تورنتو — با NHL فصل تعطیل عرصه معمولا زنگ با جمعیت تشویق و گوینده پررونق کردن هدف تماس در حال حاضر سکوت.

اما یکی NHL گوینده در حال تلاش برای نگه داشتن صدای ورزش زنده در رسانه های اجتماعی — اجازه می دهد طرفداران هاکی برای او ارسال درخواست های شخصی, فریاد استراحتی به عنوان اگر آنها را به ثمر رساند هدف خود را.

Al مرداک است که به طور معمول ونکوور کناکز’ آدرس عمومی گوینده کمک به حاشیه نوشتن بازی ها و حفظ جمعیت کرات تا.

“با NHL فصل به تعویق افتاد برای من کار نمی,” او گفت: CTV News Channel. “اما من می خواستم به یک کمی از آن در بازی تجربه ای که Canucks طرفداران استفاده می شود به زمانی که آنها به بازی در راجرز آرنا و یا آنها آن را تماشا در تلویزیون. من می خواستم به آن را به زندگی خود را.”

بنابراین مرداک در زمان به Infinite.

گوینده قرار داده و خود را متمایز صوتی سبک به استفاده از فیلمبرداری خود را خواستار اهداف کمک می کند و موجب صرفه جویی انجام شده در خیالی بازی.

او گفت که در ابتدا از او پرسید: پیروان و طرفداران هاکی به ارسال نام مورد علاقه خود را Canucks بازیکنان برای هدف و اطلاعیه ها “از آنجا که من درمان آن را مانند فصل بود و هنوز هم در جریان است.”

اما پس از آن او فکر کردم که شامل مخاطبان خود را دارند.

“بنابراین من شروع به درخواست طرفداران برای ارسال در شخصی خود را هدف اطلاعیه ها,” او گفت:.

طرفداران هاکی در پاسخ صمیم قلب, درخواست, هدف این اطلاعیه با نام اعضای خانواده و همسایگان و همکاران — و یا فقط نام خود را به عنوان یک بیماری همه گیر است که احتمالا زمانی که هر کس نیاز به احساس بیشتر شبیه به یک برنده.

“و من می کند درست مثل من اعلام یک هدف در راجرز آرنا” مرداک گفت. این به این معنی تمام نمایی و شور و شوق است که انتظار می رود به شنیدن در عرصه.

او گفت که او تا به حال درخواست از مردم از سراسر کانادا و ایالات متحده بلکه از کشورهای دیگر بیش از حد.

“من درخواست از مکزیک, از, استرالیا,” او گفت:. “Canucks طرفداران در سراسر جهان است.”

اما آن بزرگتر از یک تیم است.

“وجود دارد مقدار زیادی از فقط طرفداران هاکی است که گم شده, هاکی,” او توضیح داد.

تا کنون NHL متصلب است تا دو مورد از COVID-19: اتاوا سناتور بازیکن و یک Canucks عضو هیات آزمایش مثبت برای این ویروس طی هفته گذشته.

بسیاری از آنها خودشان را در بر داشت گذاشته شده توسط کارفرمایان خود را به عنوان استرس COVID-19 کرکره کسب و کار, محل کار و حوادث متصل به ورزش و هنر در سراسر کشور است. NHL فصل رسما در انتظار قرار داده در هفته گذشته پس از NBA لغو فصل خود را با توجه به یک بازیکن تست مثبت برای ویروس. برخی از تیم ها را اعلام کرد قصد دارد برای پرداخت حقوق آرنا کارگران, که معیشت قطع شد و با پایان رویدادهای ورزشی که در عرصه حول اما دیگران ارائه داده اند هیچ راه حل.

اگر چه مرداک هنوز هم می تواند کار به عنوان یک بازیگر صدا از خانه, او گفت که او درک نیاز به تزریق برخی از سبک سری به زندگی روزمره مردم که ممکن است در مبارزه.

“من فقط در تلاش برای … شاید منحرف کردن اذهان مردم کمی در مورد چه خبر است,” او گفت:. “ما می خواهیم به نگه داشتن چشم بر روی توپ بدیهی است اما فقط … بازگرداندن کمی از شادی البته برای شصت ثانیه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im