افراد مشهور, وکیل مایکل Avenatti است که مجرم در نایک اخاذی مورد

هیئت منصفه در دادگاه فدرال منهتن مورد نیاز 2-1/2 روز برای تصمیم گیری سرنوشت Avenatti یک عجول و بی پروا وکیل همه اما ناشناخته تا دو سال پیش زمانی که او شروع به نمایندگی از بزرگسالان بازیگر فیلم Stormy Daniels در دعاوی علیه آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ساخت صدها تلویزیون ظاهر.

Avenatti, 48, که قرار است صندلی خود را به طوری که او می تواند چهره منصفه در طول 2-1/2-هفته محاکمه خیره در آنها را به عنوان حکم خوانده شد. او می تواند بیش از 40 سال در زندان در برنامه ریزی ژوئن 17 صدور حکم است.

“البته وجود خواهد داشت یک درخواست تجدید نظر بله” Avenatti وکیل اسکات Srebnick به خبرنگاران گفت: پس از صدور حکم.

Avenatti نیز برنامه ریزی محاکمات جنایی در این بهار در منهتن به اتهام او defrauded دانیلز از درآمد حاصل از یک کتاب قرارداد و در کالیفرنیا به اتهام او defrauded چندین مشتریان دیگر و دروغ به سرویس درآمد داخلی.

او نیز محکوم شده است در منهتن پس Jan 17 بعد از کالیفرنیا دادستان گفت: او تجاوز خود را وثیقه شرایط.

Avenatti دست تکان داد و با یک پت در پشت از اعضای تیم حقوقی خود را زیر روز جمعه حکم دادگاه افسر رهبری او را دور.

متهم بود به جرم تلاش برای لرزش نایک با تهدید به برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی به بحث در مورد اتهامات پوشاک ورزشی شرکت ساخته شده از پرداخت های غیر قانونی به خانواده بسکتبال کالج در استخدام.

دادستان گفت: Avenatti گفت نایک او می تواند پاک کردن میلیاردها دلار از ارزش بازار خود را, اما نگه داشتن آرام اگر آن را به او پرداخت شود و دیگری وکیل تا 25 میلیون دلار برای انجام یک داخلی پروب و پرداخت مربی گری فرانکلین $1.5 میلیون.

Avenatti نیز محکوم defrauding فرانکلین نه گفتن او او خواستار یک پروب قبل از توافق به حل و فصل.

دادستان گفت: Avenatti می خواستم یک دیدار به پوشش حداقل 11 میلیون دلار از بدهی.

Avenatti آزمایشی شامل چند ضبط شده از مذاکرات با نایک وکلا. فرانکلین برای شهادت دادستان که او نمی خواست یک پروب یا کنفرانس مطبوعاتی.

“هیئت داوران به وضوح دیدم که این متهم در طرح برای آنچه در آن بود — قدیمی از مد افتاده shakedown” ما وکیل جفری برمن در بیانیه ای گفت.

نایک تخلف را رد کرده است.

وکلای Avenatti استدلال مشتری خود تا به حال عمل در ایمان خوب است و دقیقا چه فرانکلین می خواستم.

Avenatti نیست شهادت بعد از خود به قاضی دادگاه گفت: دادستان می تواند از او سوال خود را در مورد ارتباط با مشتریان دیگر بدون ذکر اتهامات جنایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو