یادداشت سردبیر: محققان به مدت طولانی شناخته شده است که برخی از گروه های آسیب پذیر هستند undercounted در سرشماری بمدت ده سال. اما سرشماری سال 2020 را مطرح کرده است یک مجموعه جدید از نگرانی در اطراف سخت-به-تعداد جمعیت و سردرگمی با این روند است. این بیماری همه گیر کوروناویروس تنها می افزاید: بیشتر عدم قطعیت است. متخصص ربکا Tippett توضیح می دهد که این عوامل در بازی.

سابقه طولانی

در طول تاریخ جوامع شده است که بیشتر احتمال دارد به undercounted در سرشماری شامل کودکان مستاجرها و آمریکا, هندی, اسپانیایی و خانواده.

جمعیت می تواند سخت به حساب برای بسیاری از دلایل. برخی از مردم نمی خواهید داشت در حالی که دیگران ممکن است سخت به تماس با این دلیل که زندگی در جوامع دردار. دیگران ممکن است سخت به مصاحبه با توجه به کم سواد و یا محدود به زبان انگلیسی. در نهایت برخی از افراد سخت برای متقاعد کردن. آنها ممکن است به طور فعال مشکوک از دولت و یا هیچ به نفع شرکت در سرشماری. این دلایل ممکن است با هم تداخل دارند به طوری که در سرشماری نیازهای مختلف توسعه استراتژی برای اطمینان کامل دفعات مشاهده شده است.

خود نرخ پاسخ به سرشماری سال 2010 متنوع قابل ملاحظه ای (آبی به معنای بالاتر از نرخ پاسخ قهوهای مایل به زرد به معنی پایین تر). در تصویر نیست در حال هاوایی که به طور متوسط بین 62% 66%; و آلاسکا که به طور متوسط بین 54% و 58%. میانگین ملی شد 74 درصد. نقشه توسط مرکز پژوهش شهری در دانشگاه شهر نیویورک / مرکز تحصیلات تکمیلی با حمایت از 2020 سرشماری پروژه., CC BY

بسیاری در خطر

آن را شایان ذکر است که در سرشماری سال 2010 بود قابل ملاحظه ای دقیق کلی: اداره برآورد خالص overcount از 0.01% یا اضافی 36,000 نفر شمارش شده در این سرشماری از کل جمعیت ایالات متحده از 330 میلیون.

پوشش متفاوت بوده و توسط نژاد و دانشگاهیان. سفید غیر اسپانیایی تبار بودند بیشتر احتمال دارد به overcounted (0.8%). در ضمن این اداره برآورد undercount 2.1% در میان سیاه و جمعیت 1.5% در میان اسپانیایی یا لاتین جمعیت و 4.9% در میان سرخپوستان آمریکایی زندگی در رزرو.

در میان گروه های سنی کودکان خردسال بودند به احتمال زیاد به از دست رفته: 4.6 درصد از کودکان سنین 0 تا 4 شمارش شدند در سرشماری سال 2010 است.

این undercounts مهم به خاطر مردم است نه به طور مساوی تقسیم شده است. زمانی که گروه های خاصی هستند بیشتر احتمال دارد به undercounted خود جوامع در خطر کاهش کیفیت داده و کمتر از سهم عادلانه خود را از نمایندگی سیاسی و کمک های مالی برای دهه آینده. جوامع باید تنها یک ضربه به تعداد همه ساکنان خود را; نتایج حاصل از این سرشماری خواهد شد که اثرات برای دهه آینده.

سرما از سقط تابعیت سوال

در مارس 2018, تجارت, وزیر ویلبر راس اعلام کرد که در سال 2020 سرشماری شامل یک سوال در مورد اینکه آیا یک فرد یک شهروند ایالات متحده اختلاف و طرح دعوی در دادگاه در گرفت. دیوان عالی کشور در نهایت حکم داد که دولت استدلال بود ناکافی و محروم این سوال از بودن اضافه شده است.

هنوز سرشماری طرفداران باقی می ماند نگران آن است که مقدمه ای از تابعیت سوال و پس از آن جنگ سیاسی می تواند تاثیر ناگواری بر مشارکت – حتی اگر سوال این است که در سرشماری سال. و این تاثیر گسترده خواهد بود: نزدیک به یک در 10 خانوار در ایالات متحده شامل حداقل یک غیر شهروندی.

جدید آنلاین نگرانی

شروع مارس 12, خانواده شروع به دریافت دعوت نامه برای پاسخ دادن آنلاین و یا برای تکمیل فرم سرشماری. در حالت ایده آل به صورت آنلاین آن را آسان تر برای مردم را به پاسخ و کمک به کاهش هزینه های انجام سرشماری. اداره هدف این است که برای 55 درصد از خانوارها به پاسخ آنلاین. در حالی که فشار به افراد پاسخ آنلاین جدید برای این سرشماری, سرشماری تجربه جمع آوری آنلاین پاسخ به صورت مداوم آن جامعه آمریکا بررسی.

اما فشار به پاسخ آنلاین جدید افزایش نگرانی ها شده است. یعنی: امنیت سایبری و نرم. شمارش نزدیک به 330 میلیون آمریکایی که در آن زندگی می کنند در تاریخ 1 آوریل سال 2020 عظیم انجام است. اگر این تکنولوژی به خوبی انجام هنگامی که مردم حاضر به پاسخ آن می تواند مانع به طور کلی نرخ پاسخ. بر اساس یک نظرسنجی که توسط مرکز تحقیقات پیو 60 درصد از آمریکایی ها ترجیح می دهند آنلاین سرشماری; امنیت اطلاعات جمعآوری بالا در میان کسانی که ترجیح داده به ارائه آمار توسط ایمیل و یا تلفن.

Underfunding

برنامه ریزی برای سرشماری بمدت ده سال است که یک تعهد بزرگ. آماده سازی آغاز می شود قبل از 1 آوریل سال 2020 و بودجه لازم را برای اطمینان حاصل شود همه چیز را می توان توسعه یافته و آزمایش های قبل از سرشماری بعد.

اداره آمار خواسته شده بود توسط کنگره برای محدود کردن هزینه های این سرشماری و پیشنهاد چندین نوآوری های فن آوری به منظور کاهش هزینه و حفظ کیفیت. با توجه به underfunding مزمن در طول دهه این نوآوری نمی شد به طور کامل تست شده در یک سال 2018 عملیاتی تست. برخی از عناصر که به طور کامل مورد ارزیابی قرار شد به روز رسانی جدید/enumerate روش برنامه ریزی شده برای کنترل از راه دور آلاسکا و برخی از آمریکایی های هندی, رزرو; پروتکل های جدید برای شمارش افرادی که زندگی می کنند در گروه چهارم (خوابگاه پادگان نظامی و زندان); و محل اقامت جدید معیار برای اعزام اعضای نظامی.

همه گیر کارت های وحشی

داشتن توانایی به حساب مردم توسط پست الکترونیکی و آنلاین نرم تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس اما آن را در حال حاضر تحت تاثیر عملیات. در اوایل این ماه به اداره آمار اعلام کرد که این تاخیر در شروع آن زمینه عملیات – استخدام و آموزش کارگران برای رفتن به خانواده ها – به مدت دو هفته تا تاریخ 1 آوریل.

این بیماری همه گیر را مجبور کرده است تا میلیون ها نفر از دانش آموزان کالج به ترک دانشگاه و پایان ترم خود را در خانه. به عنوان یک نتیجه, آن دسته از دانش آموزان محسوب می شود در صفحه اصلی به جای خود را در کالج ها و دانشگاه ها. از آنجا که داده های سرشماری استفاده می شود برای تعیین بودجه فدرال در بسیاری از مناطق این تغییر می تواند تاثیر مستقیم در کالج شهر.

اداره آمار کارگران نمی خواهد شروع به رفتن درب به درب به دنبال با nonresponding خانواده ها تا زمانی که ممکن است. این به این معنی که افراد باید بیش از شش هفته برای پاسخ دادن آنلاین و یا با کاغذ و تا کنون که بدون نیاز به ارتباط برقرار کردن با کسی چهره به چهره است. اما هنوز هم وجود دارد بسیاری از عدم قطعیت در مورد گسترش این بیماری همه گیر بنابراین تاثیر آن بر پیگیری روش همچنان نامشخص است.

[شما نیاز به درک coronavirus همه گیر و به ما کمک می کند. خبرنامه ما را بخوانید.]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو