شیمیایی نشت گاز در کارخانه کشته شدن 8, نزدیک به 1000 بیمار

حیدرآباد هند — یک ماده شیمیایی گاز به بیرون درز از یک کارخانه صنعتی در جنوب هند در اوایل روز شنبه ترک از مردم در تلاش برای نفس کشیدن و سقوط در خیابان ها به عنوان آنها سعی به فرار. حداقل هشت نفر کشته و نزدیک به 1000 دچار مشکلات تنفسی و دیگر واکنش های.

مدیر Vinay Chand گفت: چند نفر غش در جاده ها شدند و با عجله به بیمارستان در ویساکاپاتنام شهر در آندرا پرادش. مرده شامل 8 ساله.

مصنوعی شیمیایی استایرن درز کرده از LG پلیمرهای گیاهی که کارگران در حال آماده شدن برای راه اندازی مجدد پس از آن بسته شد در طول coronavirus مستند Chand گفت. گاز به بیرون درز پس از یک آتش سوزی آغاز شد و از آن زمان شده است خاموش, او گفت:.

نزدیک به 1000 نفر در مساحت 3 کیلومتر (1.8 کیلومتر) شکایت از مشکلات تنفسی و سوزش در چشم خود, او گفت:.

مقامات اعزام 25 دستگاه آمبولانس برای انتقال بیمار به بیمارستان و دیگران دور از محل حادثه.

تصاویر تلویزیونی نشان داد مردم دروغ گفتن در خیابان ها پس از سقوط در حالی که در تلاش برای فرار.

یک شاهد عینی گفته است که ” در مجموع وحشت به عنوان یک مرطوب کننده مانند گاز احاطه این منطقه است. “مردم احساس نفس در خانه های خود و تلاش برای فرار. تاریکی اضافه شده به سردرگمی گفت:” یک کانال تلویزیونی. نام خود را wan’t داده شده توسط کانال.

Srijana Gummala محلی شهرداری کمیسر گفت: آب در حال سمپاشی در منطقه برای به حداقل رساندن تاثیر این گاز است. “از طریق سیستم آدرس عمومی مردم خواسته شده است که به استفاده از مرطوب ماسک,” او گفت:.

هند تحمیل سخت در سراسر کشور مستند در 25 مارس به کنترل گسترش coronavirus. اقدامات بودند کاسته روز دوشنبه اجازه می دهد همسایگی مغازه ها و واحدهای تولیدی به بازگشایی برای از سرگیری فعالیت های اقتصادی.

هند تا کنون گزارش شده که نزدیک به 50000 ویروس موارد با 14,183 بهبود و 1,694 مرگ و میر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de