Cathay نیز درخواست تولید کنندگان برای کاهش قیمت قرار دادن در محل استخدام انجماد تعویق انداختن پروژه های بزرگ و توقف غیر انتقادی هزینه های اجرایی آگوستوس تانگ گفت: در یک پیام ویدئویی به کارکنان دیده می شود خبر داد.

در روز سه شنبه, حامل آن گفت: برنامه ریزی برای کاهش حدود 30 درصد از ظرفیت بیش از دو ماه از جمله حدود 90 درصد از پروازها به مقصد سرزمین اصلی چین است.

Cathay در حال حاضر تجربه یک کاهش شدید تقاضا از اواسط سال گذشته با توجه به گسترده و گاهی خشونت آمیز تظاهرات ضد دولتی در هنگ کنگ است.

این ویروس که منجر به مرگ و میر نزدیک به 500 منجر به کاهش بیشتر بازدید کنندگان و مسافران ترانزیت از طریق هنگ کنگ فرودگاه.

“این شده است یکی از سخت ترین سال جدید چینی تعطیلات ما تا به حال,” تانگ گفت: در این ویدئو. “ما نمی دانیم که چه مدت این گذشته خواهد شد. با چنین چشم انداز نامشخص حفظ ما نقدی است و در حال حاضر کلید برای حفاظت از کسب و کار ما.”

چند ساعت پس از این ویدئو منتشر شد, هنگ کنگ, رهبر کری لام اعلام کرد هر بازدید کننده ای از سرزمین اصلی چین خواهد نیاز به انجام یک اجباری قرنطینه برای 14 روز.

Cathay در بیانیه ای گفت این بود جذاب برای تمام کارکنان به شرکت در مرخصی بدون حقوق طرح که اجرا خواهد شد از 1 مارس تا ژوئن 30.

تانگ گفت: این نخستین بار بود که این شرکت تا به حال ارائه شده مرخصی بدون حقوق طرح از سال 2009 زمانی که تقاضا کاهش یافت با توجه به بحران مالی جهانی.

“ما تا به حال حمایت قاطع از کارکنان ما,” او گفت: در مورد سال 2009 طرح. “از آن ساخته شده تفاوت زیادی. وضعیت در حال حاضر فقط به عنوان قبر و من از همان تعهد به آینده از شما.”

این ترک طرح, اولین گزارش جنوب چین صبح پست اجباری نیست اما کارکنان را تشویق به آن را یک سخنگوی گفت.

Cathay سهام بسته 2.7% بالاتر در روز چهارشنبه پس از اعلام ظرفیت کاهش در آمد که پس از بسته شدن بازار در روز سه شنبه.

در یک توجه داشته باشید به مشتریان Jefferies تحلیلگران تخمین زده می شود هواپیمایی را گزارش افت در نیمه اول سال 2020 قبل از بازگشت به سود در نیمه دوم با فرض ترافیک ریباند آن را به عنوان با شیوع بیماری سارس در سال 2003.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو