مشترک تقاضا در بحث در مورد تغییر آب و هوا است که برای احترام به علم است. این مناسب است. همه ما باید با توجه به فوری و وحشتناک نتایج منتشر شده توسط دانشمندان آب و هوا.

اما دانشمندان هستند و نه تنها کارشناسان خواستار آن است که ما با گوش دادن به آنها در مورد این موضوع. بسیاری از اقتصاددانان ادعا می کنند مقام علمی خود اصرار که کربن قیمت گذاری, آیا تحویل از طریق کربن مالیات یا cap-and-trade, سیستم, بهترین راه برای کاهش انتشار کربن.

اگر شما قیمت کربن مناسب آنها می گویند آن را ایجاد بازار مشوق آن را مورد رادیکال کربن کاهش تولید گازهای گلخانه ای در ارزان ترین راه ممکن است. بسیاری از سیاست گذاران در حال حاضر به گوش این مشاوره. کربن-قیمت گذاری سیستم های موجود در کانادا, اتحادیه اروپا, نروژ, نیوزیلند و ژاپن است.

در مورد کربن قیمت گذاری نه به عنوان ironclad به عنوان مورد اقدام آب و هوا. این تئوری اقتصادی است که زمینه کربن روش های قیمت گذاری مبتنی بر مشکوک نظری فرضیات. این فرض مثال که مردم را می توان به عنوان مدل هر دو عقلانی و عزت مند است که ممکن است یک ساده.

کربن قیمت گذاری طرفداران اغلب نادیده گرفت که بسیاری از مردم نمی توانند خود را کاهش انتشار کربن حتی اگر آنها دریافت مشوق های مالی. اقتصاددانان که به نفع کربن قیمت گذاری نیز هنوز به آمده تا با یک پاسخ به عمده سیاسی backlashes که همراه با تحمیل مالیات کربن در بسیاری از حوزه های قضایی که در آن آنها معرفی شده اند از جمله فرانسه و استرالیا و کانادا.


ادامه مطلب: اکوادور سوخت تظاهرات نشان می دهد خطرات ناشی از حذف یارانه های سوخت های فسیلی بیش از حد سریع


یک کمتر مورد بحث دلیل به سوال اصرار بر قیمت گذاری کربن به عنوان یک مرکزی سیاست آب و هوا می آید از تاریخ است. در طول قرن 20 بسیاری از دولت ها با موفقیت تصویب رادیکال فن آوری انتقال. امروز در مواجهه با نیاز فوری به تغییر سیستم انرژی ما این امر می تواند عاقلانه نگاه کنید که چگونه آنها انجام این کار است. تحقیقات من در مورد چگونه دولت ها در گذشته عمدا شتاب در مقیاس بزرگ تکنولوژیکی تغییر می کند که فقط.

نوسازی تحت محاصره

در سال 1937, انگلیسی, سیاست سازان نگاه عصبی در حالی که ارتش راهپیمایی به اتریش. جنگ با آلمان مطرح شده جدی تامین مواد غذایی مشکل برای بریتانیا باشد. انگلیسی کشاورزی بوده است سقوط برای چندین دهه تحت رقابت از ارزان خارجی مواد غذایی و آلمان شناخته شده بود به استفاده از زیردریایی های دشمن برای اخلال حمل و نقل. سیاست گذاران شروع به آماده شدن برای یک محاصره اقتصاد است.

زنان سرزمین ارتش بریتانیا زمینه در بریتانیا بر روی تراکتور در طول جنگ جهانی دوم است. موزه جنگ امپریال

برای انجام این کار دولت بریتانیا مداخله مستقیم در سیستم های کشاورزی. آن را خریداری هزاران تراکتور تاسیس یارانه قیمت ثابت برای دانه برای ایجاد ثبات در بازار ایجاد جنگ های محلی کشاورزی کمیته اجرایی برای به حداکثر رساندن تولید مواد غذایی و در بسیاری از موارد تا به حال نیروی پلیس کشاورزان به شخم زدن زمین های جدید.

این سیاست ها نه تنها مجاز بریتانیا برای جلوگیری از قحطی در طول جنگ جهانی دوم آنها نیز پرش-آغاز یک تحول ساختاری که در ادامه به 1950s و 1960s به انگلیسی, کشاورزان, در آغوش, تراکتور, کود و آفت کش ها و monocultures.

