مدارس کاتولیک باید بیشتر برای مقابله با سوء استفاده از بخش می گوید

سابق کار سناتور صحبت کرد روز یکشنبه به خیابان کوین را در تورک ادامه داد: برای مقابله با عواقب آن دست زدن به یک کودک-نظافت مورد مربوط به یک دانش آموز سابق و یک داوطلب مربی.

خانم کالینز که در حال حاضر سران بدن است که نظارت تقریبا 1750 کاتولیک استرالیا, مدارس, گفت که او تا به حال شده است برای دفاع از یک سیستم ملی چک برای 20 سال است که در آن زمان متحده و سرزمین های تا آخر ماه به توافق بر روی یک.

یک سیستم ملی نشده است به تصویب رسید.

خانم کالینز همچنین هشدار داد که برخی از مدارس کاتولیک به حال خود را به روز ایمنی کودک اداره استاندارد پس سلطنتی کمیسیون گزارش نهایی منتشر شد در سال 2017.

در این گزارش مجموعه ای از استانداردهای جدید برای ایمنی کودک در مدارس از جمله این که تمام کارکنان و داوطلبان مطابق با روشن استانداردهای رفتاری نسبت به کودکان که نظرات کودکان جدی گرفته شود و این فرآیند پاسخگویی به شکایت از سوء استفاده از کودک-متمرکز شده است.

“در سراسر این مدرسه کاتولیک بخش ما حکومت داری خوب, [اما] ما می تواند بزرگ حکومت و این چیزی است که ما در حال تلاش برای رسیدن به” Ms کالینز گفت.

Former Labor senator Jacinta Collins now leads the National Catholic Education Commission.

سابق کار سناتور Jacinta کالینز در حال حاضر آگهی ملی آموزش و پرورش کاتولیک کمیسیون.اعتبار:پنی Bradfield

او گفت: سنت کوین کالج نادرست از یک کودک-نظافت مورد یک مورد واضح و روشن از مدرسه داشتن موفق به قرار دادن ایمنی کودک در قلب آن.

“ماموریت ما این است که به ارائه با کیفیت بالا و آموزش به کودکان است اما متاسفانه برخی از موسسات از دست دادن است که تمرکز بر روی ماموریت خود را و شروع به تمرکز در جهت اشتباه و این چیزی است که اتفاق افتاده است در سنت کوین.

“آنها تا به حال یک رهبری شکست و آن را در معرض شده است و ما باید برای مقابله با آن است.”

نظرات او پیروی از یک هفته که در آن مدرسه خود را از دست مدیر و سه ارشد معلمان پس از چهار گوشه گزارش به یک کودک 2015 نظافت مورد.

داوطلب سابق مربی پیتر Kehoe محکوم شد نظافت سال 9 دانشجویی خیابان های پاریس در سال 2015. مدرسه مدیر و مدیرکل ورزش هر دو ارائه شده Kehoe با یک مرجع در دادگاه.

مدیر Stephen Russell استعفا داد و در روز چهارشنبه.

در حال بارگذاری

جدید St کوین کالج مدیر جان کراولی نوشت: به پدر و مادر در روز شنبه به اطلاع آنها که اشتغال سه ارشد معلمان تا به حال به این نتیجه رسیدند: Luke Travers دین از ورزش; Gary Jones سر از مطالعات و سیمون parris در, یک معلم ریاضی.

نامه روشن نیست اگر معلمان اخراج شده بود و تنها بیان که خود استخدام کرده بود “نتیجه”.

از خروج از سه ارشد معلمان رخ داده است ظرف دو روز از سابق سنت پاتریک اصلی آقای کراولی گرفتن شارژ از معتبر کاتولیک پسران در مدرسه.

در حال بارگذاری

مدرسه معاون مدیر جانت Canny شده بود منصوب بازیگری اصلی در چهار شنبه اما ایستاده بود کنار در کمتر از یک روز بعد پس از یک سابق مشاور مدرسه شکایت علیه او در دادگاه فدرال.

این ادعا توسط Maree دلسرد شدن اتهام Ms Canny مسدود Ms دلسرد شدن تلاش برای ایجاد یک اجباری گزارش در مورد یک دانش آموز نظافت شکایات در سه نوبت.

Ms Canny را انکار اتهامات و هنوز شاغل در سنت کوین است.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>