شرکت کارگیل کارگران بسیاری از آنها جدید به کانادا در صورت جداسازی بیش از COVID-19

OTTAWA — بسیاری از کارگران در آلبرتا برای پردازش گوشت گیاه آمار با COVID-19 فیلیپینی و جدید به کانادا و در حال حاضر در صورت افزایش حس انزوا بیش از وقوع.

این شرکت کارگیل گوشت پردازش گیاه در رودخانه بالا آلتا., دیده است 949 موارد COVID-19 از جمله مرگ یک کارمند مشخص به عنوان بیو Hiep Thi. ویروس مجبور دو هفته تعطیلی تاسیسات به پایان رسید که در روز دوشنبه.

برخی از اعضای جامعه می گویند شرکت کارگیل کارکنان بسیاری از آنها از طرف دیگر از جهان در حال دوری برخی در جامعه بیش از وقوع.

“مردم در آنها راه را اشتباه در یک فروشگاه و یا نگران از آنجا که کسی به نظر می رسد مانند آنها ممکن است کار در شرکت کارگیل” جولیا Gwyn-موریس اجرایی, مدیر مهدکودک Daydreams & نورهای یادگیری اولیه مراکز در رودخانه بالا و گفت: CTV News.

دیگر اعضای جامعه در حال کمک به کسانی که نیاز دارند, اما, به عنوان آنها تکمیل و تحویل مواد غذایی برای, فیلیپینی, شرکت کارگیل کارکنان که تشخیص داده ایم, با COVID-19 و نمی تواند بازگشت به کار برای آینده قابل پیش بینی.

“ما در حال کمک به یکدیگر, ما, متحده در این زمان از همه گیر” Jocelyn رویز که کمک می کند با تحویل.

در یک ویدیو ارسال به Facebook در چهارشنبه, Alberta برتر جیسون کنی هشدار داد از رفتار تبعیض آمیز علیه “برخی از بهره که از پیشینه مهاجرت” یک اکثریت که در بسته بندی گوشت و امکانات.

“متاسفانه ما شنیده داستان در مورد افرادی که در حال استقبال به کسب و کار و در یک مورد حتی گفته بودن به ترک یک بانک در مورد اظهارات تبعیض آمیز آنلاین و فقط نگرش است که واقعا فقط سازمان ملل متحد آلبرتایی.”

او در ادامه با تشکر از کارگران در همه گیاهان گوشت.

“کسانی که گوشت بسته بندی گیاهان آنها پر از مردمی که گرفته اند که بسیاری از کانادایی دیگر را ندارد. دشوار, دشوار, دستی کار که بدون آن ما نمی خواهد که امنیت غذایی.”

Anila لی یون, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت کلگری مبتنی بر مرکز برای تازه واردان تحسین Kenney پاسخ.

“این بسیار مهم است که رهبران ما بسیار هوشیار قادر به صحبت کردن در برابر هر گونه نژاد پرستی,” او گفت:. “من بسیار سپاسگزار برای دیدن این پیام و برای دیدن بسیاری از وزرای ایستاده پشت Premier کنی.”

او گفت که سازمان او شنیده است به طور مستقیم از شرکت کارگیل کارکنان با تجربه نژادپرستی.

“مردم وجود دارد که احساس ترس آنها احساس ترس آنها احساس آنها می تواند هدف قرار داده و برخی از آنها را هدف قرار داده.”

ایمنی هنوز هم یک نگرانی

پس از دو هفته تعطیلی به دلیل COVID-19 شیوع آن در مرکز شرکت کارگیل بازگشایی درهای خود را به کارگران در روز دوشنبه با استانی مورد تایید اقدامات ایمنی در محل.

هنوز شرکت کارگیل کارکنان و نمایندگان اتحادیه ها باید نگرانی مردم در مورد بازگشت به کار به زودی پس از شیوع بیماری با عدم ایمنی و تجهیزات برای جلوگیری از آینده گسترش یافته است.

“من نمی توانم بگویم من احساس امن تا زمانی که این ویروس هنوز وجود دارد” یکی از شرکت کارگیل کارمند گفت: CTV News. “من نمی دانم که چگونه من احساس می کنم.”

بسیاری از کودکان در Gwyn-موریس’ مهد کودک پدر و مادر که کار در شرکت کارگیل گیاه در حالی که نیمی از کارکنان خود را تبدیل شدن به آلوده به ویروس.

“ما نمی فکر می کنم ما باید در حال حاضر,” او گفت:. “ما فکر می کنیم که کسب و کار را به یک نگاه در چه خطرات عوامل هستند.”

نخست وزیر جاستین ترودو گفت: وضعیت در شرکت کارگیل گوشت گیاه دیگری است یادآوری چگونه این کشور باید با انجام یک کار بهتر از حفاظت از سالمت و ایمنی کارگران اما اصرار داشت این موضوع از حوزه قضایی استان.

در پاسخ به یک سوال در مورد تظاهرات در گوشت پردازنده ترودو گفت: دولت فدرال همچنان به حمایت از استانهای در “ادامه داد: جریان مواد غذایی و زنجیره تامین” و مطمئن شوید که کارگران در این صنایع می باشند.

“یکی از چیزهایی که این بحران به ما نشان داده است که نقاط مختلف آسیب پذیری هر دو در زنجیره تامین, بلکه از نظر افرادی که در شغل پیدا کنیم بسیار مهم حق در سراسر کشور برای تغذیه کانادایی برای اجازه می دهد اقتصاد ما به اجرا گفت:” ترودو در طول پنج شنبه در نشست خبری.

او همچنین تبلیغ دولت internazionale اطلاعیه دیروز که شامل$77.5 میلیون صندوق برای پردازنده های مواد غذایی به خرید تجهیزات حفاظت شخصی و مقاوم سازی امکانات خود را به رعایت فاصله فیزیکی قوانین.

NDP MP هدر McPherson مطرح شده این وضعیت در شرکت کارگیل در طول یک مجازی جلسه پرسش دوره این هفته درخواست معاون نخست وزیر Chrystia Freeland که آیا کارگران مانند کسانی که از گیاه که احساس ناامنی رفتن به محل کار هنوز هم می تواند واجد شرایط برای کانادا پاسخ اضطراری بهره مند, استخدام بیمه و یا کانادا اضطراری دانشجویی بهره مند شوند.

“وقتی که می آید به شرکت کارگیل گیاه این مسئله ای است که دولت ما شده است بسیار نزدیک درگیر” گفت: Freeland.

“هیچ کانادا کارگر در هر زمان باید احساس موظف به رفتن به محل کار در شرایط نا امن در یک زمان از کروناویروس که حتی بیشتر مورد. دولت البته نباید مجازات کارگران برای انجام کار درست و رو به کاهش برای رفتن به کار در شرایط نا امن.”

معلوم نیست که دریافت خواهد کرد دستمزد بالا

در روز پنج شنبه ترودو رونمایی از مدتها در انتظار دستمزد بالا برای کارگران ضروری هزینه توافق مشترک با استان ها و مناطق برای حفظ کارکنان در کار است.

ترودو گفت: دولت فدرال خواهد بود با قرار دادن سه چهارم از بالا با استان ها و مناطق پوشش دیگر 25 درصد از بودجه بالغ بر 4 میلیارد دلار.

“ما با تکیه بر این کارگران در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری است و ما وجود دارد می خواهد به حمایت از آنها. از آن خواهد شد تا به هر استان و منطقه ای که دقیقا تعیین واجد شرایط برای این افزایش دستمزد, اما خط پایین این است که اگر شما در حال به خطر انداختن سلامت خود را به نگه داشتن این کشور در حال حرکت و شما در حال ساخت حداقل دستمزد شما جمع آوری شایسته” گفت: Trudeau.

از آن خواهد شد تا این استان به تعیین که کارگران واجد شرایط برای بهره مند شوند اما معنی آن معلوم نیست که آیا این شرکت کارگیل کارگران را در واقع یک ،

با فایل های از CTV News’ راشل Aiello, گلن مک گرگور و بن عموزاده

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de