کارولین فلک از مرگ نشان می دهد که چرا پلیس و CPS نیاز به آموزش در استفاده داخلی موارد

این خبر غم انگیز است که مجری در تلویزیون و تا زمانی که به تازگی میزبان ITV گل سرسبد نشان دادن عشق جزیره کارولین فلک, در زمان او زندگی روز پس از روز ولنتاین آمده است به عنوان یک شوک به بسیاری از.

به عنوان جزئیات را گشوده روشن است که در روزها و هفته های منتهی به مرگ او فلک شده بود و ذهنی مبارزه با سطح نظارت و حدس و گمان او دریافت کرده بود پس از دستگیری او برای حمله در ماه دسامبر سال گذشته است.

پس از خبر خودکشی شکست پرسش نیز مطرح شده درباره عدالت کیفری به پرونده او – که به نظر می رسد شده اند کمی سنگین دست.

پژوهش من بر خشونت خانگی و حقوق کیفری و به نظر من پلیس و دادستان اشتباه خطرات درگیر در این پرونده و اعمال نامناسب “هیچ ارتباطی” با قرار وثیقه بیماری با عواقب غم انگیز.

انواع مختلف سوء استفاده

در واقع آخرین یافته های علمی پژوهشی تاسیس شده اند وجود دو کاملا مجزا انواع سوء استفاده های داخلی – اجباری کنترل و موقعیتی زن و شوهر خشونت است.

سرکوبگر کنترل شامل بدخواه بهره برداری از یک عدم تعادل قدرت در یک رابطه آزاردهنده است. سو استفاده کننده است که تقریبا همیشه مرد – در موارد تا قبل از دادگاه انگلیسی جدید “کنترل و یا سرکوبگر” جرم بیش از 99.5 درصد از موارد درگیر یک مرد مجرم و قربانی. مجرم با استفاده از قدرت خود برای ایجاد وحشت در روستاها قربانی خود را به محدود کردن دسترسی به پول دوستان و خانواده, قرار دادن پایین فرسایش او خود ارزش و در معرض او را به سوء استفاده فیزیکی.

در حالی که موقعیتی خشونت زن و شوهر مطرح می شود هنگامی که دو نفر در یک رابطه صمیمی توسل به خشونت به آدرس یک استدلال. باعث در محدوده جدیت از دعوا بیش از آنچه که به سازمان دیده بان در تلویزیون به اختلاف نظر در مورد چگونه به صرف پول و یا چگونه به منظور بالا بردن کودکان است.

نکته این است که در حالی که هر گونه سوء استفاده فیزیکی صمیمی بین همکاران است البته غیر قانونی اجباری کنترل خطرناک است و قربانیان اجباری کنترل نیاز به حفاظت – به عنوان زندگی خود را اغلب در خطر است. دو زن یک هفته در حال کشته شدن در این راه و تحقیقات اخیر تخمین می زند که 92 درصد داخلی قربانیان قتل تجربه نوعی از کنترل است.

عاملان سرکوبگر کنترل می تواند اعمال فشارها بر روی قربانیان و تصمیم گیری های خود – اغلب به این معنی که هنگامی که یک قربانی را به دنبال اتهامات عنوان شده علیه او مصرفکننده این باید گرفته نمی شود در صورت.

یک بار شارژ یک مجرم می تواند حتی خطرناک تر و ضروری است که در نظر است با توجه به آسیب پذیر حفاظت از قربانیان است. مبارزه از راه دور — حتی اگر آن را به پایان می رسد در غیر قانونی مستی پانچ-تا-هیچ کدام از این خطرناک پویایی است.

بدون تماس

روشن نیست چه مقام و یا چرا پلیس نامیده می شدند به فلک ، به گفته او آمار دوست پسر لوئیس برتون با یک لامپ و خود آزار پس از کشف او شده بود و پیام کوتاه از دیگر زنان است.

او دچار جراحات جزئی. Flack دستگیر شد و به اتهام مشترک حمله – حداقل شکل جدی حمله از یک جنایتکار قانون چشم انداز. دوست پسر او نمی خواست به اتهامات مطبوعاتی و جمع را دارد ، او اعطا شد پلیس وثیقه — اما با این شرط که او مانع از هر گونه تماس با برتون.

اهدای گل و ادای احترام قرار داده شده خارج کارولین فلک سابق خانه در شمال لندن. دومینیک Lipinski/PA سیم/PA تصاویر

او التماس کرد گناه نیست به اتهام مشترک حمله و اعمال او را به قید وثیقه شرایط برداشته — او به شدت می خواستم به دیدن دوست پسر او – اما تاج دادستان خدمات (CPS) مخالف او درخواست. بنابراین او مانع از تماس با او به طور مستقیم یا غیر مستقیم و از دیدن او در سخنرانی خود تا محاکمه.

آن است که هرگز “ok” برای حمله به شریک زندگی خود را. اما گزینه ای که شامل یک وثیقه شرط جلوگیری از تماس با یک قربانی طراحی شده است برای محافظت از قربانیان آسیب پذیر در امنیتی, کنترل روابط سوء استفاده. و نه لزوما طراحی شده برای استفاده در مواردی مانند فلک است.

نگه داشتن قربانیان امن

به روز شده عملیاتی هدایت به قید وثیقه سفارشات صادر شده به پلیس در مارس 2019. زمانی که پلیس در برخورد با سوء استفاده داخلی خود را اولویت این است که به نگه داشتن قربانیان سوء استفاده های داخلی امن است. داخلی سوء استفاده از دستورالعمل دادستان مشابه اخلاق. آنها همچنین اشاره می کنند که قربانیان ممکن است ترس از پیامدهای زمانی که یک مجرم سوء استفاده متهم شده است.

اما این نیز مهم است که نیروهای پلیس و CPS قادر به تشخیص است که اجباری کنترل و موقعیتی زن و شوهر خشونت های مختلف های مختلف و نیاز به دست زدن به جلوگیری از فجایع مانند مرگ کارولین فلک.

کارولین فلک در تلویزیون ملی جوایز 2019 در O2 Arena لندن است. Featureflash آژانس عکس

آموزش عالی از استفاده داخلی موسسه خیریه SafeLives در دسترس است به نیروهای پلیس. این آموزش که بر سرکوبگر کنترل و تحویل داده شده توسط با تجربه استفاده داخلی متخصصان – نیاز به فعال آزادی از وظیفه برای همه افسران در نیروی برای یک روز. از این رو گران است و نه اجباری. این به این معنی است که نیروهایی که به آن نیاز دارید بیشتر هستند کمتر احتمال دارد به اولویت بندی آن است.

این یک نگرانی است چرا که پلیس و CPS نیاز به قادر به تشخیص موقعیتی زن و شوهر از خشونت سرکوبگر کنترل. آن را بسیار بعید است که برتون نیاز به حفاظت است. متاسفانه در این مورد معلوم می شود که Flack ممکن است انجام داده اند. در یک Instagram ارسال در یکشنبه برتون شکست سکوت خود ابراز تاسف خود را: “من می دانم که شما احساس امن با من … و من به او اجازه نداده بود وجود دارد در این زمان”. با استفاده داخلی مطلع پاسخ, شانس هستند او می شده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو