رئیس افسر بهداشت هشدار داده شد St ریحان منظور خواهد خطر انداختن مراقبت

آقای اندروز گسترش سفارش خود را به صورت ماسک به فرسوده در سطح ایالت و ممنوع بازدید کنندگان برای جیلان و Bellarine شبه جزیره خانه.

در حال بارگذاری

در مصاحبه با عصر و صبح سیدنی هرالدرئیس St ریحان خانه برای سالمندان در ویکتوریا کن Kontis گفت: یکی از ناراحت کننده ترین قسمت از ملبورن مراقبت از سالمندان شیوع – غفلت از ساکنان پس از پرسنل بودند به کارگردانی استاد Sutton به ماندن در خانه – باید اجتناب شده است.

“آنها اشتباهات به این دلیل که آنها آمادگی” آقای Kontis گفت: جایگزینی کارکنان مونتاژ توسط دولت فدرال با کمتر از یک روز متوجه به اجرا خانه. “متاسفانه هیچ کس در دولت قدردانی این کار این است که این مراقبت از سالمندان امکانات انجام دهد.”

در یک نوشته شده ارز با آقای Kontis استاد Sutton گفت: این تصمیم بلافاصله قرنطینه همه کارکنان مورد نیاز شد در زیر محل کار قوانین ایمنی و حفاظت ساکنان را به سلامت.

برتر Daniel Andrews فدرال و سالخورده مراقبت وزیر ریچارد Colbeck هر دو در دفاع از استاد Sutton تصمیم این هفته است.

Clinical waste removalists at the St. Basil's Homes for the Aged Care in Victoria.

بالینی ضایعات removalists در سنت بازیل خانه برای مراقبت از سالمندان در ویکتوریا.اعتبار:پنی است.

سنت بازیل شیوع به تصویر کشیده شده است به عنوان مثال از سوء مدیریت و لا ابالی بیماری های عفونی شیوه های کنترل در صنعت برای بدنام هزینه-برش و غفلت است. آقای Kontis گفت: این ویروس معرفی شد و به خوبی اجرا خانه بدون علامت کارکنان و ساکنان آسیب پذیر فراموش شده بودند در یک بیمار در نظر گرفته پاسخ توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

“من به آنها گفتم ما باید بدون اعتماد به نفس در مردم شما را در خواهد آورد. شما می توانید تصور در آوردن افرادی که هرگز وجود دارد قبل از به انجام یک بعد از ظهر یا شب تغییر نگاه مردم ؟ باید شده اند وجود دارد راه حل دیگری داشت:” آقای Kontis گفت.

در حال بارگذاری

اولین COVID-19 مورد در خیابان ریحان تایید شد در جولای 10, سه روز قبل از دولت فدرال موظف به استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی در مراقبت از سالمندان مراکز. معرفی شد به طور جداگانه توسط سه نفر از کارکنان که هر آلوده توسط دوستان و یا خانواده و مشغول به کار در بخش های مختلف از سنت بازیل.

آقای Kontis گفت که پس از, کارکنان ساکنان آلوده تلاش برای جلوگیری از شیوع بودند مانع تاخیر در نتایج تست ارائه شده و بازگشت به سنت بازیل مدیریت.

اسناد و مدارک ارائه شده به سن و صبح سیدنی هرالد نشان می دهد که در ارتفاع St ریحان شیوع در جولای 15, همه ساکنان و 90 درصد از کارکنان مورد آزمایش قرار گرفتند. از آن زمان سه روز برای تست کامل نتایج به بازگشت با وجود DHHS دادن خانه اولویت وضعیت.

آقای Kontis گفت: “چگونه می تواند شما را در نتایج تست را که تا سه روز به بازگشت؟”

همه St ریحان کارکنان شد دوباره آزمایش آخرین یکشنبه. حدود یک سوم از آنها مثبت باقی می ماند و در حدود یک سوم دیگر هنوز در انتظار برای نتایج.

مهم تصمیم گیری مؤثر بر سنت بازیل ساکنان در نظر گرفته شد پس از 3 بعدازظهر جلسه در تاریخ 21 ژوئیه بین Mr Kontis خود را مدیریت ارشد DHHS فدرال و وزارت بهداشت مقامات و سالخورده مراقبت از کیفیت و ایمنی کمیسر جانت اندرسون. در آن زمان 18 کارکنان و 40 ساکنان از جمله تقریبا تمام ساکنان از زوال عقل, wing, تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

استاد ساتون در نامه ای به آقای Kontis گفت: شیوع نشان “قابل توجه و تهدید جدی برای بهداشت عمومی” و به سلامت و زندگی St ریحان کارکنان و ساکنان است و تمام کارکنان که تا به حال مشغول به کار در خانه در طول دو هفته گذشته نیاز به قرنطینه.

“با توجه به این مهم و گسترده انتقال عفونت به تاریخ بالا مورد مرگ و میر COVID-19 و سهولت که با آن می توانید درون مسکونی مرکز مراقبت از سالمندان و جامعه ضروری است که بیشتر فوری اقدامات صورت گرفته برای حفاظت از سلامت و رفاه ساکنان و سلامت – تحت ایمنی و بهداشت شغلی تعهدات از کارکنان” استاد Sutton نوشت.

نامه به سنت بازیل هیچ چاره ای هشدار داد: “این یک جرم به رد و یا موفق به تطابق با چنین جهت و بدون منطقی ببخشید.” کارکنان داده شد تا 12 ظهر در تاریخ 22 ژوئیه به تخلیه خانه.

Victoria's Chief Health Officer Brett Sutton directed St Basil's entire staff and management to quarantine from the virus.

ویکتوریا ارشد بهداشت افسر برت Sutton کارگردانی St ریحان کل کارکنان و مدیریت به قرنطینه از ویروس.اعتبار:جو Armao

آقای Kontis نوشت: بازگشت به استاد Sutton ذکر است که این بخشنامه به معنای خانه را مدیریت کل تیم خواهد بود کنار و ساکنان خواهد بود سمت چپ در مراقبت از ناآشنا کارکنان سازمان تحت هدایت دولت فدرال است.

“ما نمی دانیم که هر یک از این جایگزینی کارکنان هستند و چه آنها که صالح و یا قابل اعتماد برای ارائه خدمات به ساکنان ما,” او نوشت.

“آژانس که پیشنهاد شد توسط DHHS فعالان به نظر می رسد یک کار استخدام شرکت که طول می کشد هیچ مسئولیتی در قبال اقدامات کارکنان ارائه می کنند.”

“ما بیشتر هیچ راهی برای دانستن اینکه آیا وجود خواهد داشت نظارت کافی توسط دولت منصوب مدیران جایگزینی کارکنان و اینکه آیا این مدیران باید توانایی و تجربه برای مدیریت یک مرکز از این نوع است.”

در حال بارگذاری

آقای اندروز در چهار شنبه قاطعانه در دفاع از این تصمیم به طور مستقیم بیش از 100 کارکنان در خیابان ریحان را به ماندن در خانه. “جایگزین خواهد بود به آنها را در کار و آلوده هر فرد در محل” آقای اندروز گفت. “شما نمی تواند انجام دهد.”

آقای Kontis توصیف یک کار استخدام شرکت در ابتدا پیشنهاد شده توسط DHHS به ارائه موقت کارکنان – شرکت پس از آن جایگزین Aspen پزشکی – به عنوان “بارگذاری می خورد” بهداشت و درمان. “این همان چیزی است که اتفاق افتاده در هتل قرنطینه” او گفت:. “متاسفانه ما صنعت سرند با پاره وقت و گاه به گاه مردم و پیمانکاران و پیمانکاران فرعی.”

نخست وزیر اسکات موریسون در این هفته تشریح برخی از برنامه های بعدی نمونه هایی از غفلت در گزارش St ریحان خانواده به عنوان “ناراحت”. آقای Kontis توصیف مورد یکی از ساکنان که داشت با دروغ گفتن در خاکی ورق و با یک uneaten سینی حزب کیک و رول سوسیس در کنار تخت او. او در مرحله پیشرفته ای از زوال عقل و از دست داده بود توانایی خود را به فرو برد.

در حال بارگذاری

وجود دارد که تنها 32 ساکنان در حال حاضر در خیابان ریحان. این شامل 18 بیماران مبتلا به زوال عقل مبتلا به COVID-19 اما حاضر به ترک. ساکنان دیگر منتقل شده اند به بیمارستان. دوازده سنت بازیل ساکنان درگذشت پس از آزمایش مثبت به COVID-19.

آقای Kontis گفت که او تلاش برای متقاعد کردن DHHS مقامات ترک آلوده ساکنان در خانه تحت مراقبت کارکنان خود و نقل مکان COVID-رایگان ساکنان. “به من گفت: اجازه بدهید بعد از آنها نگاه کنید اجازه دهید آنها را به مرگ با عزت اگر آنها در حال رفتن برای مردن از این بیماری است.”

آقای Kontis کمک به ایجاد سنت ریحان در Fawkner نه برای سود مرکز مراقبت از سالمندان متعلق به یونانی ارتدوکس قلمرو مذهبی اسقف اعظم از استرالیا کار کرده است و در مراقبت از سالمندان برای 40 سال. اسقف اعظم Makarios Griniezakis را در روز جمعه انجام یک مراسم یادبود در سیدنی بشارت بانوی ما کلیسای جامع سنت بازیل ساکنان که فوت کرده اند در طول این بیماری همه گیر.

ما صبح و شب Edition خبرنامه

مهم ترین اخبار و تحلیل و بینش به صندوق پستی خود تحویل در آغاز و پایان هر روز. ثبت نام در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de