من می خواهم شما را به تصور یک بزرگراه منحصرا اختصاص داده شده به ارائه انرژی جهان.

هر خط محدود شده است به کامیون که حامل یکی از هفت در مقیاس بزرگ منابع انرژی اولیه: زغال سنگ, نفت, گاز, هسته ای, آبی خورشیدی و باد است.

فعلی ما امنیت انرژی در یک قیمت می آید که دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای از این کامیون ها در سه شلوغ ترین خطوط: آنهایی که به زغال سنگ نفت و گاز طبیعی است.

ما نمی توانیم فقط با قرار دادن موانع شبانه برای متوقف کردن این کامیون ها; آنها در حال حمل اکثریت قریب به اتفاق جهان عرضه انرژی است.

اما اگر ما گسترش برق پاک تولید انجام شده توسط کامیون ها در انرژی خورشیدی و باد خطوط — سه یا چهار بار بیش — به لحاظ اقتصادی کارآمد انرژی پاک در آینده?

فکر می کنم برق اتومبیل به جای بنزین اتومبیل است. فکر می کنم الکتریکی کارخانه ها به جای نفت سوز کارخانه. پاک و ارزان تر را اجرا کنید. یک تکنولوژی محور انتقال منظم. مشکلات ساخته شده توسط تکنولوژی حل شد توسط فن آوری.


ادامه مطلب: نحوه انتقال از زغال سنگ: 4 درس برای استرالیا از سراسر جهان


اشتباه نکنید این خواهد بود که بزرگترین چالش مهندسی تا کنون انجام شده است. انرژی سیستم بزرگ است و حتی در سطح بین المللی متعهد و تلاش متمرکز انتقال را چند دهه است.

آن را نیز نیاز به احترام برنامه ریزی و بازآموزی برای اطمینان از تحت تاثیر افراد و جوامع که سوخت انرژی ما پیشرفت برای نسل پشتیبانی می شوند در طول انتقال.

به عنوان تونی یک کارگر از یک Gippsland سوخت زغال سنگ نیروگاه اشاره کرد از مخاطبان در این هفته Q+یک برنامه:

نیروی کار بسیار نوآورانه ما برای چالش ما در انطباق با آنچه در مقابل ما قرار داده و ما ثابت کرده اند که در گذشته است.

این یک یادآوری است که اگر دولت و صنعت و جوامع و افراد به اشتراک گذاشتن یک چشم انداز مثبت انتقال را می توان به دست آورد.

خیره کننده پیشرفت تکنولوژی شاهد در ده سال گذشته من خوش بینانه است.

انرژی های تجدید پذیر پررونق است در سراسر جهان و در حال حاضر تحویل در به طور قابل توجهی هزینه پایین تر از همیشه قبل از.

در استرالیا, هزینه تولید برق از باد و انرژی خورشیدی در حال حاضر حدود 50 دلار در هر مگاوات ساعت.

حتی زمانی که تنوع است firmed با ذخیره سازی قیمت انرژی خورشیدی و باد برق پایین تر از موجود گازسوز تولید برق و شبیه به جدید-ساخت زغال تولید برق.

این باعث شده است تا قابل توجهی انرژی خورشیدی و باد برق جذب در استرالیا و مهمتر از همه رقم 33 درصد کاهش در تولید گازهای گلخانه ای در بخش برق تا سال 2030 در مقایسه با زمانی که به سطح سال 2005.

و این روند قیمت گذاری را فقط در ادامه با های اخیر گزارش سازمان ملل متحد اشاره کرد که در دهه گذشته به تنهایی هزینه برق خورشیدی کاهش 80% و تنظیم شده است به کاهش و حتی بیشتر.

بنابراین ما در راه ما. ما می توانید انجام دهید این است. زمان و دوباره ما نشان داده اند که هیچ چالش برای بشریت است فراتر از بشریت است.

در نهایت ما نیاز به مکمل های خورشیدی و باد با طیف وسیعی از فن آوری های مانند سطح بالای ذخیره سازی و انتقال از راه دور و بهره وری بهتر در راه ما با استفاده از انرژی.

اما در حالی که این فن آوری در حال کوچک ما نیاز به یک انرژی همراه امروز است که می تواند واکنش نشان می دهند به سرعت به تغییرات در انرژی خورشیدی و باد خروجی. انرژی همراه است که خود را نسبتا پایین در تولید گازهای گلخانه ای و که تنها در عمل زمانی که مورد نیاز است.

در کوتاه مدت به عنوان نخست وزیر اسکات موریسون وزیر انرژی و آنگوس تیلور قبلا اعلام شده گاز را بازی خواهد کرد که نقش حیاتی.

در واقع گاز است که در حال حاضر ساخت این امکان را برای سازمان ملل برای انتقال به یک قابل اعتماد و نسبتا کم تولید گازهای گلخانه ای برق.

نگاه در بریتانیا که در آن زغال سنگ سوز تولید برق کاهش یافت از 75 درصد در سال 1990 به فقط 2 درصد در سال 2019.

رانندگی این شده است یک افزایش در انرژی خورشیدی, باد و برق آبی از 2 درصد به 27 درصد است. در همان زمان و این کلیدی است برای تحویل قابل اعتماد برق تامین برق از گاز طبیعی افزایش یافته و از صفر در سال 1990 به بیش از 38 درصد در سال 2019.

من آگاه هستم که ساختمان جدید گاز ژنراتور ممکن است دیده شود به عنوان مشکل اما در حال حاضر اجازه دهید فرض کنیم که با انرژی خورشیدی و باد و گاز ما را در رسیدن به یک قابل اعتماد و کم تولید گازهای گلخانه ای برق.

آیا این کافی است ؟ نه واقعا.

ما هنوز هم نیاز به یک چگالی بالا منبع حمل و نقل سوخت برای مسافت های طولانی و سنگین وظیفه کامیون.

ما هنوز هم نیاز به یک جایگزین شیمیایی مواد خام را به آمونیاک مورد استفاده برای تولید کود.

ما هنوز هم نیاز به یک وسیله ای برای حمل انرژی پاک از یک قاره دیگر.

ورود قهرمان: هیدروژن است.

هیدروژن می تواند پر کردن شکاف ها در ما انرژی نیاز دارد. جولیان اسمیت/AAP تصویر

هیدروژن فراوان است. در واقع آن ها فراوان ترین عنصر در جهان است. تنها مشکل این است که وجود دارد هیچ جا بر روی زمین است که شما می توانید تمرین خوبی و پیدا کردن گاز هیدروژن است.

وحشت نکنید. خوشبختانه هیدروژن موظف است تا در مواد دیگر. یکی همه ما می دانیم: آب در ثانیه در H₂O.

ما دو راه عملی برای استخراج هیدروژن با نزدیک به صفر تولید گازهای گلخانه ای.

ما می توانیم تقسیم آب در یک فرایند به نام الکترولیز با استفاده از برق تجدید پذیر.

دوم ما می توانیم با استفاده از زغال سنگ و گاز طبیعی به تقسیم آب و ضبط و برای همیشه دفن دی اکسید کربن ساطع شده در طول راه.

من می دانم که برخی ممکن است تردید به دلیل کربن ضبط و ذخیره سازی دائمی شده است به صورت تجاری قابل دوام در تولید برق میباشد.

اما این فرایند برای تولید هیدروژن به طور قابل توجهی بیشتر مقرون به صرفه برای دو مهم ،

اول از دی اکسید کربن است که در پشت سمت چپ به عنوان یک باقی مانده بخشی از فرآيند توليد هيدروژن وجود دارد هیچ مرحله اضافی و کمی هزینه اضافه برای استخراج آن.

و دوم به این دلیل که فرایند عمل در خیلی بالاتر از فشار استخراج دی اکسید کربن است که بیشتر انرژی کارآمد و آن را آسان تر است به فروشگاه.

بازگشت به الکترولیز تولید مسیر ما نیز باید تشخیص دهند که اگر هیدروژن تولید می شود به طور انحصاری از انرژی خورشیدی و باد برق ما را تشدید بار تجدید پذیر در خطوط ما انرژی بزرگراه.

فکر می کنم برای یک لحظه از مقادیر زیادی از فولاد و آلومینیوم و بتن مورد نیاز برای حمایت از ساخت و خدمات انرژی خورشیدی و بادی سازه های. و مس و فلزات خاکی کمیاب مورد نیاز برای سیم و موتور. و لیتیوم و نیکل و کبالت و منگنز و باتری دیگر مواد مورد نیاز برای ایجاد ثبات در سیستم.

این امر می تواند عاقلانه بنابراین برای حفاظت در برابر هر گونه بالقوه محدودیت منابع با یکی دیگر از منبع انرژی.

خوب با تولید هیدروژن از گاز طبیعی یا زغال سنگ با استفاده از کربن ضبط و ذخیره سازی دائمی ما می توانید اضافه کردن به عقب دو خطوط به ما انرژی بزرگراه حصول اطمینان از ما چهار اولیه منابع انرژی برای پاسخگویی به نیازهای آینده: انرژی خورشیدی و باد و هیدروژن از گاز طبیعی و هیدروژن از زغال سنگ.


ادامه مطلب: 145 سال بعد از ژول ورن خواب هیدروژن آینده آن را وارد کرده


بعلاوه پس از استخراج هیدروژن را فراهم می کند منحصر به فرد راه حل باقی مانده چالش های ما در آینده ما الکتریکی سیاره است.

برای اولین بار در بخش حمل و نقل استرالیا بزرگترین کاربر نهایی از انرژی است.

زیرا هیدروژن سوخت حامل انرژی بسیار بیشتر از معادل وزن باتری را فراهم می کند عملی دیگر برد جایگزین برای تأمین انرژی مسافت های طولانی اتوبوس ب-دو کامیون و قطار که سفر از معادن در مرکزی استرالیا به ساحلی بنادر و کشتی ها که حامل مسافر و کالا در سراسر جهان است.

دوم در صنعت که در آن هیدروژن می تواند کمک به حل برخی از بزرگترین چالش های تولید گازهای گلخانه ای.

نگاهی به تولید فولاد. در جهان امروز استفاده از ذغال سنگ در تولید فولاد مسئول متناوب 7 درصد از انتشار دی اکسید کربن.

تداوم با این شکل از فولاد تولید خواهد شد در نتیجه این درصد در حال رشد frustratingly بالاتر که ما را در پیشرفت decarbonising بخش های دیگر اقتصاد است.

خوشبختانه پاک کردن هیدروژن نه تنها می تواند انرژی مورد نیاز است که برای حرارت کوره های انفجار, آن همچنین می تواند جایگزین کربن موجود در زغال سنگ استفاده می شود برای کاهش اکسید آهن به آهن خالص که از فولاد ساخته شده است. و با هیدروژن به عنوان عامل کاهنده تنها محصول جانبی است که بخار آب است.

این را یک انقلابی تاثیر بر برش جهانی تولید گازهای گلخانه ای.

سوم هیدروژن می تواند انرژی را ذخیره نه تنها برای یک روز بارانی, اما همچنین به کشتی آفتاب از سواحل ما که در آن فراوان است به کشورهایی که در آن مورد نیاز است.

اجازه دهید به من نشان می دهد این نقطه است. در ماه دسامبر سال گذشته من ممتاز شاهد راه اندازی اولین مایع هیدروژن کشتی حامل در ژاپن است.

به عنوان رگ خورد به آب من تو را دیدم آن را نه تنها به عنوان, راه اندازی اولین کشتی در نوع خود تا کنون ساخته شود اما به عنوان راه اندازی یک عصر جدید است که در آن انرژی پاک خواهد بود به طور معمول حمل و نقل بین قاره است. حمل و نقل آفتاب.

و در نهایت از آنجا که هیدروژن در یک روش مشابه عمل به گاز ما گاز ژنراتور می تواند پیکربندی مجدد در آینده به اجرا در هیدروژن — منظمی عطف بالقوه میراث به جایزه اضافه شده است.

هیدروژن-صفحه اقتصاد

ما واقعا در سپیده دم از یک صنعت پر رونق.

وجود نزدیک به 2 تریلیون دلار در بازار جهانی برای هیدروژن آمده 2050 فرض کنید که ما می توانید درایو قیمت تولید هیدروژن به طور قابل ملاحظه ای پایین تر از 2 دلار در هر کیلوگرم است.

در استرالیا ما رو موجود زمین های منابع طبیعی, تکنولوژی نشانهای از شبکه های جهانی و تخصص صنعت.

و ما در حال حاضر تعهد ملی هیدروژن استراتژی به اتفاق آرا به تصویب رسید در جلسه توسط مشترک دولت و قلمرو دولت در اواخر سال گذشته.

در واقع همانطور که من پس از مدت من به عنوان دانشمند ارشد در این آخرین سال ریاست توسعه این استراتژی بوده است یکی از proudest دستاوردهای.

نتایج کامل را نمی توان یک شبه اما آن را کشت دانه و اگر ما همچنان به تمایل آنها را به رشد جدیدی در عرصه برنامه های عملی و unimagined امکانات.


این یک ویرایش عصاره یک سخنرانی به باشگاه مطبوعات ملی از استرالیا در فوریه 12 سال 2020 است. کامل سخنرانی در اینجا در دسترس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو