گاهی اوقات گیج کننده جهان از مراقبت های بهداشتی است که یک چشم انداز رابین مک گی با آن آشنا است. پس از او مبتلا به سرطان کولورکتال او دقیق سفر خود را در کتاب برنده جایزه ‘سرطان های المپیک,’ بود که با هدف کمک به بیماران دیگر درک سیستم.

اما هنگامی که سرطان بازگشت و برای بار سوم فقط روز پیش او می دانست که جنگ بود و سخت تر از همیشه قبل از.

“من فکر می کنم این COVID-19 به ارمغان می آورد یک سطح کاملا جدید از ترور و ناامیدی به در حال حاضر وضعیت وحشتناک,” او گفت: CTV News.

با جهان بلعیده شده توسط یک بیماری همه گیر, چگونه بیماران با تلاش دیگر تهدید کننده زندگی شرایط یا بیماری های مراقبت از آنها نیاز دارید ؟

McGee که ثبت نام روانشناس بالینی می گوید: او نمی تواند رسیدن به پزشکان و یا قرار ملاقات برای شروع درمان در ابتدا به عنوان دفاتر بسته شده و منابع معطوف به مقابله با گسترش ویروس.

او پس از دریافت یک تماس و اطمینان او را که او مورد بود که نگاه کرد اما عدم اطمینان اولیه هنوز هم فلج. او احساس می کند برای بیماران تشخیص داده می شود برای اولین بار است که ممکن است ترس نادیده گرفته و با توجه به بحران جهانی است.

“اگر سیستم بهداشت و درمان است که در نهایت ضعف COVID-19 و هیچ مسیر رو به جلو است که نگرانی از بیماران” McGee گفت.

برخی از نقاط فشار شروع به نشان می دهد در سیستم. داروخانه Association of Nova Scotia روز جمعه اعلام کرد که آنها خواهد بود محدود کردن پر کردن مجدد نسخه پس از یک بیمار تنها قادر به دریافت تا 30 روز پر در یک زمان. این تصمیم آنها گفت: با توجه به خطر کمبود دارو به طور بالقوه ناشی از وحشت شهروندان انباشت ضروری دارو با توجه به همه گیر.

در حالی که تصدیق فشار بر مراقبت از تحویل در نوا اسکوشیا که در آن McGee زندگی سلامت رهبران اصرار مراقبت از سرطان همچنان آنجا که آن را به حال قبل از.

“عمل جراحی سرطان درمان سرطان و تحقیقات یکی از مناطقی که در آنها تمرکز و حفظ در حالی که آنها یک دسته کامل از چیزهای دیگر به ایجاد ظرفیت در سیستم مراقبت های بهداشتی برای مقابله با COVID-19” گفت: دکتر رابرت عجیبی ارشد پزشکی سلامت افسر برای نوا اسکوشیا.

McGee معتقد است هنوز هم وجود دارد نیاز به ارتباطات بیشتر بین استان و بیماران مبتلا به سرطان. پیشنهاد او این است که به یک صفحه وب اختصاص داده شده برقراری ارتباط با غیر coronavirus بیماران به اجازه دهید آنها را می دانم که چگونه ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در حال پردازش نگرانی های خود را.

“شاید باید یک سایت یا یک لینک و یا برخی از راه های رسیدن به آن دسته از بیماران می گویند ما می بینیم می شنویم شما در صف هستند برای خدمات ما به شما خواهد شد هنگامی که ما می تواند به شما,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de