Carriageworks خانه من است دور از خانه

من خانه دور از خانه من است فضای استودیو در Carriageworks در شمال Eveleigh سیدنی.

این استودیو در یک ساختمان قدیمی به نام فروشگاه پوشاک. از فوریه 2019 به اشتراک گذاشته اند این فضا با برخی از استرالیا مشهورترین هنرمندان معاصر.

Carriageworks تاسیس اقامت برنامه در سال 2017 از طریق همکاری با رشد شهری NSW (در حال حاضر زیرساخت های NSW) به هنرمندان یارانه فضاهای در مرکز سیدنی به کار می کنند.

استودیوی من است در یک ساختمان قدیمی به نام فروشگاه پوشاک در Carriageworks. Cherine فهد, نویسنده ارائه شده

اما این استودیو ارائه می دهد به مراتب بیشتر از املاک و مستغلات. آن را به ما می دهد منحصر به فرد تجربه جمعی است که از نزدیک متصل به زندگی فرهنگی Carriageworks.

من وابستگی با Carriageworks مدتها پیش آغاز شد. مانند بسیاری از Sydneysiders من شده اند در یک بازدید کننده به طور منظم از زمان آغاز آن در سال 2007.

من اغلب وجود دارد به تجربه بیشتر دمدمی حوادث است که به ندرت پیدا کردن یک خانه در مکانهای دیگر در سیدنی.

این جایی است که من با فرزندانم به کشت ما خانوادگی اتصال فراتر از Netflix به ترکیب هنر و موسیقی و رقص به با هم بودن و برای باز کردن چشم خود را به شگفتی از همه نوع اجسام در جنبش هنر از سر و صدا و غیر قابل تصور راه ما می تواند جهان را با هم.

این جایی است که من برای ارتباط با دگرباشان سیدنی به خودم در تمام شکوه غیر قابل تعریف.

من دانش آموزان من وجود دارد به ارائه آنها را در دنیای واقعی کلاس درس که غرق تخیل خود را ارائه لمسی ترکیبی از اشکال هنر های تجسمی, سیاست تکنولوژی و علم است.

UTS سال اول لیسانس طراحی, عکاسی, بازدید دانش آموزان Carriageworks در سال 2019. Cherine فهد, نویسنده ارائه شده

من به خصوص در بازدید از شنبه بازارهای کشاورزان’, نشستن به صورت ناشناس در خورشید احاطه شده توسط کودکان در اسکوتر سگ در آگهی جعبه شیر و بوی سوسیس گل و میسو سوپ. برای تماشای مردم از سراسر سیدنی یاد ترشی به طبخ و طعم شراب.

Carriageworks است نه متعارف گالری یا موزه. آن است که چند مرکز هنر و خلاق جامعه در یک محل که در آن مردم می آیند به هم احساس می کنند بخشی از چیزی بزرگ بلکه منحصر به فرد است.

Carriageworks بازارهای کشاورزان’ هستند فضا برای همه سیدنی. دانیل Linnet/Carriageworks

ملی دوسالانه هنرهای معاصر سیدنی, جشنواره, مردی گراس, سیدنی, نویسندگان, جشنواره, هفته مد در سیدنی رقص شرکت سیدنی هنر معاصر عادلانه و زنده هستند و فقط برخی از حوادث بزرگ Carriageworks میزبان.


ادامه مطلب: ملی یک کپسول زمان جدید استرالیا هنر در زمان نامشخص


Carriageworks به جوان مردم بومی از طریق زمین جامد, ابتکار در رابطه با بلککتون مرکز هنرهای فراهم می کند که مسیرهای از طریق آموزش و پرورش آموزش و اشتغال برای جوانان بومی در Redfern, واترلو و بلککتون.

این خانه بسیار دوست داشتنی شرکت های ساکن مانند سیدنی مجلسی اپرا و نیروی Majeure و منحصر به فرد بومی شرکت های مانند Marrugeku و Moogahlin هنرهای نمایشی.

Carriageworks منجر به تجدید فضای شهری در Redfern با راه اندازی جنوب Eveleigh هنر عمومی طرح غنی سازی محلی و فضاهای عمومی. Carriageworks تاسیس جدید معمولی و یک استراتژی ملی برای توسعه ناتوانی تمرین هنرهای با بازگشت به عقب تئاتر و استودیو A.

پشت به پشت تئاتر سایه که طعمه شکارچی می شود انجام شد در Carriageworks در سپتامبر 2019. Zan Wimberley

لیست در می رود.

به مدت شش هفته در سیدنی هنر بخش مشتاقانه در انتظار اخبار از, New South Wales, دولت, امید اعلام ممکن است ساخته شده است در پشتیبانی از موسسات که از ما حمایت.

ما را دیده اند و هنر وزیر همین Harwin ترک پس از نقض coronavirus محدودیت های مسافرتی. با هیچ جایگزینی وزیر برتر Gladys Berejiklian به خود گرفته اما همچنان ominously سکوت در هنر.

پس از وقوع COVID-19 من مانند هزاران نفر از هنرمندان از تمام رشته ها در سراسر کشور باید به حال پروژه های بلند مدت و رویدادهای لغو و یا به طور نامحدود به تعویق افتاد.

جالب اینجاست که پروژه من سخت در من Carriageworks استودیو برای در 15 ماه گذشته یک اجرای زنده از صمیمیت و از همه چیز سازمان ملل متحد COVID – لمس کردن.

به نام Ecdysis این پروژه به طور مشترک راه اندازی شده توسط Carriageworks و عملکرد فضا برای Liveworks تجربی جشنواره هنر بود که برای ماه اکتبر برنامه ریزی.

با دست زدن به بیرون از مرزهای این پروژه است که بعید است به جلو بروید.

Ecdysis تصویری, عکسهای, 2019. راه اندازی شده توسط Carriageworks و عملکرد فضا برای Liveworks تجربی جشنواره هنر سال 2020 است. Cherine فهد, نویسنده ارائه شده

پست-COVID بیش از هر زمان دیگری ما نیاز به مکان های که در آن ما می تواند به بهبود خودمان را به یاد داشته باشید آنچه در آن احساس می کند مانند به هم: به لمس عاطفی بود نقل مکان کرد و خلاقانه و به roused فکری و جسمی است.

هنر ترمیم. آن را به ارمغان می آورد مردم با هم یادآوری ما را از انسانیت مشترک ما و ما سابقه طولانی در این سیاره با هم.

هنگامی که اجتماعی فاصله است اما حافظه دور Carriageworks من خانه دور از خانه است که در آن من می خواهم به. من می خواهم شما را به نگاه برای من آماده برای انجام Ecdysis ایستاده در گالری عمومی همه با لباس سیاه.

من شما را دعوت میکنم به لباس آبی کت به نشستن و اجازه دهید من قرار دادن بازوها در اطراف شما با لمس کردن شما همیشه تا به نرمی اما محکم همه یکسان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de