چلسی باند: ‘جدید’ بسته شدن فاصله حدود buzzwords نه واقعی تغییر برای بومی استرالیا

هر کسی که صرف هر مقدار زمان در بومی امور خواهد بود آشنایی با buzzwords مورد استفاده در اعلام جدید بستن شکاف اهداف.

به عنوان نخست وزیر اسکات موریسون گفت: ملی بسته شدن درپوش توافق است ظاهرا “عملی” و “بلند پروازانه”. وزیر بومی استرالیایی کن وایت توصیف آن به عنوان “رویکرد جدید” به بومی نقطه ضعف است.


ادامه مطلب: ما 16 جدید بستن شکاف اهداف. خواهد شد و دولت در حال حاضر انجام آنچه مورد نیاز است برای دیدار با آنها ؟


روز پنج شنبه در این کنفرانس مطبوعاتی همچنین صحبت از یک “توافق تاریخی” قاب “محترم” نیت و “شواهد پایه”. ما شنیده ام بسیار صحبت از “همکاری” بین جامعه تحت کنترل سازمان و “جریان اصلی دولت نمایندگی” همراه با مسئولیت “برای همه”, “پاسخگویی” و “اصلاحات”.

متاسفانه هیچ چیز “بی سابقه” در مورد توافق یا زبان مورد استفاده برای فروش آن است. این گفتمان بومی در امور – از وعده و شکست می کند کمی بیشتر از ایجاد توهم بومی آژانس نژادی پیشرفت و دولت خیرخواهی.

چه چیزی واقعا جدید در این ‘جدید’ روش ؟

اکثر گزارش های رسانه ها از اعلام از جمله از رسانه های بومی به آسانی قبول و تکثیر سیاسی doublespeak با کمی موشکافی دولت ادعا می کند.

ما شنیده ام هیچ چیز از موریسون یا وایات در مورد آموخته های از 12 سال از بسته شدن شکاف شکست و این که چگونه این بینش را شکل داده اند قرار است “رویکرد جدید” فراتر از, البته, تنظیم اهداف مختلف.

در واقع موریسون اصرار نخست وزیر قبل از او تا به حال “شور” و “تعهد” به صورت بومی در امور و در واقع یک “نا امیدی” با عدم پیشرفت در آن است. به عنوان او توضیح داد: مشکل این بود که دولت قبلی شد “بیش از حد بلند پروازانه بدون درک جزئیات”.

و قطعا کمی وجود دارد که در واقع بلند پروازانه در مورد این قرار است رویکرد جدید.

16 اهداف جدید در حالی که دو برابر شدن تعداد دیگر باید برابری با غیر بومی استرالیا به عنوان هدف خود در این نسل است. بنابراین به طور موثر هدف از انجام کمتر اما شما نمی دانید آن را از پوشش ما دیده می شود.

در بررسی جزئیات از اهداف ما دیدن مراجع به افزایش و کاهش می یابد و با برخی از درصدهای خاصی. نیز وجود دارد که مبهم ارجاع به “به سوی صفر” با دیگران به سادگی اعلام کرد هدف از “پایدار را افزایش می دهد”.

فراتر از هدف زندگی امید به توافق ارائه می دهد هیچ حس زمانی که برابری ممکن است به دست آورد و یا حتی آرزو. این قابل توجه است با توجه به ایدئولوژیک بنیاد از بسته شدن شکاف است که به معنای واقعی کلمه در مورد بسته شدن شکاف از نقطه ضعف است. آن است که به شدت ناامید کننده دولت فدرال تا حد زیادی موفق به فرار موشکافی بیش از ادعای خود را در اطراف این جدید توافق ملی.

نژادپرستی و رفیع ادعا

در میان جهانی Black Lives Matter, جنبش, بسته شدن شکاف توافق رفیع ادعا می کند برای از بین بردن “نژادپرستی نهادی”.

در حالی که “شناسایی و از بین بردن نژاد پرستی” ویژه به عنوان یک “تحول عنصر” یکی از اولویت اصلاحات مناطق “نژاد پرستی” بود که پس از آن ذکر شده فقط ده بار در 47 صفحه واقعی قرارداد با هیچ تعریفی در آن تعاریف لیست. آن است که عجیب و غریب است که بنیادی ساختار از ظلم و ستم مسئول تولید racialised تفاوت این توافق در تلاش است تا بهبود است بنابراین درک ضعیف.

عدم درک را نشان می دهد. این توافق نشان می دهد نژادپرستی ثابت خواهد شد با فشار دادن مردمان بومی به “جریان اصلی” موسسات در تخته و شناسایی موقعیت های رهبری که ما می دانیم این است که یک پناهگاه به جای درمان به صورت روزمره و سیستماتیک نژاد پرستی.

به جای نژاد و نژادپرستی شرایط “فرهنگ” و “فرهنگی” آشغال در طول قرارداد. “فرهنگ” بسیار شبیه به توافقنامه خود را فراهم می کند فرصت را به سرزنش مردمان بومی برای نقطه ضعف ساختاری ،

این همه در مورد داده ها

بزرگ راه حل ما گفت: – هر دو در کنفرانس مطبوعاتی و همکاری توافق – است “داده ها”. اطلاعات ارائه شده است هر دو به عنوان یک اولویت اصلاحات به عنوان به خوبی به عنوان یک استراتژی در خود و برای خود. هر یک از بسته شدن شکاف هدف مشخص در یک جدول است که لیست آنها چگونه خواهد بود بررسی شود.

ما در حال ارائه یک حس پیچیدگی و مشکل بودن خطاب و یا حتی یک استراتژی است. به ما گفته چه اطلاعات باید جمع آوری شده در رابطه با اهداف است.

به نظر می رسد استراتژی برای پرداختن به بومی نقطه ضعف است برای پیدا کردن راه های بهتر برای نظارت بر سایر اشکال از پیشرفت تدریجی. در عین حال تمرکز در اینجا این است که تا حد زیادی در بدن و رفتارهای. وجود دارد کمی به هیچ تحلیل نهادها و سیستم های مسئول برای تولید racialised نابرابری مردمان بومی را تجربه کنند.

به این ترتیب, داده خواهد شد و به احتمال زیاد تکثیر داستان بومی شکست است که ما همه بیش از حد آشنا.

نیز وجود دارد که جدید است در مورد افزایش نظارت مردم بومی به عنوان یک سیاست و اندازه گیری – که این چیست. وجود دارد اما شواهد قوی پایه است که می گوید از سابقه طولانی شکست از “مداخلات”


ادامه مطلب: ده سال در آن زمان به ما آموخته این درس از شکست Northern Territory مداخله


این است که در مورد شکست دولت

شکست در بومی امور نیست با توجه به بومی مردم فقیر را انتخاب کند. و نه آن است که چون ما فاقد اطلاعات یا شواهد چه کار می کند. این یک نتیجه پایدار و بی تفاوتی به زندگی مردم بومی مبدل به عنوان خیرخواهی در ساختگی ادعای اصلاحات در سیاست.

مسئله این است که شکست – و یا به جای امتناع – متعهد به اصلاحات ساختاری که معنی حضور به رابطه بین مردم بومی و دولت است. از جمله اصلاحات خواستار به رسمیت شناختن منحصر به فرد حقوق مردمان بومی نیست و به سادگی اطلاعات بیشتر در ضرر و قرار است بومی انحراف.

در عین حال ما در حال حاضر در حال ارائه یک رویکرد مشارکتی با دولت-بودجه Aboriginal and Torres Strait Islander سازمان. چند باید اشاره کرد که عدم تعادل قدرت در قلب این رابطه است. به عنوان Roy Ah-مشاهده co-صندلی Uluru دیالوگ در UNSW بومی قانون مرکز گفت:

شما در حال رفتن هرگز به گاز گرفتن دست که فید شما را پس چگونه می تواند این سازمان نماینده اگر آنها تنها با دریافت منابع از دولت ؟

هنگامی که ما از طریق قطع صحبت از جدید بستن شکاف توافق روشن است این گفتمان “تغییر” کار می کند دقیقا به طوری که همه چیز باقی می ماند همان. تنها تفاوت واقعی در این هفته اعلام شد بومی سازمان تا آن را امضا کرده.

و آن است که بیشتر به گفتن است که در حالی که مردم بومی در خیابان ها هنوز هم به شدت اعلام “حاکمیت هرگز واگذار” در میان همه گیر قله که نمایندگی آنها را امضا کرده اند تا به یک توافق است که در آن حاکمیت هرگز ذکر شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net