‘کاپیتان تام,’ بریتانیا محبوب COVID-19 جمع آوری کمک تبدیل 100

تورنتو — سالمندان جنگ جهانی دوم کهنه که راه می رفت در اطراف باغ خود را به جمع آوری پول برای مبارزه با COVID-19 است که با داشتن این نوع از جشن تولد بسیاری از ما فقط می تواند از خواب.

توماس مور امیدوار به افزایش 1000 پوند (CAD$1,730) در کمک های مالی برای بیمه خدمات درمانی خیریه هم که پشتیبانی, انگلیسی, بيمارستان, با راه رفتن در طول باغ خود را 100 بار در اوایل این ماه. این کمپین موفق شد خود را فراتر از وحشی ترین انتظارات آوردن در حدود 29.5 میلیون پوند (CAD$51 میلیون نفر) که از جمعه بعد از ظهر.

گرفتن قلب در سراسر جهان با جمع آوری کمک مور است محبت است لقب “کاپیتان تام” در ادای احترام به خود را در زمان جنگ خدمات که شامل نانامی به بازی در هند و اندونزی و انگلستان با ارتش بریتانیا.

او تبدیل 100 روز پنج شنبه و تاریخ تولد خود را جشن خواهد شد عبارتند از: نیروی هوایی سلطنتی (RAF) پرواز بیش از خانه خود را در Bedfordshire, انگلستان جایی که او زندگی خود را با پدر و پسر و دو نوه.

Grant Shapps یک نماینده و بریتانیا, وزیر امور خارجه در امور حمل و نقل توییتی جمعه که “یک مقام راف پرواز-گذشته” شده بود سازمان به مناسبت ولی “به معنای جای تعجب است.”

همچنین به نظر می رسد که برخی از مور همسایگان ممکن است خود را برنامه ریزی شگفتی برای به زودی به صورت صد ساله. Bedfordshire Police و جرم کمیسر کاترین هالووی توییتی شنبه که مور خانواده درخواست کرده بود پلیس به اصرار به بازدید مور در روز تولد خود را.

“جشن تولد 100 افسانه سروان تام مور از خود خانه و سفر نیست به او مراجعه,” او گفت:.

یک هدیه برای جانبازان در حال حاضر آشکار شده است: سلطنتی بریتانیا سرویس ایمیل است postmarking تمام نامه های ارسال شده در انگلستان در این هفته با یک پیام ویژه ای مایل مور تولدت مبارک. سرویس پست الکترونیکی روز سه شنبه گفت که آن را در حال حاضر دریافت بیش از 100,000 کارت و خوبی آرزوها برای مور که شهرت نیز شامل اواخر عمر مسیر انحرافی را طی به محبوب موسیقی; تفسیر خود را از “you’ll Never Walk Alone” آمار بالای نقطه اصلی UK singles chart هفته گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de