تغییرات به انگلیسی, دانه بازده 1900-70. (اطلاعات از ‘بریتانیا آمار تاریخی’)

ساخت بیشتر از یک ثروت باد اورده

گرما مصرف در هلند 1945-98. (داده ها از آمار هلند)
تولید انرژی در هلند 1945-73. (داده ها از آمار هلند)

در سال 1959 هلندی صنعت نفت کشف سلچترن گاز میدان در نزدیکی گرونینگن در هلند. در آن زمان اندازه آن حدود 60 میلیارد متر مکعب گاز: بزرگترین میدان گازی بر روی زمین به آن نقطه. این ثابت می شود بسیار بزرگتر: 2,800 میلیارد متر مکعب.

آن را به طور کامل روشن نیست چه هلند عمدتا زغال سنگ-powered کشور را با گاز بسیار. مذاکرات بین صنعت سوخت فسیلی و دولت در نهایت وارد یک رادیکال پاسخ: هلند خواهد تبدیل آن کل اقتصاد به اجرا در گاز طبیعی است.

هنگامی که جزئیات این طرح توافق شد, پیشرفت اقدام با سرعت شگفت آور. دولت هلند ساخته شده است یک شبکه در سراسر کشور از خطوط لوله گاز فقط در پنج سال ارائه شده به مصرف کننده تخفیف برای تبدیل لوازم خانگی به گاز برق زد یک کمپین تبلیغاتی ترویج گاز طبیعی به عنوان یک تمیز و مدرن سوخت و باز آموزی خارج از کار کارگران معدن زغال سنگ به کار در صنعت گاز. توسط 1970s گاز بود که نیروی غالب در هلند تامین گرما.

درس هایی از بحران انرژی

در سال 1973 دانمارک تا به حال هیچ داخلی صنعت نفت و کمی دیپلماتیک بلند. این بدان معنی است که بحران نفت 1973 آمار دانمارک سخت است. کاهش عرضه نفت ایجاد رکود اقتصادی و سیاست گذاران برای اجرای شدید انرژی اقدامات حفاظتی مانند تبدیل کردن چراغ و ممنوعیت یکشنبه رانندگی.

دانمارکی گرما تامین 1968-90. (اطلاعات از Statbank دانمارک)

برای دراز مدت راه حل دانمارکی سیاست گذاران نگاه به تبدیل شدن به کمتر وابسته به انرژی وارد شده است. برای کاهش این کشور را از اتکا به نفت گرمایشی آنها اولویت بندی منطقه گرمایش: بسیار کارآمد شکل گرمایش فضا است که با استفاده از عایق بندی لوله های پر از آب داغ برای گرم چندین ساختمان و یا حتی کل یک محله در یک بار به جای داشتن هر یک از ساختمان تکیه بر یک فرد کوره.

به عنوان با قبلی دو نمونه از این تغییر انجام شد از طریق مداخله عمدی که به کار گرفته شد به طور عمده توسط شهرداری. در برخی از مکان های شهرداری ممنوع نصب و راه اندازی کوره های خصوصی. در دیگران آنها ارائه وام های بدون بهره به تعاونی های. این هماهنگ استراتژی ملی منجر به افزایش سریع سهم از منطقه گرم در کرون سیستم گرمایش.

درسهایی برای امروز

این مورد مطالعات تفاوت های مهم هر دو با یکدیگر و با چالش آب و هوا در حال حاضر روز. در هر یک از این رادیکال تغییرات تکنولوژیکی به دست آمد نه با تکیه بر قیمت سیگنال به مختصات را تغییر دهید اما با دخالت دولت و هماهنگی آن را به طور مستقیم.

این است که قوی شواهد تاریخی در برابر برخی از اقتصاددانان اصرار بر کربن قیمت گذاری به عنوان راه اصلی برای ترویج کم کربن فن آوری و شیوه های. آنها به عنوان نمودار یک راه برای کاهش تغییر آب و هوا به طور موثر سیاستگذاران باید مکمل تئوری اقتصادی با تجربی درس از تاریخ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو