به تعویق افتادن شرح زیر است هفته گمانه زنی ها بر سر اینکه آیا این جشنواره که به تساوی هزاران نفر از فیلمسازان مشهور و مدیران به شهرستان خواهد بود قادر به پیش بروید ممکن است بین 12-23.

“در این زمان از بهداشت جهانی بحران افکار ما رفتن به قربانیان COVID-19 و با ما ابراز همبستگی ما با همه کسانی که در حال مبارزه با بیماری” بیانیه ای گفت:.

فرانسه در روز سوم از یک مستند با هدف شامل گسترش coronavirus. تقریبا 11,000 موارد در حال حاضر به طور رسمی تشخیص داده و 372 نفر کشته شده اند.

این سازمان اعلام کرده بودند ما کارگردان اسپایک لی به عنوان رئیس جمهور این سال را به هیئت منصفه گفت که چندین تاریخ جدید شد و تحت نظر از جمله پایان ماه ژوئن-اوایل ماه جولای.

A woman walks past photos of the Cannes Film festival on the Croisette in Cannes as a lockdown is imposed to slow the rate of the coronavirus disease (COVID-19) in France, Mar 18, 2020. REUTERS

یک زن پیاده روی های گذشته عکس هایی از جشنواره فیلم کن در Croisette در جشنواره کن به عنوان یک مستند تحمیل کند به رای از بیماری کروناویروس (COVID-19) در فرانسه, Mar 18, 2020. ایسنا

این اولین بار است که این جشنواره به تعویق افتاده است. افتتاحیه آن رویداد در سال 1939 کوتاه قطع شد و پس از افتتاح نمایش فیلم “گوژپشت نوتردام” به دلیل آلمان با حمله به لهستان در روز بعد. این جایزه بودند که در نهایت جایزه در سال 2002.

آن را نیز قطع شده در مارس 1968 در میان دانشجو و اعتراضات کارگری گسترده در سراسر فرانسه است.

اعلام شده است یکی دیگر از ضربه به صنعت فیلم. فراتر از ستاره نکردم glitzy نمایش فیلم و تولید و توزیع شرکت های سر به ساحل d ‘ azur برای تکمیل معاملات در حالی که مدیران از سراسر جهان جمع آوری به نمایندگی خود در سازمان ملل,’ فیلم صنایع.

با توجه به ایالات متحده در صنعت سرگرمی اتحادیه IATSE (اتحادیه بین المللی تئاتر مرحله کارکنان) در مورد 120 ، 000 نفر در حال حاضر شغل خود را از دست در هالیوود به عنوان یک نتیجه از وقوع.

این جشنواره كن است آخرین رویداد در صنعت سرگرمی به تعویق و یا لغو شود. نیویورک فیلم ترایبکا جشنواره قرار گرفت و در بازگشت در اوایل این ماه به عنوان آزادی از بودجه فیلم از جمله “مولان” و آخرین فیلم جیمز باند “هیچ وقت به مرگ”.

موسیقی جشنواره Glastonbury و Coachella لغو شده اند و تئاتر در لندن و برادوی بسته شده اند.

“به محض این که توسعه فرانسوی و بین المللی و وضعیت سلامت ما اجازه خواهد داد برای ارزیابی امکان واقعی ما را تصمیم ما شناخته شده است” از برگزارکنندگان جشنواره کن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو