مراسم برگزار می شود امروز برای خدمات اعضای که جان خود را در سقوط هلیکوپتر

CFB ترنتون, ONT. — کانادا نظامی است که برای برگزاری یک سطح شیب دار مراسم امروز نیروهای کانادا در پایگاه ترنتون به بازگرداندن باقی مانده از یک سرویس عضو و افتخار همه که شش کشته در سقوط یک هلیکوپتر در سواحل یونان.

طوفان هلیکوپتر حمل شش نیروهای مسلح اعضای سقوط به دریای ایونی در مارس 29. دفاع مقامات گفته اند که آن را بازگشت به HMCS فردریکتون در پایان یک مأموریت آموزشی ناتو.

باقی مانده از Sub-سرهنگ Sey Cowbrough کشف شد در حالی که پنج نفر دیگر خدمات اعضای هیئت مدیره از دست رفته و مرده فرض. باقی مانده از یک نفر دیگر بازیافت شده است اما هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است.

کسانی که خدمات اعضا که باقی مانده بودند بهبود خواهد شود توسط نظامی روسری در حال استراحت بر روی بالش های انجام شده توسط همکار اعضای نظامی.

پس از مراسم صفوف ادامه خواهد پایین بزرگراه قهرمانان از ترنتون به تورنتو.

“با وجود چالش های ارائه شده توسط زمان COVID-19 محیط زیست و نیاز به حفظ فاصله فیزیکی, 8 بال/CFB ترنتون متعهد به وقار و احترام بازگشت به وطن برای ما افتاده هوانوردان و ملوانان” نیروهای مسلح کانادا روز سه شنبه گفت.

فیزیکی فاصله پروتکل های ساخته شده به مراسم نظامی گفت. به جز pallbearers همه CAF اعضای رژه باقی خواهد ماند و دو متر از هم جدا.

همه در حضور و غیاب خواهد بود با پوشیدن ماسک و دستکش فرسوده خواهد شد توسط pallbearers و کسانی که قادر به جسمی در فاصله.

در حالی که چنین کروبی به طور سنتی همراه با جمعیت جمع آوری در امتداد بزرگراه برای نشان دادن حمایت خود را و به افتخار کسانی که فوت کرده اند, دولت انتاریو از طریق تشویق مردم به تماشای آن را از صفحه اصلی به دلیل COVID-19.

این گزارش توسط The Canadian Press برای اولین بار منتشر شده در تاریخ 6 مه سال 2020 است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de