسابقه کوتاه است که طول می کشد کمتر از 10 دقیقه انجام دهید. این برنامه رایگان است و آن را آنلاین. این نرخ را الگوهای غذایی در مقایسه با توصیه هایی در استرالیا دستورالعمل های غذایی. و که در حال حاضر لینک به یک وب سایت – ما فکر می کنم آن را سرگرم کننده به هر حال از آنجا که ما اختراع آن به نام هیچ زمان. این دستور العمل توصیه های برای مطابقت با سالم غذا خوردن خود را امتحان گزارش.

ما راه اندازی برخی از سرگرم کننده فیلتر وجود دارد. بنابراین اگر شما فقط یک پایه و شما رو مایکروویو و فقط یک گلدان شما می توانید آن را برای دستور العمل های خود را مطابق تجهیزات آشپزخانه. و ما همچنین اضافه شده این فیلتر است که اجازه می دهد تا شما را به می گویند چه زندگی سالم خود را به اهداف هستند. و ما catered برای تمام سنین است. برخی از مردم به ما گفت هدف آنها این بود که پوست درخشان. و برخی از مردم گفت: من می خواهم به انجام بهتر در ورزش است. و برخی از مردم گفت: من می خواهم برای مدیریت وزن. بنابراین شما می توانید بیشتر خیاط دستور برای آن است. بنابراین هیچ زمان و سالم غذا خوردن مسابقه. و این راه ما را از تلاش برای کمک به استرالیا خوردن کمی سالم تر و بهتر احساس کرده و سلامت خود را بهبود بخشد و همچنین.


ادامه مطلب: کردم قبل از دیابت ؟ در اینجا پنج چیز به خوردن و یا جلوگیری از, برای جلوگیری از دیابت نوع 2


قمر راث: من در حال حاضر مشتاق به پرش بر روی آن راست پس از این و آن را امتحان کنید. بزرگ. بنابراین دستورالعمل های غذایی که به شما می گویند آنها واقعا خوب منبع و مرجع, نقطه, اما احتمالا یکی از اندازه متناسب با تمام روش ؟

کلر کالینز: کاملا. و وجود دارد برخی از منابع در وب سایت های دولتی به نام غذا خوردن برای سلامتی و وجود دارد برخی از منابع در آن است. و آنها طراحی شده برای عمدتا سالم استرالیا جمعیت در حالی که به رسمیت شناختن است که اضافه وزن و چاقی نسبتا شایع است و مردم معمولا به دنبال اضافی مشاوره برای چیزهایی مانند دیابت نوع 2 و بیماری های قلبی. قطعا وجود دارد یک خوب در وهله اول برای جلوگیری از. اما همانطور که اشاره کردم شما ممکن است نیاز اضافی تخصصی کمک کند اگر شما باید برخی از کسانی که شایع بیماری های مزمن. و یک جای خوب برای شروع به پیدا کردن این است که با یک بررسی سلامت با پزشک عمومی خود را که می تواند انجام یک بررسی سلامت قلب و بررسی فشار خون خود را. و شما می دانید اگر شما لازم نیست که ترازو در خانه آنها می توانید انجام یک بررسی بر روی وزن خود را. اما مهم تر از این است که چک کردن خون خود را برای دیدن آنچه که سطح کلسترول خود است و اینکه آیا سطح قند خون خود را بالا نشان می دهد شما در معرض ابتلا به دیابت نوع 2 است.

قمر راث: پس مردم به چه نیاز به در نظر به اطمینان حاصل شود که آنها در حال دنبال کردن رژیم غذایی مناسب برای شرایط فردی خود را و یا خود را برای مرحله ای از زندگی ؟

کلر کالینز: من فکر می کنم نکته کلیدی در وقتی که می آید به رژیم غذایی مربوط به بهداشت و تغذیه مربوط به سلامت است که بدانیم چه عوامل خطر خود را برای این شرایط مزمن. و واقعا به دانستن آن شما نیاز به چک کردن با یک حرفه ای بهداشت و درمان با پزشک عمومی خود را. شما ممکن است یک نفر خوش شانس است که ژن این معنی است که شما باید فوق العاده سطح قند خون و شما باید فوق العاده سطح کلسترول و فشار خون خود را ، پس از آن که اساسا به این معنی است که شما در حال انجام کارهای درست برای ژن های خود را و بدن خود را. اما یک چک آپ خود را با GP است که معمولا یک فرصت برای دیدن, شما می دانید چه باید به بهینه سازی در رژیم غذایی ؟ یکی از چیزهایی که در مورد فشار خون بالا است که آن را واقعا شایع است اما مطلقا هیچ نشانه یا علائم. بنابراین تا زمانی که شما آن را دریافت چک توسط GP خود را, شما حتی نمی خواهد می دانم.

قمر راث: در چه مورد ؟ چه نوع از چیزهایی که آنها نیاز به در نظر گرفتن در مورد رژیم غذایی ؟

کلر کالینز: هنگامی که شما شروع به نزدیک شدن به 75 و بالاتر, سپس آن را جالب توجه است که تغذیه خود را با الزامات و نیازهای غذایی شروع به تغییر کمی است. هنگامی که شما مسن تر حرکت از تمرکز به تلاش برای از دست دادن بافت های عضلانی خود را. یک کلمه برای این که سوء تغذیه از سن و آن را به نام کم ماهیچگی. و این واقعا مهم است. و بنابراین به عنوان سن شما به محافظت از بدن خود را از کم ماهیچگی خود نیاز پروتئین در واقع شروع به بالا رفتن.

و مردم باید این تصویر, از, “اوه, شما می دانید افراد مسن است. آنها فقط نیاز به یک فنجان چای و یک تکه نان تست.” آنها در واقع نمی. آنها ممکن است نیاز به قهوه خود را ساخته شده در شیر و یا آنها ممکن است نیاز به یک مکمل تغذیه ای اگر اشتهای خود را واقعا ضعیف است. و این یکی دیگر از زمان که در آن شما ممکن است نیاز به تخصصی مشاوره تغذیه. اگر وجود دارد هر زمینه ای شرایط پزشکی و یا اگر افراد مسن در خانواده شما در یک خانه سالمندان, شما ممکن است نیاز به صحبت کردن خانه سالمندان کارکنان در مورد اینکه آیا آنها در حال ملاقات با نیازهای تغذیه ای خود و یا نه.

به عنوان سن شما فعالیت بدنی و چون خود را توده عضلانی کاهش می یابد خود را در کل مصرف انرژی را کاهش می دهد. و این کمی مانند رفتن از ماشین به ماشین کوچکتر. شما هنوز هم نیاز به همان مقدار از ویتامین ها و مواد معدنی و چیزهایی که ما شفا است. شما می دانید که آنها در یک ویتامین یا آنها یک ماده معدنی, اما آنها به کمک بدن خود را بهتر اجرا شود. شما هنوز هم نیاز به همان مقدار از آنها را, اما شما نیاز به آنها را در کمتر انرژی است. بنابراین مانند وجود دارد کمتر جایی برای خطا. بنابراین چای و نان تست کافی نیست و شما می دانید برای مادر بزرگ و یا پاریس برای فرد مسن تر. آنها با داشتن مواد مغذی و مواد مغذی غذاهای متراکم.

بنابراین شما می دانید, سوپ سبزیجات, بنابراین برای قرار دادن تمام سبزیجات در بافت سمت راست که به نظر می رسد جذاب است که واقعا مهم است. نکته دیگر همانطور که شما مسن است که جوانه های چشایی خود را تغییر دهید. شما می توانید کمتر است. برخی از جوانه های چشایی خود را شروع به کاهش است. و تا طعم دهنده مواد غذایی بیشتر و به این ترتیب, شما می دانید, Nanna یا پدر بزرگ آن را دوست دارم و نه از راه شما می خواهم آن را واقعا مهم است. بنابراین می توان آن را یک مرحله زندگی که در آن برای مردم اگر آنها فکر می کنم “هی غذا درست نمی کند به عنوان طعم خوب را ندارد و سپس تلاش از چه گیاهان و ادویه جات ترشی جات و طعم دهنده ها آنها و با استفاده از آن به جای نمک.

چرا که شما به عنوان سن شما بیشتر مستعد ابتلا به فشار خون بالا و شما نیز بیشتر در معرض ابتلا به دیابت در حال توسعه. بنابراین تغذیه مهم باقی می ماند حق را از طریق زندگی خود را. و آن را واقعا مهم ما در اجتماعی زندگی می کند.

بنابراین من فکر می کنم شما می دانید اگر من تا به حال یک پیام نهایی آن: بدون توجه به آنچه شما انجام و یا چه مشغول شما هستند هنوز هم پیدا کردن که زمان طبخ و آماده سازی و خوردن با افراد دیگر است که واقعا یک راه مهم برای حفظ خانواده خود فرهنگ غذایی و به دنبال پس از تغذیه های مرتبط با سلامت و رفاه اجتماعی از هر کس در خانواده خود را.


ادامه مطلب: عضله-اتلاف وضعیت ‘کم ماهیچگی’ در حال حاضر به رسمیت شناخته شده بیماری است. اما همه ما می توانیم از خودمان محافظت کنیم


قمر راث: و آخرین سوال من من تعجب می کنم اگر آن را می رود به تمام سنین برای هر کسی که در تلاش برای خوردن سالم و پیروی از یک رژیم غذایی سالم – از کجا خارق العاده جا در ؟ من می دانم که وجود دارد ممکن است یک پاسخ به همه جا اما من فکر می کنم که این نوع از سوال مردم دست و پنجه نرم کردن با آن زمانی که بعد از مد زودگذر است و درست در مقابل آنها. و شما می دانید آنها چه می کنند ؟ باید از آنها خوردن این ؟ باید از آنها بیرون رفتن و خرید آن ؟

کلر کالینز: رژیم های غذایی مد فقط تا مداوم و منظم است که ما اغلب به نوشتن مقالات برای گفتگو در مورد آنها. اما شما می دانید, چیزی که من در مورد خارق العاده است که وجود دارد مواد غذایی فوق العاده وجود دارد انبوه آنها و آنها در واقع همه در سوپر مارکت.

و هنگامی که شما راه رفتن در سوپر مارکت – این یکی از راه های سوپر مارکت طراحی می کند سعی کنید و کمک به ما غذا خوردن سالم – شما در راه رفتن با صدا غذا خوردن به مواد غذایی فوق العاده بخش و آنها سمت راست وجود دارد. آنها لازم نیست که بسته است. آنها ندارد و برچسب. اما از آن است که طیف گسترده ای از سبزیجات و میوه. و من فکر می کنم اگر وجود دارد یک چیز مهم است به یاد داشته باشید زمانی که شما به سوپر مارکت بروید هر هفته زمانی که شما به سوپر مارکت رفت و یا شما وارد یک بازار نگاه کسانی که سبزیجات و میوه ها و آن یکی شده است در واگن برقی خود را, شما می دانید در چند هفته گذشته? و دعوت آنها را در. برخی از تحقیقاتی که ما انجام داده ایم نشان می دهد که انواع مختلفی از سبزیجات و میوه, اما به خصوص, انواع, سبزیجات, پیش بینی خود را در دراز مدت هزینه های مراقبت های بهداشتی.

و ما نشان داده ایم که در یک مطالعه تحقیقاتی بیش از 15 سال در استرالیا مطالعه طولی بر سلامت زنان. و بسیاری از تحقیقات ما انجام داده ایم نشان می دهد که انواع مختلفی از آن غذاهایی است که متعلق به استرالیا راهنمایی برای سالم غذا خوردن در استرالیا دستورالعمل های غذایی که آن را در واقع کسانی که غنی از مواد مغذی, مواد غذایی که پیش بینی خود را از مواد مغذی مصرف و سپس تصمیم می گیرید که آیا شما در یک مسیر برای سلامت و یا شما در یک مسیر برای سلامت. شما در یک مسیر برای سلامت فقیر.

بنابراین برای رفتن تنوع در غلات سبوس دار, سبزیجات, میوه های خود را از منابع پروتئین شامل گوشت و مرغ و ماهی و پس از آن همه فوق العاده منابع گیاهی و غلات سبوس دار. در مجموع کسانی که همه چیز را تا یک رژیم غذایی سالم الگوی. آنها را تا زمانی که شما غذا خوردن آنها را. و پس از آن است که تعیین می کند که آیا شما در حال رفتن به سالم یا کمتر سالم است.


ادامه مطلب: تا به حال به پره اکلامپسی در بارداری ؟ این 5 چیز خود را کاهش خطر بیماری قلبی


قمر راث: وجود هر چیز دیگری شما می خواهم به بحث در مورد که ما نمی لمسی ؟

کلر کالینز: این تنها چیزی است که من امیدوارم که مردم احساس تنهایی وقتی که می آید به تغذیه. بروید و یک نگاه در هیچ زمان. نه تنها ما که لود سایت با بسیاری از دستور العمل های ما و همچنین لود شده با مقدار زیادی از اطلاعات ارسال ها و اسطوره ها است. ما در ارتباط بسیاری از گفتگو مقالات به آن است. و پس از آن دیگر جایی برای رفتن برای اطلاعات خوب است رفتن به مکالمه و نوع تغذیه در نوار جستجو. و شما خواهید دید بسیاری از مقالات که خودم تیم من و تعداد زیادی از دیگر دانشگاهیان از دیگر دانشگاه ها در سراسر استرالیا نوشته شده در مواد غذایی و تغذیه.

قمر راث: از شما بسیار سپاسگزارم کلر برای پیوستن به ما در Trust Me, i’m An Expert امروز. آن را بزرگ بوده است صحبت کردن به شما دوباره.

کلر کالینز: با تشکر از شما. آن را مطلق من لذت بخش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im