کلیسای کاتولیک یک فرصت به آن را نشان می دهد می تواند اصلاحات

موارد سوء استفاده از کودکان توسط کشیش های کاتولیک که آمده اند به نور بیش از چند دهه گذشته شده اند و آسیب رساندن به کلیسا نه فقط به دلیل وحشت از این فرد در جرایم اما به دلیل آنچه که آنها در مورد کلیسا رده بالاتر.

Cardinal George Pell.

کاردینال جورج پل.اعتبار:اخبار آسمان

ارشد روحانیت آماده شد به نوبه خود چشم خود را به جنایات و حتی محافظت از مجرمان در منافع اجتناب از رسوایی و گاهی اوقات حتی صرفه جویی در پول با اجتناب از پرداخت غرامت به قربانیان. است که چرا این آیات در مورد کاردینال جورج پل در فینال unredacted گزارش کمیسیون سلطنتی به کودک آزاری بسیار قابل توجه است.

تا به حال کلیسای کاتولیک است در دفاع از کاردینال پل که گل رز به یکی از موقعیت های بالا در واتیکان با وجود سوء استفاده جنسی, رسوایی جنسی در ویکتوریا که در آن او ارشد churchman. کلیسا گفته است که کاردینال پل بود غافل از این جنایات علیه کودکان و هنگامی که او آگاه شد از مشکلات در 1990s او به رهبری ملبورن پاسخ به جبران خسارات قربانیان.

در واقع پل حامیان احساس توجیه پس از بالا تصمیم دادگاه در ماه مارس که لغو اتهامات علیه کاردینال پل خود را از آزار جنسی دو پسر در 1990s. برخی ادعا قضاوت ثابت کرد که کلیسا و کاردینال پل قربانیان از یک کمپین آزار و اذیت توسط پلیس و یک گرایش قضائیه. قطعا وجود دارد بسیاری از احساسات در این بحث اما تعصب بوده است نه یک طرفه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de