کارولین فلک مرگ است و در عین حال یکی دیگر از دلایل به عصبانی در این راه رسانه ها رفتار زنان

در اکتبر 2019 چند روز پس از جهانی بهداشت روان, روز, کارولین فلک مشهور تلویزیون, مجری و تا زمانی که به تازگی میزبان ITV گل سرسبد نشان دادن عشق جزیره در زمان به Instagram برای نوشتن در مورد فشار او احساس زیر:

این هشدار به کارگردانی نسبت به رسانه های سنتی, عضو شورای نظارت مدت و طرفداران به طور یکسان نبود توجه همه. هنگامی که فلک و دوست پسر او لوئیس برتون گفته می شود که در یک مبارزه فیزیکی در روز پنج شنبه 12 دسامبر دستگیر شد و به اتهام حمله به. تلخیص اضطراب عمومی است که به دنبال تنها می تواند به عنوان خوشدل.

دیلی میل منتشر کردن عکس خون-لکه بر فلک صورتی جلوی درب کنار یک لیست با عنوان “سابقه فلک را Toyboy عاشقان”. نقاشی Flack به عنوان یک “گربه وحشی” مفهوم بود که او به نوعی نامتعادل و او را مسئول حمله شد و نتیجه اجتناب ناپذیر سرکش او رفتار. او توبه و طلب بخشایش.

البته غیر ممکن است بدانید که چه اتفاقی افتاده است اما از رسانه درمان Flack است که متاسفانه آشنا و سمبل گسترده تر روند درمان زن مشهور و توسط رسانه ها. در طول سال کار متمرکز کرده است از نزدیک در تصویر رسانه ها از جنس. من دیده ام بی شماری موارد از این راه است که زنان – که هر دو استعداد و جوانی را در کنار خود و به جرات تاریخ glamorously و صحبت می کنند ذهن خود را – دیده شده است به عنوان یک تهدید توسط محبوب را فشار دهید.

کاتلین رو یک آمریکایی خبرنگار سابق روزنامه و سردبیر تبدیل دانشگاهی مورد نوشت: “سرکش زنان” در 1990s به عنوان زنانی که “استفاده از شوخ طبعی و بیش از حد به تضعیف هنجارهای پدرسالارانه و اقتدار” با استناد به نمونه هایی از مای غرب به Roseanne آرنولد. اما معاصر سرکش زنان مسلما نگاه کنید و انجام متفاوت است. در مطالعات اخیر روی افراد مشهور, نشان می دهد, مدرن, روز, مشاهیر به طور گسترده تفسیر به عنوان تصاویر به جای به عنوان واقعی مردم است.

و این به خصوص در مورد زنان. در مطالعه خود از اشکال و توابع زن مشهور دانشگاهیان Su هلمز و دایان نگرا شناسایی یک “جنسیتی پویا” در معاصر در درمان افراد منتقل شده به وضوح از طریق “محبوب علاقه و لذت در بدبختی زن مشهور”. با استناد به مقایسه تحقیقات انجام شده توسط خبرنگار Alex Williams و منتشر شده در نیویورک تایمز آنها اشاره کرد را پیدا کردن که به صورت موازی حوادث مربوط به استفاده از مواد مخدر اقدام به خودکشی ارتباط ضعف و مسائل مربوط به سلامت روان نشان داد و روشن جنسیتی اختلاف. ویلیامز به این نتیجه رسیدند که:

مردانی که سقوط از فضل درمان با جاذبه و فاصله در حالی که زنان در شرایط مشابه هستند اشیاء از تمسخر که لذت و کمدی.

افراد مشهور به عنوان کالا

در حالی که این تصور که داستان ها و تصاویر می تواند آسیب است که به خوبی پیموده زمین, از آن آسان است برای فراموش کردن که خبری نیست خنثی در این نمره. بالا مشخصات زنان که کار مانند فلک را به “انجام” و یا “جبهه” را نشان می دهد به خصوص در معرض خطرات ناشی از مطبوعات نفوذ و تهمت. نقش رسانه ها در “مصرف آنها پایین میخ یا دو” جدید نیست یا صحبت می کند اما به یک سابقه طولانی از زنان سوء استفاده رسانه ها و بهره برداری و بدنش مدونا/فاحشه دوگانگی. به سادگی قرار دادن زنان هستند یا پاکدامن و مادری یا بد, دیوانه و بی قاعده.

چگونه خورشید گزارش شده داستان. خورشید

البته چنین ساده رندر از زنان با این نسخهها کار به نفع جامعه است که در آن مرد قدرت و کنترل را حفظ است. و بسیاری از زنان فراتر از فلک مشابه را تجربه کرده اند درمان به تازگی از امی واینهاوس به مگان Markle.

این گروه از زنان نیست همگن – اما الگوی خود را درمان است. مثل همه زنان Flack زندگی بود بدون شک پیچیده اما پهن بود به نفع یک ارائه شناخته شده روایت و رانندگی پر شور سرفصل.

بهداشت روانی جنبه مهم مکالمات است که در مطبوعات پس از این خبر غم انگیز است که فلک در زمان زندگی خود را در فوریه 15. در حالی که بسیاری از پوشش خبری شده است همدلانه برجسته او استعداد و مهربانی نسبت به دیگران هنوز هم وجود دارد یک حس در برخی از داستان که مبارزات خود را با سلامت روان ثابت کند که او یک زن شایسته, بعد از همه. روزانه ایمیل نمی تواند کمک کند reprising فلک را “آشفته عشق زندگی” در حالی که خورشید اگر چه دلسوز – این باورند در برخی از جزئیات در مورد Flack سلامت روانی.

این مهم است به یاد داشته باشید که Flack خودش تا به حال یک فرصت برای صحبت در مورد آنچه اتفاق افتاده بود. در این ماه پس از دستگیری او, او سکوت بود جدا از نادر Instagram پست که در آن او در اشاره به فشار او بود.

آیا قانونی کردن استراتژی و یا روابط عمومی-مرتبط با یکی از, آنچه شناخته شده است که فلک نیست به او بگویید که داستان حداقل نه برای عموم. و با توجه به سطح سمی چرخش است که با مشخصات بالا زنان اغلب در معرض آنلاین, این جای تعجب نیست. Jesy نلسون از دختر-گروه Little Mix فقط یکی از نمونه های اخیر از مشهور که گزارش شده است که آنلاین چرخش راند او را به تلاش برای زندگی خود را.

خیلی نیاز به تغییر است. درمان با مشخصات بالا زنان در مطبوعات و حاضر بر تمام زنان به دلیل آن را بسیار قابل مشاهده است بنابراین قابل لمس – از نمایندگان مجلس به مشاهیر به دختران نوجوان در تلاش برای حرکت در زندگی روزمره است. اما آن را نیز اثرات کل جامعه است. و ما سزاوار بهتر است. رسانه ها نیست اما یک سرنگ امپول تزریق ما با یک پیام است که به طور مستقیم و به طور کامل دریافت کرده است. ما نه منفعل و مصرف کنندگان است.

اما به عنوان دانشگاهی بریتانیا روزالیند گیل معتقد است رسانه ها نه تنها منعکس کننده جامعه و هنجارهای جنسیتی آن اشکال آنها. این نمایندگی و روایات در مورد زنان اصیل – اما بیشتر از آن آنها مضر هستند. تغییر اتفاق می افتد اما آن را باید به طور ساختاری و جمعی و مهربان است. تصور کنید اگر ما می تواند همه پشت آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو