نقد و اطلاعات: یارانه دستمزد ایده خوبی نیست به معنی تحویل

فوق العاده مفاهیم نیاز به توضیح

سناتور لیبرال اندرو براگ است انتقاد سوپر وجوه سوال تصمیم دولت به مردم اجازه می دهد نهفته این بیماری همه گیر از “فقیر عملکرد سرمایه گذاری”. اعضای صندوق مبتلا به مشکلات مجاز به برداشت $20,000 مالیات از صندوق خود را در دو تراشه ها جای دادند از 10.000 دلار شروع اواسط ماه آوریل است. مدل سازی توسط صندوق قرار می دهد کل به خارج در بیش از خزانه برآورد از 27 میلیارد دلار. Superannuation است که به ارائه یک بازنشستگی راحت برای کارگران و باید آخرین راه حل برای اعضای صندوق اما هیچ اشاره ای به این کار شدند.

صنعت فوق العاده تخمین زده a 20-year-old گرفتن $20,000 می تواند بازنشسته در $120,000 کمتر از آنها ممکن است در غیر این صورت یک شکست بزرگ برای خود “بازنشستگی راحت”. برخی را پاک کردن کل تعادل فوق العاده. نگرانی این است که پیامدهای خروج زود هنگام را نمی شود توضیح داد به طور کامل به آن برداشت.

نیل هادسون شرق ملبورن

انتظار معقول و غیر واقعی

Sean کلی (نظر 30/3) می خواهد دولت به صف مقابل با ما در مورد منطق خود را برای تصمیم گیری در تلاش خود را برای جلوگیری از گسترش ویروسی. اگر چه این کاملا معقول انتظار آن را نمی خواهید به اتفاق می افتد. در دفاعی سیاسی طرز فکر همیشه مصون سازی آن شرط همواره در تلاش برای دوم حدس مخالفان به منظور به دست آوردن دست بالا دولت برای همیشه خواهد بود قادر به فرار به واضح تر هوا که آن را کافی اعتماد به نفس به انجام آنچه در آن انتخاب شد را انجام دهید: نشان می دهد برخی از رهبری است. در حال حاضر زمان آن را به درنگ در حالی که آن را quibbles در مورد جزئیات آن را قطعا زمان واقعی برای جهش از ایمان و مصمم عمل است.

Jenifer نیکولز ارمدل

این اقتصاد بر سلامت

من موافق با شان کلی در خود ملاحظه و محسوس مقاله. عدم وجود اطلاعات دقیق از اسکات موریسون است که باعث خیلی اضطراب از آنجا که ما اطلاعات کمی در مورد چگونه دولت است که ارزیابی خطرات. به نظر می رسد که ملاحظات اقتصادی در حال گرفتن مقدم بر سلامت.

نگرانی من این است که عدم وجود تست در جامعه باید به این معناست که وجود دارد افراد حامل ویروس هستند یا نه آگاه باشید که آنها هستند و یا می دانم که آنها برخی از علائم اما در حال حمل بدون در نظر گرفتن. بنابراین هیچ کس نمی داند بنابراین در این وضعیت که در آن هیچ مستند و مردم هنوز هم هجوم آوردند در شماره به برخی از رسانه های خرده فروشی ممکن است بسیاری از افراد مبتلا به این ویروس از ما در مورد می دانیم.

ایرنه Bolger, Fairfield,

ترک مدلسازی به کسانی که در شارژ

به عنوان یک زن 85 ساله قربانی بالقوه ویروس من بیشتر اطمینان توسط راب هریس’ “داخل PM دایره” از شان کلی “موریسون نمی تواند به نوبه خود جزر و مد” (30/3).

مدلسازی ریاضی یک ابزار مفید و نه یک علم دقیق است. با توجه به وسعت مشاوره در دسترس برای هر دو دولت های فدرال و ایالتی می بینم هیچ ارزش در تشویق عمومی یا سیاسی سابق و مشاوران برای دسترسی به مدل سازی و حدس دوم تصمیم گیری فوق العاده ساخته شده تحت شرایط دشوار است. که تنها منجر به سردرگمی بیشتر و اضطراب است.

جفری سبز تورک

فروم

آن را تنها دو هفته

به عنوان coronavirus پخش شده است به این کشور عمدتا به استرالیا بازگشت از خارج از کشور پیدا کنم خشم توسط امیدوارم اقلیتی از این افراد در قرنطینه بود و بیشتر گیج کننده به خصوص که مدت اقامت خود را در هتل ها هستند که برای پرداخت مالیات. مطمئنا آنها را به عزیزان انتظار برای آنها که آنها مایل به محافظت از هر گونه عفونت ممکن است آنها ممکن است انجام.

و همچنین این مسافران ممکن است به خوبی به فکر می کنم تعداد زیادی از مردم که باقی مانده در این کشور از دست داده اند شغل خود را به علت گسترش عفونت است. چگونه در مورد کمتر خودخواهی و توجه به دیگران است. دو هفته است که طولانی نیست.

جنس زنبق و سوسن اوون جیلان

ورزش در نظر گرفتن

فراموش زیر 40s درک و یا مراقبت های اجتماعی چه فاصله معنی است ؟

من 77 و نیاز به پیاده روی روزانه به دلایل بهداشتی. من راه رفتن در اطراف خیابان های مسکونی اجتناب از مرکز خرید. در طول راه برخورد می کنم, چند نفر. بسیاری از ما مطمئن شوید که وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای تصویب یا پله به جلوی خانه و یا عبور از جاده اما جاگر زیر 40 اهمیتی نمی دهند. آنها را اشغال پیاده رو ترک هیچ فضایی برای عبور با خیال راحت حتی اگر آنها از من دیده می شود. یا شاید من سلفون بانو نامرئی که من فقط نمی شده ؟ زمانی که آنها در چراغ های ترافیک آنها ورزش آغوش باز بدون در نظر گرفتن از دیگران انتظار برای عبور. هنگامی که پیام های نفوذ خود را در حباب ؟ با بیشتر کارگران ماندن در خانه و ورزشگاه بسته شده و تعداد آنها در خیابان را افزایش می دهد در طول روز. من فقط می خواهم به قادر به انجام پیاده روی در ایمنی.

برندا Mouritz, تورک

آموزش و اجرا

رانندگان عمدتا دست انداختن موقت جاده-با این نسخهها کار با سرعت محدودیت فقط به عنوان بسیاری از عامیانه به نظر می رسد نادیده گرفتن اجتماعی-دورى مشاوره برای coronavirus حمایت می کند.

دو توضیح احتمالی بوجود می آیند: (یک) این است که یک اختلال موقتی به روال عادی و (ب) احتمال اجرای کوچک هستند.

هر دو حاکی از ضد اجتماعی نگرش: اگر آن تاثیر نمی گذارد من چرا باید از من مراقبت ؟

متاسفانه, آن را مانند به نظر می رسد اجرای است که لازم است به آموزش و پرورش است. (شهروند مداخله است که به احتمال زیاد ضد تولیدی قضاوت جنگ آب و هوا.)

پیتر Greig, کلک

سلامت عمومی بیش از حد

به عنوان یک داروساز بازنشسته من با این موافق نیاز به صورت فیزیکی, فاصله, اما من نگران هستم که مردم با شکست مواجه خواهد شد برای نظارت بر بهداشت عمومی. مهم این است که مردم برای حفظ تماس با پزشک و داروساز. من معتقدم که شما می توانید مشورت GP خود را در هر تلفن و یا تلفن همراه و این که برخی از پزشکان با استفاده از e-اسکریپت با خیال راحت به ارسال به بیمار و یا داروخانه ها از طریق ایمیل. اما تاکنون جزئیات زیادی که چگونه به انجام این کار.

من همچنین می خواهم یک فیزیوتراپیست به نوشتن در مورد چگونه به سرفه برای جلوگیری از ساخت تا از مایع در ریه ها قبل از آن مشکل می شود.

رابرت سینکلر, Glen Waverley

‘من’ سندرم

من با تعجب به رفتار بسیاری از کسانی که به نظر می رسد نسبت به خطرات ناشی از COVID-19. (“مردم ناراحت به عنوان بازدید کننده گله به دریا”, 30/3) آنها رنج می برند از قرن 21 بیماری از حق که به آنها داده می شود این توهم که آنها مصون از زندگی ترین شگفتی ناخوشایند و رایگان برای انجام دقیقا به عنوان آنها لطفا لعنت به عواقب. یک واکسن ممکن است در راه برای مقابله با کروناویروس اما متاسفانه وجود دارد بیش از حد چند پادزهرها به جهل خوشنودی و “من” سندرم است.

هلن Spurgin, بنللا

گیج کننده ضروری

روز یکشنبه نخست وزیر تاکید کرد که ما باید تنها ترک خانه برای ملزومات است. او سعی در نشان دادن با توصیف که همسرش رفته بود برای خرید موم برای دختران. همسر و دختران شده است خرید اسباب بازی های جدید برای آنهایی که کمی ما آنلاین. چرا که گزینه های وجود دارد? آیا کسی می تواند روشن کردن آنچه که ضروری است برای نخست وزیر.

جف چئونگ, اسپندل گاردنز

سوپر تبلیغات

دولت در حال حاضر اجازه می دهد افراد واجد شرایط به برداشت تا $20,000 از فوق العاده خود را. گفته شده است این آسیب ممکن است وجوه به عنوان آنها ممکن است مجبور به فروش دارایی های در یک افسرده بازار است. من درک می کنم حداقل کاهش نرخ ها از صندوق های بازنشستگی در مود شده به طور موقت نصف شده است. این نیاز به مراتب بیشتر به طور گسترده ای به اطلاع عموم به آن عمل می کند برای جبران اثرات منفی بر روی superannuation funds’ خروج پول نقد.

جوآن Broadberry, Templestowe

اردک های عکسبرداری مشاوره

حتی با دولت ادامه هشدارها به ماندن در خانه به علت بیماری همه گیر کوروناویروس و با ویکتوریا در مجموع مستند اردک های عکسبرداری نجومی است که هنوز هم برنامه ریزی شده به جلو بروید در 8 صبح روز شنبه, مه 2.

اجازه می دهد یک اردک های عکسبرداری نجومی باعث مسخره از دولت گفتن ویکتوریایی که “تنها سفر ضروری مجاز است” با توجه به کوروناویروس.

گیل Nowaski, Buninyong

بازی کودک

من لازم نیست به “تصور روشن و شش ساله درخواست: مامان چه کسانی هستند که چیزهای خنده دار در تلویزیون?” (نامه 30/3). سگ در پارک است که بسیاری از کسانی که رنگی لمسی اشیاء کروی “با عجیب و غریب بیرون زدگی”. به جای اینکه باعث ناراحتی و, هشت سال به سادگی فریاد می زدند: “دست نزنید Fido را تاج توپ آن را در سگ قد بلند, قد”. مادر و کودک در حال حاضر به بررسی “ترسناک” طبیعت ساختار و ترکیب شیمیایی از آنچه به منزله یک ویروس در یک کتاب درسی و در وب است. کودک رفتار و درک و پیشنهاد کرد که او زنده خواهد ماند به جیغ وداد بازی کردن در مطالعات بنیادی.

رونالد الیوت Sandringham

نگاه به Telstra

من همدردی لیندا جارویس (حروف 30/3). من مجبور به ترک من پهن باند و تلفن ثابت خدمات سه سال پیش به خاطر هر دوی آنها غیر قابل اعتماد (بازرس کردم من جبران اما نمی تواند به من یک کار خدمات).

در ماه نوامبر گذشته سرعت دانلود روی 4G خدمات که در آن من در حال حاضر تکیه کاهش یافته و به کمتر از 1مگابیت. این سرویس در حال حاضر متغیر است و اغلب غیر قابل استفاده می شود. من را از طریق رفت چهار شکایت سطح شروع با یک تماس تلفنی و با پایان دادن به یک نامه ای به مدیر عامل.

ما نیاز به یک پرس و جو به Telstra درست مثل ما تا به حال به بانک ها. این مسئول ارائه خدمات ضروری. آن است که در حال حاضر مسئول برای ارائه خدمات مهم.

Jan Lacey شمال ملبورن

سرمایه گذاری در منابع

در کره جنوبی و مالزی و کشورهای دیگر گسترده آزمایش جداسازی افراد آلوده و ردیابی تماس های خود را کمک کرده اند محدود کردن گسترش coronavirus.

چرا استرالیا انجام می شود تا کمی تست ؟ به این دلیل است که ما فاقد امکانات برای تولید کیت های آزمایش?

اگر آن را نشان می دهد سهل انگاری بخشی از دولت شد. شیوع بیماری های قبلی از بیماری های جدید مانند سارس و آنفولانزای خوکی نشان داده اند نیاز به آمادگی.

دولت باید سرمایه گذاری منابع لازم در آماده سازی برای آینده بیماری های همه گیر.

کریس Slee, Coburg

یک پیاده روی خوب خراب

ممنوعیت گلف در ویکتوریا شدیدی (“نمایشگاه راه رفتن قبل از گلف را به” 30/3). گلف یک غیر-تماس با ما ورزش است. در طول یک دور تنها زمانی وجود دارد که هر شخصی در تماس است و در پایان دور زمانی که بازیکنان لرزش دست. این عمل باید ممنوع شود. بقیه زمان بازیکنان چند متر تا 100 متر از هم جدا.

البته محل باشگاه وانجمن دسترسی و اجتماعی باید ممنوع شود و همه گلف بازان موافق است که این باید همچنان در طول COVID-19 اضطراری است.

دو غیر مسئولانه گلف بازان که قلم انزوا به بازی گلف نباید دلیلی برای ممنوعیت گلف در ویکتوریا. آن را باید به یاد داشت که برای بسیاری از افراد مسن و گلف بازان در گلف تنها ورزش آنها را مناسب و سالم نگه دارید.

لایحه Mathew, Parkville

سن تقسیم

من بیش از 70 و تعجب می کنم که چگونه این دولت-دستور جمعیتی تفرقه خواهد بود شفا هنگامی که COVID-19 wanes. مفهوم به نظر می رسد که تاریخ تولد خود را ممکن است تحت تاثیر قرار چه درمان دریافت می کنید اگر شما بیمار شوید. به عنوان دیگر مسن نامه نویسندگان گفته اند ما مواجه ایم ما اجتناب ناپذیر مرگ و میر ولی من واقعا لذت بردن از درمان به عنوان یکی از مصرفی ، چیزی برای اندیشیدن در زمانی که این است ؟

جولی Stittsville, Mernda

فراموش نکنید که نیازمندان

سرفصل آن می گویند – “معلول در ‘بحران’ به عنوان مراقبین ضعف” و سردبیری “مبارزه مستاجرها باید کمک کرد” (27/3). بدون شک وجود دارد که اسکات موریسون و Daniel Andrews در حال انجام یک کار استرلینگ در جهنمی شرایطی تلاش برای نگه داشتن ما را امن و سالم در حالی که مدیریت به جایی نخواهد برد اما من قرار داده و در تلاش برای آنها را به انجام همه آنها می توانند برای حمایت از معلولین بی خانمان ها و مستاجرها. امیدوارم ما را از طریق این بحران بیشتر مهربان و دلسوز جامعه است.

Fr کوین برک Sandringham

خلاص شدن از شر pokies

با بازی ماشین آلات در حال حاضر بیکار به دلیل coronavirus ناشی از تعطیلی یک فرصت ارائه خواهد شد خود به خود عملکرد غیر دائمی است. این اعتیاد آور فقر سازندگان اگر سپرده به پشته قراضه را به افراد و ما گسترده تر جامعه و اقتصاد یک مزیت بزرگ است. بدون pokies ویکتوریا در حال ظهور از در غیر این صورت ویروس فلج اضطراری را تضمین کند یک لبه و جدید سحر. کار دولت آنها را معرفی کرد و کار دولت باید در اصلاح آن اشتباه و خلاص شدن از آنها. بیایید به دنبال آن بروید.

تونی Delaney, وررنمبول

بودجه تحقیق و پژوهش

هنگامی که زندگی را برمی گرداند به ظاهر نرمال پس از همه گیر خواهد شد و دولت فدرال متعهد به شدت افزایش بودجه تحقیقات پزشکی موسسات مشغول به کار در زمینه های ویروس شناسی و اپیدمیولوژی? و آیا این بودجه افزایش یافته بود بر اساس سالانه?

گراهام ویلیامز, Glen Waverley

و یک چیز دیگر

همه گیر

اسکات موریسون فکر می کند اره منبت کاری اره مویی پازل موارد ضروری. کسانی که بدون شغل هستند و تنها امید آنها می توانید نگه داشتن یک سقف بالای سر خود را و مواد غذایی بر روی میز است.

جولی Carrick, لئوپولد

پس شد پیام امروز در خانه بمانند مگر اینکه شما نیاز به موم?

لیندسی Donahoo, ترکه برای ساختن سبد گلن

چیزی که من فهمیدم از این ساعت را در کنفرانس خبری این است که اگر شما برای غذا نیز ضروری اره منبت کاری اره مویی.

شلی Rowlands زالزالک

آخر هفته آینده ما به نوبه خود ما ساعتها پشت چهار ماه خوب خواهد بود.

هنری هرتزوگ, St Kilda شرق

ناگهان همه از یک “preppers” نیست که دیوانه است ،

اد Veber, مال ورن شرق

با افزایش بیکاری نه تنها کار های ممکن در نظر گرفته شده اما به خوبی خاموش متولدین فقط می تواند بازنشسته شود.

آنگوس رینولدز, Ashburton

تقریبا هر کس یک کارت اعتباری یا دبیت این روزها شاید در حال حاضر زمان را به حرکت به یک جامعه بدون پرداخت پول نقد.

Reg موری گلن جنس زنبق و سوسن

Anthony Albanese فرصت برای نشان دادن رهبری با اصرار کار نمایندگان مجلس قطع پرداخت. دیگران خواهد بود خجالت به شرح زیر است.

رالف فرانک مال ورن شرق

ما نمی خواهد که تا به حال یک مشکل با Aspen بازان اگر آنها تا به حال رفته اسکی در ارزان پایان فصل است.

جوآن, Peverell, مالورن

حتی با جهان رفتن به جهنم در یک سبد دست این اطمینان را به می دانم که Telstra خدمات هنوز هم می تواند ما را به زانو ما (حروف 30/3).

کیت راس Sandringham

با چنین یک نیاز مبرم امداد طنز مارس شان Micallef و به عنوان جهنم دیوانه همچنان برای بسیاری از هفته.

جان والش Watsonia

در نهایت

خواهد زندگی را به پایان ازدواج در نگاه اول ؟

رونالد سالن وسط پارک

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو