کربن قیمت گذاری: این یک راه اثبات شده برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای اما همه ترس بیش از حد به آن اشاره

رهبر مخالفان Anthony Albanese به دنبال ادعای آب و هوا سیاست زمین بالا در هفته گذشته با تعهد خود را به یک شبکه-صفر تولید گازهای گلخانه ای هدف تا سال 2050.

اما آمار و ارقام در استرالیا تولید گازهای گلخانه ای از وزارت محیط زیست و انرژی کمک فریم سیاسی بحث قرار داده و سیاست های هر دو کار و ائتلاف در زمینه.


ادامه مطلب: زايمان در آب و هوای سیاست است بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر است. ما باید با اجرای سریع تر به برنده مسابقه


استرالیا تولید گازهای گلخانه ای کاهش یافت و از 611 میلیون تن CO₂-معادل آن در سال 2005 به 532 میلیون تن در سال 2019 به طور متوسط سالانه کاهش 5.6 میلیون تن است.

اما دولت پیش بینی ها نشان می دهد این را آهسته به طور متوسط تنها 2.4 میلیون تن در هر سال بیش از 10 سال آینده.

دستیابی به نیروی کار را هدف net-صفر تا سال 2050 نیاز بسیار سریع تر تولید گازهای گلخانه ای کاهش: حدود 25 میلیون تن در سال است.

گروه های کسب و کار و اقتصاددانان موافق قرار دادن یک قیمت بر روی کربن است که بهترین راه برای رسیدن به این هدف در یک راه کم هزینه. اما در میان این سیاست آب و هوا هاج خپل هیچ کس در مورد آن صحبت کنم.

اسکات موریسون: فن آوری ساختمان و نه سیاست

تابستان bushfire بحران باعث از خواسته های کسب و کار و جامعه اقلیمی باعث تغییر توسط موریسون دولت

وجود دارد دو اسلحه به استراتژی دولت.

برای اولین بار با استفاده از کاهش تولید گازهای گلخانه ای از 15 سال گذشته به حمایت از این استدلال که هدف آن کاهش انتشار گازهای گلخانه ای به 26-28 درصد کمتر از سطح سال 2005 تا سال 2030 دست یافتنی است. و با مفهوم خواهد بود هر آینده اهداف.


ادامه مطلب: محافظه کار اما سبز مستقل MP زالی Steggall می تواند دولت را در سیاست آب و هوا بن بست


مشکل با این ادعا این است که در گذشته موفقیت رانده شده توسط not-to-be-تکرار زمین با استفاده از تغییرات در حال حاضر به پایان رسید هدف انرژی تجدید پذیر و زغال سنگ تعطیلی کارخانه. از آن شده است به دست آورد با سیاست های فعلی. و حتی اگر هدف فعلی ملاقات است آن برگ یک رابطه جنسی خشن پس از سال 2030 به چالش بکشد.

دوم arm می سازد در مورد آینده کاهش تولید گازهای گلخانه ای در تکنولوژی و سیاست در نتیجه اجتناب از شرکت اهداف هستند که سم درون ائتلاف.

موریسون احساس می کند او باید تمرکز خود را روایت مثبت تکنولوژی اکشن داستان بدون کمیت هزینه های این اقدامات و یا از انفعال. این است که یک سیم عمل می کنند اما او کمی سیاسی انتخاب در کوتاه مدت. ممکن است در عین حال او را خرید فضا نیاز او را در میان مدت.

Anthony Albanese: اعتبار نیاز دارد

Albanese تقریبا قطعا حق سیاسی تماس به آغوش هدف net-صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050. او در سمت راست گسترده ای در استرالیا بحث است.

در عین حال این تماس به ارمغان می آورد چالش های آن. کار یک سال یا بیشتر به توسعه روشن و قانع کننده روایت می کند که به عنوان هدف بلند مدت هدف ایجاد یک اقتصاد گسترده مسیر برای دستیابی به آن و حمایت توسط یک چارچوب سیاست به دنبال این مسیر است.


ادامه مطلب: Bushfires نمی خواهد تغییر آب و هوا سیاست های یک شبه. اما موریسون می توانید تغییر ائتلاف بدون از دست دادن چهره


نیروی کار دارای تجربه قابل توجهی از آن دردناک است که از آن برای یادگیری است. باید آن را به اندازه کافی فراهم ماده معتبر اما اجتناب از گرفتار اقتصادی با استفاده از مدل سازی به عنوان یک پیش بینی دقیق ابزار. آن را نیز باید به طور مستقیم آدرس نقش دولت در حمایت از تعدیل ساختاری به عنوان اقتصاد جدید پدیدار می شود.

Albanese ساخته شده است که حق سیاسی تماس به آغوش هدف net-صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050. AAP تصویر/Lukas Coch

تفاوت بزرگ این است که نیروی کار می تواند بهره برداری از حمایت گسترده ای در بسیاری از زمینه ها از صنعت و جامعه.

Albanese در حال حاضر شروع به ساخت روایت خود را در اطراف این تم ها. خود چالش این است که برای حفظ حرکت است.

احیای کربن قیمت

در تمام استراتژی ها و تاکتیک های این دور از جنگ آب و هوا ترین اخلال توسعه باید که کربن قیمت گذاری شد roadkill در راه است.

تولید گازهای گلخانه ای باید کاهش یابد در سراسر اقتصاد در کمترین هزینه. گروه های کسب و کار از جمله شورای کسب و کار استرالیا و همچنین اقتصاددانان, تشخیص کربن قیمت بهترین راه برای رسیدن به این هدف است. و چندین مدل را انتخاب کنید از جمله cap-and-trade پایه-و-اعتباری و انتشار گازهای گلخانه ای شدت طرح.


ادامه مطلب: یک سال از کربن قیمت آزمايش جهش در تولید گازهای گلخانه ای روشن است


مزیت اصلی یک اقتصاد گسترده کربن قیمت است که آن را فراهم می کند به طور کلی محدودیت تولید گازهای گلخانه ای و برگ های آن را به وسیع ترین ممکن است طیف وسیعی از کسب و کار و فعالیت های اقتصادی برای پیدا کردن کمترین هزینه راه حل های.

بخش مبتنی بر روش و یا دولت انتخاب برندگان – مانند کشورهای مشترک المنافع را اختصاصی نسل جدید سرمایه گذاری طرح – می تواند به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای. اما این را همیشه در هزینه های بالاتر از یک کربن قیمت – هزینه های منتقله توسط مصرف کنندگان و مالیات دهندگان.

دولت به نظر می رسد اسیر گذشته خود را موفقیت در کشتن کربن و مکانیسم قیمت گذاری مانند نیروی کار را کربن قیمت رژیم که زد از سال 2012 تا 2014. این به رغم این واقعیت است که دو موجود از سیاست های آن نظارت – آب و راه حل های صندوق و هدف انرژی تجدید پذیر – ترکیب صریح و ضمنی کربن قیمت ها بود.

کار به نظر می رسد گرفته شده توسط آن شکست های گذشته با کربن قیمت گذاری چنین است که Albanese در حال حاضر استدلال می کند آن را غیر ضروری است. در همان زمان او اشاره مثبت به رها ملی انرژی تضمین می کنند به عنوان نوعی از سیاست او می تواند پشتیبانی ظاهرا بدون به رسمیت شناختن این امر باید شامل یک شکل از کربن قیمت گذاری و تجارت است.


ادامه مطلب: 222 دانشمندان می گویند آبشاری بحران هستند بزرگترین تهدید برای رفاه نسل های آینده


همانطور که ما حل و فصل را به دهه سوم قرن 21 به نظر می رسد بهترین امید ما برای کوتاه مدت است که ترکیبی از بخش های مبتنی بر تکنولوژی محور سوم-بهترین سیاست ارائه خواهد شد که پیشرفت در حالی که برای.

در دراز مدت زیست محیطی و اقتصادی موفقیت بستگی بازگشت به اول بهترین سیاست هنگامی که ما یاد بگیرند که از عواقب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>