CDC آزمایشگاه آلوده شده بودند به تأخیر انداختن ما coronavirus تست مقامات می گویند

دو تا از سه CDC آزمایشگاه در آتلانتا که ایجاد coronavirus کیت تست نقض خود استانداردهای ساخت و تولید و در نتیجه این سازمان ارسال تست که کار نمی کند به تقریبا همه از 100 ایالتی و محلی بهداشت عمومی آزمایشگاه با توجه به مواد غذایی و دارو.

در اوایل FDA که نظارت بر تست های آزمایشگاهی, فرستاده, دکتر تیموتی Stenzel رئیس آزمايشگاهی تشخیص و سلامت رادیولوژیک به CDC آزمایشگاه برای ارزیابی مشکل, چند, مقامات گفت. او در بر داشت یک شخص عدم تخصص در تجاری تولید و آموخته بود که هیچ کس مسئول کل فرایند گفتند.

مشکلات در بازه زمانی از محققان ورود و خروج coronavirus آزمایشگاه بدون تغییر کت خود را به آزمون مواد تشکیل دهنده در حال مونتاژ در همان اتاق که در آن محققان مشغول به کار بودند در مثبت coronavirus نمونه, مقامات گفت. کسانی که شیوه های ساخته شده آزمون های ارسال شده به بهداشت عمومی آزمایشگاه های غیر قابل استفاده به دلیل آنها آلوده به coronavirus و تولید برخی از مجمل نتایج.

مجبور به تعلیق راه اندازی در سراسر کشور برنامه تشخیص برای coronavirus برای یک ماه CDC اعتبار از دست رفته به عنوان کشور پیشرو آژانس بهداشت عمومی و کشور از دست زمین در راه است که در ادامه به امد و شد زیاد خانواده های عزادار بیمار و نگران خوبی از یک کشور به کشور بعدی.

به این روز CDC مفرد شکست نماد چگونه آمادگی دولت فدرال در اوایل روز برای مبارزه با سریع-گسترش شیوع ویروس جدید و همچنین برجسته خودنمایی میکند عدم توانایی در شروع به ایجاد یک نظام تست سیاست که نشان داد هنوز هم ناشناخته میزان عفونت در بسیاری از مناطق کشور است. این اشتباهات در حال ژست گرفتن مشکلات جدید به عنوان برخی از ایالت ها با چند مورد تحریک به بازگشایی و دیگران باقی می ماند در مجازی مستند با موارد و مرگ و میر هنوز هم بالا رفتن.

در حالی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر اعضای دولت او ادعا تقریبا روزانه است که ما تست ظرفیت بیشتر از هر جای دیگری در جهان بسیاری از مقامات بهداشت عمومی و اپیدیولوژی باید اظهار تاسف از عدم سازگار, قابل اعتماد, تست سراسر کشور که منعکس کننده واقعی شيوع عفونت و شاید قادر به بازگشت به برخی از صورت ظاهر از زندگی عادی است.

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im